Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kvalita>kvantita, to je přesně co platí pro konzole a PC, proto vždy kvalita(PS4)>kvantita(pc)
  • Za prvé)
    Sra*ky vznikali vždycky, hudba není žádnou vyjímkou.
    Rozdíl je v tom,že tehdy nebyla informační média tak pokročilá, tak to tolik lidem nebilo do očí. Dnes se kdejaký trapný videoklip/hudba dostane z jednoho konce světa na ten druhý během pár vteřin (a vyskočí vám na Youtube do "doporučených" videí LOL), zatímco kdysi ta pouť toho "díla" trvala nějakou dobu a prošla rukama mnoha lidí a tak se stačila většina odpadu vytřídit.

    Za druhé)
    Vkus je hodně specifická záležitost. Reálně se nenajdou dva lidé, kteří by se dokázali na ohodnocení všech věci shodnout.
    Takže pokud se objeví člověk, který tvrdí, že se mu ze současné hudby vůbec nic nelíbí, tak to nic nevypovídá o "současné hudbě", ale naopak to něco říká o vkusu daného člověka (a jeho lenosti/snaze si najít něco, co by se mu líbilo).
  • Draken69CZ
    Tak tomu se musím jen zasmát *15*
  • Mám DLC kod navíc, ale nevím na co přesně je. Přišel mi mailem. Kdyby ho někdo chtěl, tak mi napište. lukes.ondrej@seznam.cz
  • filmy a hry jsou zas samej remake/remaster

    to v hudbe nevidis, ze by ti nekdo prodaval za plnou palbu cover
  • Naopak, Kratos vypadá charismaticky a má dobře nasraný výraz hodný k jeho charakteru. Ostatně by mě zajímal tvůj ksíchtek, jestli jsi takový ten přiblblý, tuctový krasomilek bez osobnosti, nebo škaredín s komplexy...hm?
  • Harshday
    Problém je to, že ne na všech školách se vyučuje angličtina. Sám jsem měl ještě na střední němčinu, ale na vysoké jsem přešel na angličtinu, kterou jsem měl okoukanou z her, hudby apod., ale ne každý má vlohy na jazyky, takže rozumím obávám, jelikož hrát hry bez příběhu nebaví snad nikoho.
  • Třeba hudba. Kdysi to byla hudba, dneska je to sra*ka. To není o nějakém vytěsňování Derpe. Bohužel to je fakt ostatní budiž
  • V (anonymních) diskuzích na internetu od nepaměti prakticky každá diskuze obsahovala nějaké hatery.

    Tomu důvodu, kvůli kterému se vám zdá, že to bylo kdysi "lepší", se říká "popření" a funguje to tak, že mozek lidí postupně vytěsňuje nepříjemné vzpomínky/myšlenky. Proto mají lidi pocit, že kdysi byly filmy/seriály/hry/hudba/diskuze lepší.
  • Kde jsou ty časy, kdy se dalo s ostatními hráči bavit o hrách v přátelském režimu?
  • Jack1947
    Nechápu ten hejt, vždyt to co jsem napsal je pravda...
  • Na PC je vetsi vyber. Ale ceho. Indie a early accessu ? Ne diky nechci.
  • Jenom na steamu mám přes 100 her, gamepad používám... pro dvě...
  • "Co vlastně AAA naposledy vyšlo jen na PC a nebyla to pitoma RTS nebo MP kravina ci MMO?"

    Co vlastně AAA naposledy vyšlo jen na konzolích a nebyla to pitomá mlátička, arkádová kravina či filmový tunel? Jen používám stejnou logiku. Nesmyslnou logiku zmateného člověka, co si myslí, že je arbitrem toho, co je a není kvalitní herní žánr.
  • Slušnej trigger...
  • Zdroj?
  • Blue.Shark
    Nemáš pravdu, technicky vzato. Další Mariové by nevznikali, pokud by značka umírala.
  • Není zač. Pokud jste můj příspěvek četl pozorně, tak je vaše výtka lichá.
    Jen sem vyjádřil zklamání a obavu, že dle recenze nebude GoW ve stylu původních dílů.
  • A co si kompenzujes ty touhle ublizenosti? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit