Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemozem si pomoct ale aj na velkom tablete sa mi tieto hry ovladaju hrozne zle nie este na mobile
  • Ahoj, stáhla jsem si do GTA Vice City auto, ale nevím ják ho mám dát do té hry, aby mě tam jezdilo. Pomůže někdo? prosím :)
  • mrkni na youtube, imho to pojede bez problemu
  • Bohužel do One X narvali tak malou baterku, že si to moc dlouho neužiješ *3* a pro mé EVO 3D to myslím pro jistotu nevydali vůbec...
  • Ty jsi úplně blbej, viď? Dodělej základku a táhni k lopatě.
  • Blbečku, u recenze mobilní verze se laskavě vyjadřuj k mobilní verzi.
  • "Ja sem zkousel nedavno gta3"

    duhh
  • on si na to koupi tablety *1*
  • Tak jsem to prubnul na One X a je to masakr *1*
    Bal jsem se ovladani, ale to je vyreseny primo skvostne, konecne nejaka gamesa, kterou si pujde zkratit chvili nekde ve vlaku apod. *14*
  • Radar_PiBtl144
    Autor článku by měl možná víc posilovat, aby iPad udržel v rukách :)) Jen rýpu, díky za recenzi a za nostalgii ;)
  • Radar_PiBtl144
    Možná se pletu, ale neodehrává se náhodou GTA: Vice City ve Vice City? :)))
  • GTA4? Tam je otrasne chovanie vozidiel. Chovaju sa ako papierove krabice a mozno este horsie ako v GTA3 . Hral som to iba 5 minut a mal som toho plne zuby a hned som hladal na to mod. *7*
  • TheFeardemon
    Další krásná ukázka tvojí inteligence a toho,co jsem již psal-Věk pod 13 let.Myslíš,že tím,že mi napíšeš,že mám jít do *** si nedokážeš nic.No,možná si potom budeš myslet že jsi uber-žůžo-borec,jenže se jen předvedeš,jak jsi "chytrej".
  • Tak jestli fyziku neris a je ti jedno jaka tam bude, tak to mas dobry. Nemuze te zklamat. A jsem rad ze se snazej vyjit vstric lidem, kterym neni fyzika jedno. A doufam ze dostojej slibum a fyzika vozidel bude jeste realnejsi nez ve ctyrce.
  • Obávám se, že ne. Viděl sem nějaká videa, ale to bylo vždycky na low, vypnutý zvuk a ještě na upraveném FW. No a stejně to nebylo moc plynulé. Nemyslím si, že to za to stojí.
  • Proc debilni? Podle me se pouze nedokazes vzit do uvazovani obcana liberty city. Dovezl si pasazera na misto? Dovezl. Ze zazil par salt a prezil to, tak to muze bejt jedine rad. A par prejetejch nymandu, na ty v liberty city sere pes. Podle me je fer ze zaplatil a hotovo. *5*
  • neviíte někdo jestly to pojede i na Huawei Ascend G300 ? ..... aji bych si to koupil ale bojím se že to ta čína nerozdýchá :D
  • presne! *1*
  • Dohrál jsem všechny 3 ani jedno nelagovalo a hrálo se to fajn.
  • je to supr blog ty ignorante v puberte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit