Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musim pochvalit pana Smutneho za velmi peknu recenziu :)
  • omg lol *1* 9/10 *1*
  • Tak hru mám od včerejška(jsem Akt III a kapitola I - Anvil Gate) a je to paráda(dialogy - jasně v duchu serie..., příběh je velmi slušný - hlavně pěkně vyprávěný, hratelnost je zase o kousek vybroušenější a grafika zase o pár procent lepší - na mě ovšem až moc barevná).

    Zatím opravdu nejlepší ze všech dílů a hodnocení 9(dle mého mýnění mohlo být klidně i vyšší) není rozhodně přehnané.... Příznám mám serii rád a komu se tato serie od začátku nelíbila, tak toho asi ani třetí díl nepřesvědčí... Prostě každému se líbí něco... *4*
  • kirr:

    je jasné, že takové hodnocení nemůžeš brát vážně(o to více, na českých pubo-sajtách), páč víme, na čem to vše dnes stojí: omezenost, podplácení, nebo nízký věk recenzentů..ale chápu, že vidět blikat tak neoprávněné vysoké hodnocení naštve

    na české herní servery doporučuji chodit jen k nahlédnutí, zda se připravuje nějaká nová hra, která by mohla být konečně trochu zajímavá, ale číst ty směšné recenze opravdu ne
    • Trapas :-)
    • :D :D A kdo ty recenzenty bude podplácet? Dostávají normální plat, myslíš, že bude někomu záležet na našem mini trhu (konzolovým dokonce fakt malinkým) a navíc ještě za to uplácet lidi co tu hru hodnotí? Kdyby to byly fakt nesmysly, nebudou to lidi číst. A recenzety tu máš u mnoha videií, příjdou ti jako malincí klučíci? Promiň, ale omezeně na mě úůsobí tvůj příspěvek *9* Ale pokud si myslíš, že vydavatelé dostanou od EU dotace na podplácení a podplácí náhodné čtenářské recenzenty a taky každého většího recenzenta u každého webu..ahoj *15*
    • Ja to rikam porad ze je to vsechno zidobolsevicky spiknuti a za vysoke hodnoceni GoW 3 muze HAARP.
    • Nějak s Tebou nemohu souhlasit .. Tohel muzes napsat na webech gamesport.cz nebo game nevim co cz .. ale tady na Tiscali a treba EG .. opravdu nizky vek recenzentu apod to opravdu ne .. tedy pokud nizkým věkem nenazývaš vek kolem 25-40 let .. tady a na EG opravdu nebudou psat recenze lide ve veku 13+ . No a podlaceni na sajtničce v CR neni moc ekonomicky vyhodne pro zadavatele uplatku .. takze opravdu ty spyklenecke teorie bych na českém herním webu bral za sebe jako irelevantni. :) Ale názor má každý svůj takže je jasné že Ty můžeš mít svůj, ja prezentuji ten svuj odlišny.
      • komunisty není potřeba podplácet, ti to dělají ze svého čirého fanatismu *1*
    • ultramegagigateramaximturbulenclol
  • týpek vlevo je Leonidas *12* *1* *1* *1*
  • Vcera jsem to dojel v coopu(online funguje i vzhledem k naporu hracu bezproblemove) a je to jasny akcni hit roku. Tohle slape jak hodinky, prestrelky jsou naprosto spickovy, o to smesnejsi jsou radoby velkolepy pokusy typu Killzone 3 atd. Kral akcnich her muze byt jen jeden a tim je Gears 3. Mit to lepsi pribeh, tak je to na 10/10.
  • SvatoplukLemur
    na týhle hře se mi líbí že nemá žádnej HUD , je to 3rd person, je to naprosto boží, má to parádní hudbu, kterou doporučuju při hraní kampaně zesílit a v mulťáku je to S R A N D A *4*
  • SvatoplukLemur
    klidně bych Gears of War 3 dal 10/10!
  • Aleši po te petce W40k te nikdo jiz nebere vazne *1*
    • Tak proč to čteš? *3*
      • aby videl kdo je tady debil, neasi :D
  • mozna by recenze nebyla tak smesna kdyby nevysla par dni po te na Space Marine :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit