Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Já úplně vidím ten meeting někde v zasedačce Ghost Games "Tak pánové, máme zadání od EA, že musíme vymyslet 3.5 tisíce πčovin, abychom si nějak mohli zdůvodnit online DRM" *1*

    A klasicky to pojede nejlíp zrovna pirátům, budou o tyhle žůžo featury ochuzený a tudíž jím to za trest bude běhat a loadovat o dost rychleji *1*
    • za trest se jim nebudou nahrávat obrázky od kamarádů na facebook, to je opravdu hodně kruté
  • Ano - co nejvic spamujte kamarady a proste je o lajky, abyste si odemknuli postup ve hre.

    Jsem jedinej, kdo si jeste vzpomina na doby kdy se herni mena a progress vydelavaly zavodenim?
  • Za chvíli asi přestanu chodit ven, protože se na mě všichni budou koukat jak na exota. Nemám smartphone, notebook, tablet ani cokoli od Applu, nenosím kšiltovku doleva, nenosím na hlavě ven do tramvaje obří studiová sluchátka, abych byl in, nemám účet na FB a rozhodně nemusím být pořád online, když si čas od času chci zapařit nějakou hru. *7*
    • Ramraiders
      ja z toho vyctu veci mam akorat FB pro 4 lidi (ano ani tu podelanou tramvaj tu nemame) ale NFSU3 si zahraju :D
  • cely herni prumysl by zaslouzil poradny restart nejnom znacka need for speed :D
  • Nejde o nic ineho nez o klasickou online DRM *1*
  • Princ.Jablon
    Takový kecy a nesmysly snad ani nemůžou myslet vážně...
  • Super, můžem si posílat obrázky! Větší ***** jsem nečetl...
  • ukazte mi jedineho cloveka ktery o to stoji , tyvole ti musi byt uplne mimo fakt
    • ja o to stojim
      • rikal sem cloveka :D
        • tak mna ludia co su offline nezajimaju ja som online stale pre mna to bude znamenat len moznost zdielat veci takze nemam nic proti *3*
  • Kecy v klecy. Dobrý tak maximálně pro topinkovače, jejichž "nextgen" krabičky vlastně s těmito "exkluzivními" sociálními fíčurami šli na trh. Uživatel PC si chce zahrát multiplayer až tehdy, když prostě chce a nepotřebuje být neustále online. Tyhle sociální s*ačky ať si strčej za klobouk a jdou s tím na Google market / PSN atd.
    Udělejte pořádný závody, honičky, bodované eventy, nepřekonatelný a měnící se level design v závislosti na vývoji jednotlivých závodů...např stare dobré NFS Hot Pursuit / Most Wanted v kombinaci s Blur nebo Split/Second. To by bylo zřádlo! Ale ne, my chcem prachy a jim (topinkovačům) stačej típat obrázky a klikat na lajky..... RIP NFS
    • Mám PS3 (4, Vitu, PC, DS, 3DS a ještě něco, ale to je jedno) a internety tam pustím jen jednou za pár měsíců na synchronizaci.
      Ne každý se chová dle stereotypních škatulek jednoplatformových jedinců. Každá krabička jde používat offline a když titul bude chtít online, tak si ho nepořídím a nebrečím *1*
  • Nekupovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit