Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čili bude potřeba být online kvůli naprosto zbytečnejm kravinám.
  • jj, to tvrdili EA už u posledního Sim City, že to bez připojení nejde protoźe cloud a bla bla bla, než někdo zjistil že to celé byly jen lži a výmysly.. ale tentokrát už určitě mluví pravdu *1* *1*
  • PreidaQ
    Aha... jinými slovy: předem jsme umístili naší hru do cely pro odsouzené čekající na nevyhnutelnou smrt. Tím, že jsme se vzdali toho, že z naší hry nikdy nebude moc vzniknout legendární klasika, si teď vzájemně můžete sdílet a lajkovat obrázky a porovnávat časy.

    *tlesk tlesk*
  • No dobrá. A proč tedy hráči MUSÍ být pořád online? To vysvětlení mi tam chybí.
  • Já doufám v jednu věc - v NEONy/podsvícení - nepochopím proč to bylo jen v U a U2.

    Netvrdím, že na tom nějak ulítávám, to ne....ale jde mi o princip - ilegální street-racing v noci.
    • Ristoro
      Nemyslím si, že to tam bude, ono dost záleží na kultuře, neony používají hlavně Japonci, mají u různá blikátka na náraznících atd..
      • Je pravda, že Japonci to mají nejvíc, ale divil by ses kolik lidí například v ČR to má taky ( ikdyž to není legální ).

        Mělo by být na každém hráči se rozhodnout jestli jo nebo ne...
        • tak v GTA V šly nakoupit neony taky, akorát že tam šlo krom závodění taky hrát šipky, golf, vykrádat banky, chodit do kina, přejíždět šlapky, skákat padákem, jezdit ponorkou, na motorce, lovit zvířata, čumět na stryptýz, hulit trávu, chlastat, venčit psa a zastřelit svého psychiatra.. a jízdní model to mělo tak plus mínus podobný *1*
          • Ale rozhodne to nemelo dobry zavody ze? Nebo melo?
            • no narozdil od NFS tam nestacilo drzet sipku dopredu..a za Franklina ma clovek bullet time pri zavodech..a to je sranda *15* a taky kdyz se clovek vykosil tak to melo nejake nasledky. v NFS mi vzdycky tak srandovne naprasklo sklo pri narazu do zdi ve 150Mp/h
  • giacobraza23
    No prece aby to paneboze nemohl nikdo hrat kdo si to nekoupil.. tech 95 procent co to nekoupili ale ukradli z torentu nakonec budou hrat a tech pet ne co si to poridili protoze to bude stejne sra_ka
  • cumpi3
    To jsou keci. Kdyz o to nestojim, proc mi to cpou? Nepotrebuju zadne tabulky, zadne mereni s lidma, co mam u zadku a neznam je...co kdybych si proste chtel zajezdit? Ja nerikam, at tam ti socialni prvky necpou, ale at je hraci nenuti. Kdo chce, tak at hraje online a kde ne, tak at hraje offline. A kdyz uz by to hracum nutne cpali, tak by se data (casy, rekordy, atd) odeslali na server po pripojeni na net a ne ze clovek musi byt neustale pripojen Je to jenom trapna protipiratska ochrana, ktera platiciho hrace bude otravovat a znemozni hrani pri vypadku netu...zatimco neplatic se bude smat...tak jako obvykle...
    • ono je důležité si uvědomit, jednu věc .. o hráče už dávno nejde, takže že někoho budou otravovat? who cares :)
  • Protože to bude vypočítávat sílu drhnutí při vybírání zatáček o svodidla. A pak to s kamarády porovná komu to drhlo víc, aby si mohli porovnat sílu svého drhnění.
  • Hnisavec
    Táto séria už mala dávno zdechnúť...toto je už len posledný dementný výkrik do tmy. Nonstop online...nefungovalo to v Diable 3, ktoré nonstop hrávajú hráči roky, kde mi kvôli lagu skapalo XY hardcore postáv, nieto ešte v hre ktorú po pol roku odpoja od servrov pre nulový záujem *15* *15* *15*

    hry od EA zásadne nekupujem pre tieto ich kroky, ktoré degradujú celý trh trh. A keby tak urobil každý HC hráč velmi rýchlo by si uvedomili, že nemôžu predávať 300 DLC a aktualizované súpisky každý rok
    • PreidaQ
      Jen tak mimochodem, zapomněl jsi ze všech těchto zlých kroků EA obvinit PC scénu, pirátství a tak podobně. To jen aby nám Hnisavec nějak nevyhnisal.
  • Chim
    1/10

    Hotovo, vyřízeno. Ani to nemusím hrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit