Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • montatatana
    Tak PSP GTAcka jsou nedomrli ptakoviny. Uz na PSP to bylo nehratelny pro soudnyho cloveka :)
    Pocitam ze pristi rok vitezoslavne predstavi kompatibilitu s PS2 a vesele se bude hrat i San Andreas, ktery na PSN pristalo nedavno.
  • Jeste ma 20 HP...
  • Ellendway
    3... 2... 1... *flame started*

    Ano, celá redakce je zaplacená Applem, protože všichni mají iPhony, iPady, iMacy. Karel Drda jako jediný v redakci dostal iHajzl.
  • bacha idnesak! Civilove zalehnout a vojaci PALTE !
  • No doprdele, co ty seš za mantáka!? Jaká nesvobodná platforma ty debile, krást NEROVNÁ SE svoboda a na zbytek ti sere pes. Když tě jebou konzole a tablety, tak sem nelez a hrej si na PC, ne? Mě taky serou konzole, ale za rohem je 2013 a kupa PC-only her tak tady neřvi jak 5ti letá bábovka *16*
  • Já v GTA nikdy žádnou fyziku neřešil, o tom tahle série nikdy nebyla. Až čtyřka s tím přišla, ale já dodnes nechápu, proč je za to tak vyzdvihovaná, možná že engine byl fajn, ale hratelnost pokulhávala a já doufám, že v pátém díle se vrátí spíše k trendu GTA 3/VC/SA a opět mi bude jedno, jaká tam bude fyzika.
  • x_ander
    No musím říct, že o gurujoe.sk jsem dosud neslyšel. I nelenil jsem, na web zavítal a přečetl si tám pár "článků". Nevím, co je cílem toho webu a kam směřuje, ale musím říct, že i kdyby to byl jen blog nějakého nadšeného amatéra, tak je to velice VELICE slabé... takže děkujeme za reklamu, ale už nikdy víc...
  • jdi do pyčy deebile haha *12* *12* *12* *12*
  • jdi do pyči deebile haha *12* *11* *16*
  • Nejsem si teda stopro jistej, ale mě příjde, že jsou obrázky z Androidí verze. Diť jsou dole i dotyková tlačítka typická pro Android v tabletu.
  • Ty vole, 20 mi bylo včera, dneska je mi 26...
  • Overwatch
    Na iPadu jsem zapomněl típat screenshoty a pak jsem ho už musel vrátit Petrovi. Bavilo mě to ale natolik, že jsem si to pak koupil na Nexus 7 a z toho těch pár screenů natípal.
  • Radioaktivni_surikata
    Guru Joe je fekální web s jediným primitivním účelem. Ani zasmát se tam člověk nemůže, protože ty plky nejsou bohužel vtipný. Jakákoliv další debata je proto naprosto zbytečná...
  • Nostalgie, úplně jsem dostal chuť si to zase zahrát. No nic, dnes poslední den v práci, tak odpoledene install ze Steamu a jedem, času bude dost *2*
  • Heh. To já také nedávno GTA 3 znovu nainstaloval....no a za 2 dny dohrál. Vice City tak rok zpět. :D Vždycky je zábava si zase obnovit vzpomínky na tyhle kousky. Třeba San Andreas mě už tolik nechytlo. Dohrál jsem to 1x na 100% a už nějak nemám touhu se vracet. To GTA 3 a Vice City měly takovou specifickou atmosféru.
  • no vazeny Pane pukud se zde odkazujete na gurujoe sk tak nad radej zde ani nestracejte cas . Tento web je pro lidi a ne pro magory . Gurujoe je vse jen ne SLUSNEJ web . Termin monopol jiste znate ,takze pokud jeden takovej chcete zazit tak si tam jdete a nas zde prosim jiz neobtezujte ...
  • Ty vo*e to uz je deset let.. si najednou pripadam tak stary...a to je mi teprv 20:D
  • Keyz
    Sranda jak tam byli debilní NPC.
    Vezl jsem pasažéra v taxi.Po cestě jsem udělal mnoho bouraček,salt a přejel několik lidí.
    Na konci cesty pasažér vystoupil zaplatil a hotovo.
  • Ja sem zkousel nedavno gta3 na pc a bohuzel uz se neprenesu pres tu "fyziku" vozidel. Asi sem se moc nablbnul v gta4.
  • Ty fotky nejsou vaše? Píšete, že ste hráli na ipadu, ale fotky sou z androida.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit