Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já doufám v jednu věc - v NEONy/podsvícení - nepochopím proč to bylo jen v U a U2.

    Netvrdím, že na tom nějak ulítávám, to ne....ale jde mi o princip - ilegální street-racing v noci.
    • Ristoro
      Nemyslím si, že to tam bude, ono dost záleží na kultuře, neony používají hlavně Japonci, mají u různá blikátka na náraznících atd..
      • Je pravda, že Japonci to mají nejvíc, ale divil by ses kolik lidí například v ČR to má taky ( ikdyž to není legální ).

        Mělo by být na každém hráči se rozhodnout jestli jo nebo ne...
        • tak v GTA V šly nakoupit neony taky, akorát že tam šlo krom závodění taky hrát šipky, golf, vykrádat banky, chodit do kina, přejíždět šlapky, skákat padákem, jezdit ponorkou, na motorce, lovit zvířata, čumět na stryptýz, hulit trávu, chlastat, venčit psa a zastřelit svého psychiatra.. a jízdní model to mělo tak plus mínus podobný *1*
          • Ale rozhodne to nemelo dobry zavody ze? Nebo melo?
            • no narozdil od NFS tam nestacilo drzet sipku dopredu..a za Franklina ma clovek bullet time pri zavodech..a to je sranda *15* a taky kdyz se clovek vykosil tak to melo nejake nasledky. v NFS mi vzdycky tak srandovne naprasklo sklo pri narazu do zdi ve 150Mp/h
  • Ramraiders
    tady nekdo napise ze mu chutna vanilkova zmrzlina a druhemu cokoladova a uz je tu treti svetova

    tohle je diskuze a ne nasilne vnucivani nazoru, jeste jednou rekni ze mas rad cokoladovou tak ti dam perma BAN, podrezu jablon na zahrade, dame mu tisic minusek at vidi kdo je tu pan

    tvl to tu je jak za komancu, jedna strana vladne vsem, a kdo ma jiny nazor ten pujde do uranovych dolu
    • tak to je uspech, prvni den ucet a uz tu kralujes jako nejvetsi retard, to chce skill, hochu *1*
    • Pripadas mi jako decko co kope kolem sebe ,protoze mu sahli na hracku.
    • MickeyMutant
      A protože je to diskuze, měl bys diskutovat s ostatními, a ne zakládat o stejné věci nová vlákna.
      • Ramraiders
        z nejakeho duvodu mi to neslo , pred hodkou sem tenhle acc zalozil ted uz to jde reagovat na koment...
        asi nejaka ochrana ci ja vim
        • MickeyMutant
          Online ochrana*3*
          • Už ho totiž čipli a vrátili do oběhu jako normálního. To je ono, už v tom jede. Všichni dva metry odsunout židle od stolů, fofrem.
  • Ramraiders
    Takze ti je 33, hypujes konzumni odpad od EA a chrochtas si nad online only kontrolou, ingame facebookem a podobnyma shitama?
    A to ze jsi v obchode na kamere, ktera je tam proto abys nekradl a ne proto aby si u ni po vecerech nekdo honil je pro tebe duvod si tyhle kamery nainstalovat rovnou domu, kdyz ti nekdo nakeca ze to je "lepsi"? Takze ti je 33 ale dusevne tak 13?

    jaky hype? ja sem akorat jednou napsal ze jestli to bude vypadat jak Undergroud 3 tak se budu tesit a kupuju to, online FB mi nevadi protze ho nebudu vyuzivat

    pak tu nekdo zacal vycitat ze jsem ovce ktere se nechaji kontrolovat
    vyhodte mobily vytrhnete LAN kabely z routeru a jdete bydlet do jeskyne do lesa

    ja si chci jenom po makacce v praci zahrat NFS pred spanim, a ted mi vysvetlete co z toho nekdo bude mit kdyz uvidi ze sem hral 3 hodiny za den ... konspiracni teorie rulezz
    • MickeyMutant
      Nic, jde ale o to, že ti povinné online připojení může ty tři hodiny celkem slušně pokazit, jak už praxe mnohokrát ukázala.
    • Proc by sme to delali? Protoze na rozdil od tebe chceme internet mit jako nastroj, ne jako vec co nas omezuje? Proto se mame vratit do lesa? Ty jsi asi hodne blba ovce, ze? *15* Takovi jako ty by meli vratit obcanku.
      • Ramraiders
        Proc by sme to delali? Protoze na rozdil od tebe chceme internet mit jako nastroj, ne jako vec co nas omezuje? Proto se mame vratit do lesa? Ty jsi asi hodne blba ovce, ze? Takovi jako ty by meli vratit obcanku.

        nastroj k cemu?
        nejsem blazen co chce nekoho postrilet a proto musim pouzivat vybaveni jak z M:I
        jestli vas serou zakony tak se vydejte do vlady a neco delejte, kecat v hospode a na netu umi kazdy

        a jak me soucasny internet omezuje, me omezuje maximalne kdyz mi vypadne ...
        • Absolutne nechapu, jak ses od tematu online only ve hrach dostal ke strileni a k zakonum ale asi chapu, ze to je tvou nizkou inteligenci. Za to ze dobrovolne odevzdavas svoje penize za crap a jeste to obhajujes ale neni kvuli zakonum nebo vlade. *15*
      • Výstižně řečeno. Býti špehování a omezování v momentě, když dostaneme mimo NFS třeba chuť na čunačinky, není prostě v mezích uživatelského nástroje a práv.
  • MickeyMutant
    Máte chybu ve slově "Autolog". V článku o povinném online režimu by snad mělo být "Autolag", ne?
  • Jack1947
    Kdybych to náhodou měl, tak přece onlajn neduh vyřeší vždy ten crack ne... mně to mandle netrhá. *4*
    • Chim
      Jééé, ty už jsi zpátky? Jak bylo na dovolené, ty kluku nezbedná?
      • Jack1947
        Vedro, ale ne takové jak u nás *7* jinak dobré no (jask pro koho) moře voda nej byl asi výlet džípem na "safari". Jsem zpátky už od soboty... takže si docela pomalý. Inu budiž ti odpuštěno...
        • Chim
          Tak hlavně že ses měl fajn a že jsi odpočatý a v plné síle. *3*

          Já tu přes víkend moc nebyl, tak jsem tě nemohl zaznamenat.
          • Jack1947
            Ok, no idpočatý mně to moc na válení u moře neužije, zase změna dlouho jsem tam nebyl.

            Nebylo to úplně marné, sice bez jídla atp se celkem prodražilo. (ani ne no jak pro koho) a jsou tam ještě komunistické inu poloazbuka a komoušsské vzezření.

            Zase, to trochu zachránil takový ten malý panák (který by u nás stál asi majlant) a dá se říci že jsem konečně přišel na chut Whisce, ochutnal Bourbon. To řiká člověk co "začal pít" teprve až minulý rok - i doutník byl prý kubánský, jo doutník bych si dal častěji mám rád tu chut. Pochxybuji že takovýhle doutník bych sehnal tady ručně balený... a "určitě by nestál tak málo", takže alkoholem se dobře uspává. O tom žádná... to je tak všechno no...

            Jo, ještě jsme tam měli českou tv, takže24tka zprávy pomalu jsem znal nazpamět a nadávání na ty imbecilní h000vada ve "vládě"... to je výsměch představte si kdyby tenhle opičinec pro běženci otevřeli u nás u Nás !!! ve měste omg. Vynutil bych si presumpci na používání nějakých těch cenzorovaných případů v extrémních a jiných příkladech.
  • Za chvíli asi přestanu chodit ven, protože se na mě všichni budou koukat jak na exota. Nemám smartphone, notebook, tablet ani cokoli od Applu, nenosím kšiltovku doleva, nenosím na hlavě ven do tramvaje obří studiová sluchátka, abych byl in, nemám účet na FB a rozhodně nemusím být pořád online, když si čas od času chci zapařit nějakou hru. *7*
    • Ramraiders
      ja z toho vyctu veci mam akorat FB pro 4 lidi (ano ani tu podelanou tramvaj tu nemame) ale NFSU3 si zahraju :D
  • Super, můžem si posílat obrázky! Větší ***** jsem nečetl...
  • Chim
    1/10

    Hotovo, vyřízeno. Ani to nemusím hrát.
  • cumpi3
    Na druhou stranu se staci podivat na fb na jejich stranku a co tam lidi pisi....a hned je jasne, na koho ta hra smeruje...na nas ne....asi si nainstaluji NFS:PU a budu vzpominat
    • tak FB je jasný PR a nic jinýho, zkus tam napsat, že se ti hra moc nelíbí a uvidíš, kolik vteřin to bude trvat, než tě zabanujou a smažou *1*
      • Ramraiders
        aha takze ty si koupis hru abys psal na tom takzvanem ingame FB psal ze se ti to nelibi a dostanes ban, tomu sam neveris ne?

        mi staci to mega intro , auto jede v noci v meste a dela bordel a uz to kupuju
        jestli to bude vytuneny UNDERGROUND tak budu brecet stestim

        a komu jako vadi ze to tam bude, nikdo vas nenuti ty veci pouzivat :)

        ja ktery FB mam jen pro 4 lidi abych jim hromadne poslal link na nejake video, to sharovani tech screenu aut vitam, uz kdysi mi docela vadilo kdyz sem si udelal auto ze ho nikomu nemuzu ukazat treba kamosovi co sem u neho nebyl pul roku kvuli casu...
        • solomon.short
          a tohle ma volebni pravo....
        • Jak nenutí. Bacha na to. Už jen když si koupíš tu hru, tak tě to očipuje. Potom smyslu zbavený budeš klikat a sdílet úplně všechno. My tu bojujeme za svobodu jako, ale nedovolíme, abychom ti svobodně dovolili něco hrát a nenutit se do toho. To bychom se moc nepochopili. Tebe to bude nutit, chlapče, až sám pochopíš, že se fakt nutíš. My tu nejsme pro srandu králíkům.

          Ledaže by přijel PC uživatel ve zbroji a zachránil tě a vzal si tě za ženu.
          • Ramraiders
            jak ocipuje, to mi jako normalnimu cestnemu cheaty nepouzivajicimu hraci akorat vyhovuje, aby tu hru neku....i nejaci ubozaci na traineru, asi tak... sem pro pro BANY vsem co nici cheatama hru lidem co hrajou fer

            a proc bych mel jak smyslu zbaveny klikat? mam snad svobodnou vuli, kdyz budu chti tak nedam ani jeden like i kdyby to bylo nejkrasnejsi tuning auto sveta
            • Ramraiders

              Dvě vajíčka s koprovkou? Pane bože. Pak ta naše česká kuchyně má vypadat. Víš vůbec co si právě způsobil ty konzumní dacane?
            • Ramraiders
              od Čip (anonym)
              vezmeš na triko celosvětovou krizi, válku, návrat na stromy a nenadvládu krásných a vyrostlých lidí, tak si to klidně hraj. My tě ale varovali!

              jo aha takze kdyz budu hrat NFS a kteroukoliv hru se kterou budu na internetu, timhle se stavam spoustecem treti svetove a kvuli me maji hlad v africe ... no tak to GZ :D :D :D

              p.s.: jeste tu chybi mimozemstani a fanaticti ochranci zvirat , mel sem dneska pul kila videnskych parku a dve vajicka s koprovkou ne vsechno najednou :D a ted do me

              Edit c2.: z neznamych duvodu nejde odpovidat tak to pisu takhle: Čip (anonym)
              Dvě vajíčka s koprovkou? Pane bože. Pak ta naše česká kuchyně má vypadat. Víš vůbec co si právě způsobil ty konzumní dacane? Ram pise: jo sorry za to ze sem si konzumne zasel do kantyny v praci na obed, ktery me stal i s polivkou 25kc, sem gastronomicke prase co chce jenom utisit hlady rvouci zaludek
            • Obr Souhlasím

              Jen mu to pěkně vytmav. Tihle nemůžou pochopit jaký nekonzumní způsob života bychom mohli jinak žít nebýt těchto očipovaných. S věkem určitě kecá, na sedmdesátníky, co pomáhali budovat ploty kolem naší krásné země a znají život, si nepřijde, mimino jedno.
            • jestli je ti 33, tak je to docela smutné, doufám že jenom kecáš
            • Takze ti je 33, hypujes konzumni odpad od EA a chrochtas si nad online only kontrolou, ingame facebookem a podobnyma shitama?
              A to ze jsi v obchode na kamere, ktera je tam proto abys nekradl a ne proto aby si u ni po vecerech nekdo honil je pro tebe duvod si tyhle kamery nainstalovat rovnou domu, kdyz ti nekdo nakeca ze to je "lepsi"? Takze ti je 33 ale dusevne tak 13?
            • Ne ne. Takhle to nefunguje. Ty vůbec netušíš proti čemu tady stojíš a čemu se chystáš zavazovat. Svobodná vůle je jen tvoje iluze. Dneska je to tak vymakaný, že zapneš menu něčeho, co je pořád online a už to do tebe jede. Různý pokyny, informace, přetvářka. A ty se tomu přizpůsobíš ať chceš nebo ne. Budeš reagovat a snad i slintat jak herní miminko a budeš dělat, co se ti ukáže a nakáže. My ti říkáme, nedělej to. Netěs se na to. Braň se tomu. Odpoj se a zalez si do kouta. Tvé akce mohou mít dalekosáhlejší důsledky. Jako mně je/není to jedno, ale jestli si podporou této faktické mimoreality skrývající se za zábavou vezmeš na triko celosvětovou krizi, válku, návrat na stromy a nenadvládu krásných a vyrostlých lidí, tak si to klidně hraj. My tě ale varovali!
            • Ramraiders
              Tobe je 12 letm zijes u rodicu a hru ti koupi maminka. Proto nechapes sirsi souvislosti. Uhodl jsem?

              a na tohle si prisel jak?
              mam 33 od 20 ziju sam a pokud mas mobil nebo kompa z ktereho tedka pises tak si jasnej
              staci vyjit z baraku do mesta do obchodu a jsi na kamere, cim myslis svodobu
              v tomhle svete muzes byt svobodny maximalne nekde na nejakem ostrove v jeskyni
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Tak tím věkem bych se v souvislosti s takovými názory raději moc nechlubil.
            • Tobe je 12 letm zijes u rodicu a hru ti koupi maminka. Proto nechapes sirsi souvislosti. Uhodl jsem?
        • vůbec, já si to nekopupim, ani kdyby za to platili oni mě, že to budu hrát.. a bavíme se o normálním facebooku, ne o tom ingame, kde jsou jen samé nadšené výkřiky, proč asi.. Soustřeď se, sleduj diskusi, to dáš borče *3*
        • Chim
          Pane bože. Pak ten herní průmysl má vypadat když "todle" hraje hry.
          • Ano přesně tak. Doporuč těm amatérům nějakou hru ať se mají něčeho pořádnýho chytit. A honem než padne stín a tísice let v okovech.
          • Ramraiders
            hele kdyz te Vas nebavi NFS Undergroud, a tohle jako forza nebo CARS evidentne nevypada tak nechapu proc tady hatujete, ja taky nelezu na fora minecraftu a nepisu tam plky

            mi je ten online mod uplne jedno mi nijak nevadi ja nepotrebuju hackovat herni soubory a pouzivat trainery abych jezdil 1000+km/h a to ze sharnu fotku auta lidem hrajou proto ze je to bavi je akorat bonus
            • Ramraiders
              On chce ale hrat singlplayer ty mamrde.

              jo aha tak to ja chci hrat singleplayer WoWko na Drak'thulu
              chtit muzu taky, jednou to je online tak jim maximalne muzes napsat na support
            • On chce ale hrat singlplayer ty mamrde. *7*
            • Ramraiders
              Jseš mimo net, ale chceš si zahrát NFS. Jak moc v prdeli jsi?

              tohle bys mohl priradit ke kazde online hre
              Jseš mimo net, ale chceš si zahrát WoW. Jak moc v prdeli jsi? jestli chces hrat online tak je jasne ze jsi v prdeli kdyz nemas net

              nechapu, vsichni se boji sledovani a polovina hracu ma minimalne steam nebo raptr
              se odstehujte do gronska, dmesni doba neni pravek
            • EA se rozhodne, že po dvou letech usekne podporu, aby prodala nový díly, vypnou servery, a kde že to jsi? *3*
            • Jseš mimo net, ale chceš si zahrát NFS. Jak moc v prdeli jsi?
            • mě Underground náhodou docela bavil, ten co vyšel 2004, soundtrack z toho sjíždim v autě doteď
            • Jen hlupak se dobrovolne necha sledovat a omezovat. A totalni idi*t navic tvrdi, ze mu to nevadi. Skvele. Snad pochopis, az vyrostes.
  • Nekupovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit