Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám holky vypadají i po tvrdé bitvě jako modelky, co právě vyšly na molo, ale jinak solidní akce. Asi dám GoW2+3 ještě šanci, ale jednička mě na PC nechytla kvůli absence nějakého výraznějšího příběhu s definicí, kdo je kdo. Hra mi to má naservírovat rovnou a ne číst fóra, sledovat nejprve outro hry a porobné skopičiny, abych věděl, kdo je kdo a proč se to tam vlastně řeže. Takový Mass Effect má tohle řešeno daleko lépe (a ME je původně Xbox360 exclusive - takže srování je na místě).
    • Kdyz vzpominas Mass Effect, tak je velka skoda, ze boje v ME nejsou tak kvalitni, jako ty v GoW.
      ME ma sice system kryti temer stejny jako GoW, ale to samo o sobe nestaci.
      V GoW si boje uzivam, casto necim prekvapi, kdezto v ME jsem casto rad, kdyz je po boji a muzu s nekym pokecat a posunout pribeh zase dale.
      Kdyby se serii Mass Effectu konecne podarilo zkvalitnit bojovou cast, nechat v ni RPG elementy /ruzny rozpyt zbrani atd/, tak si myslim ze by hodne hracu skakalo radosti.

      Porad verim ze jde udelat kvalitni RPG/strilecka se silnym pribehem.
      • mozna proto, ze to jsou oboji uplne jine hry
    • to jo, v trojce je super příběh...hraješ tam za pumpaře a pořád jen scháníš benzín :D
  • No vidím,že je načase si koupit potřetí Xbox:-)
    • RakeW
      Kupuješ ho vždycky jen na GoW a pak okamžitě prodáváš ? :)
      • GoW 2 je i na PC? nebo ne?
        • vlastně jen GoW1... to ostatní už ne *15*
  • Takže....Prvá polovica hry ma sklamala. Pripadalo mi to nudné, stále to isté, hra mi neponúkla nič nové a zaujímavé.Akoby som celú dobu čakal na niečo, čo nie a nie prísť.Nakoniec to ani neprišlo....akoby som to hral len z povinnosti - 8-/10
    Odraz prišiel až od polovice hry, kde to začalo byť zaujímavé a hra ma neskutočne bavila.A tým viac som sa tešil na veľké finále. A to aj prišlo.Posledné kapitoly priniesli úžasné prostredie a veľkoleposť..a pri tom všetko ma trošku zamrzel posledný fight.nebol zlý, ale na vyvrcholenie série som čakal niečo vačšie.Ale to až tak nevadí.pretože to trošku vynahradila celkom pekná posledná animácia, ktorá uzavrela celý dej.Takže, druhá polovica hry - 9+/10
    výsledná 8,5 :-)
    • S tou druhou polovinou souhlasim, ať žijí brouci na D1 :P ...i když mise následující z místa kde se na začátku odjišťují bomby na potrubích mě silně nudila a nebýt závěru s kamikaze náklaďákem a hordou, která hráče neustále obklopuje už by se to zas vrátilo do stereotipních kolejí :)
  • mijunior: tak s tvojim názorom absolútne súhlasím.....Akoby to stratilo ten náboj ktorý robil prvý diel jedinečným. Oproti boju o prežite to dostalo akoby náboj nepremožiteľnosti a dej troška upadol.
  • Všichni tady v diskuzích nadáváte na call of duty ale to že gearsy jsou díl od dílu furt stejný (furt ty samý naskriptovaný uzký cestičky a tupej přiběh) vám je asi fuk
    • Ale ne... je to jak píše Kurotsuchi Mayuri... prostě na Xku nic v té kategorii lepšího není, tak se to hypuje atd... ¨
      Počkat... vlastně Vanquish je mhohem lepší... ale ten zas není tak rozšířenej...
      • jo, ty myslíš to jak když už máš málo štítů tak tě pošle ve slo-mo power slidu po zemi aby sis vlastně bez problému schoval-.- ano je to fakt stokrát lepší hra *11*
  • recenzia ??? ta hra dnes vychádza a by ju viete zodnotiť divne ?
    • ales.smutny
      Ono to bude tím, že dostáváme recenzní disky poněkud dříve, než je den vydání :) Jen tentokrát to chvilku trvalo...
  • Tak hlavně, že WH40K Space Marine dostal takový vypráskaný hodnocení ... *7*
    • vzdyt je to taky naprosto prumerna hra, singleplayer je neuveritelne nudny.... a to mam svet warhammera tak rad.... GOW ma mnohem vice moznosti, mnohem hezci audiovizual, lepsi hratelnost, vic moznosti a lepsi znovuhratelnost... pokud by space marine dosahoval kvality GOW, byl by uplne nekde jinde, ale takhle bohuzel....
    • jo je to sice dost mimo ale kdyz si to tak vezmes tak je to jedno, ja se skvele bavil u Space Marine (dohrano 3x, ted mastim multak), pan Smutny se zase bavil u GoW, tak co na tom jakou kdo napise recenzi, dulezite je ze jsme si ty hry uzili :)
  • Tahle hra mi fkat přijde jako bezvadná střílečka, mam opravdu rád tenhle žánr hry a moc po ní toužim až nato, že nemam xbox !!! Jediná vítka, že tam někde v Microsoftu nebo Epicu nechtěli PC verzi. No spravil jsem si sice chuť na Bulletstormu (což je prakticky stejný žánr, ty zbraně totožné jen se podívejte), ale i tak po něm toužíš. F*ck us ;)
  • 9/10 za co ? Prumerna strilecka s naskriptovanym pribehem o delce 12 hodin, tak teda nevim jak redaktor ,ale ja na hru mam podstatne vyssi naroky. Max 7/10 a to jen kvuli tomu ze mam rad sci-fi. Vice si to nezaslouzi ani omylem. 9/10 uz by melo vyrazit dech a ne tohleto.
    • Damarus
      já ti nevím Bobe, včera mi to přišlo hrál sem asi 4 hodiny na Hard core a sem teprve na začátku 2 aktu z 5... a hodnocení sedí, možná bych šel i víš. Hra je parádní, atmosféra taky
    • Shenkster
      Tak asi autorovi recenze se to líbilo víc než tobě *3* Vlastně... nejen autorovi...IGN dalo 9...Gamespot dal 9,5...Gametrailers dal 9,4...Tak to asi dobrý bude ne ? Holt nepatříš asi k tý většině kterým se hra tak moc líbí.
    • To neřeš většina recenzí je nadhodnocena. Vypadá to jako kdyby už znali jen čísla od 5ti do 10ti.
    • Vychazi to oficialne az dneska, takze to mas urcite 3x dohrano *1*
    • ...aaa, odbornik sa ozval! 9/10 ti ma vyrazit dych - to potom 10/10 by ta hadam aj zabilo, ci? :D
      • 10/10 uz musi byt zatitek ,kdy si striknes do textilu a jen tak na hru nezapomenes, ale kazdemu dle gusta ty jiste strikas do textilu nad vsim
  • Mno nevim pro mě docela zklamání po úžasném druhém dílu. Hlavně mi vůbec nezodpověděli k čemu vyvíjeli ve 2 v tom ústavu ty mutanty a proč locusti unášeli ty lidi a vysávali znich život v těch železných buňkách ( jak tam umřela ta domova žena )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit