Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě tak 5-10 let budeme číst o tom jak se dělá Kingdome Come až ta hra zestárne tak, že to nikdo nekoupí. Chápu, že chcete vychytat mouchy, ale aby Vám nedošly chechtáky... Osobně jsem si to video ani nepustil, když vím, že další roky se bude o tom ještě psát a mluvit než to konečně s ohňostroji nad Prahou vyjde. Bojim se, že to budete ladit tak, že to bude spíš trenažér šermování než hra...
    • Tak nemel a pusť si to
  • Jo, Vávra ten chlap je nečitelný. Jednou ti totálně zhejtuje Thiefa a vychválí Metal Gear Solid. Pak dá do topky Order 1866, pak napíše +- pravdivý ale dost přepálený článek o Skyrimu. No, osobně mu fandím samozřejmě. Je to Čech doprdele práce, tak ať se mu zadaří.
  • Jack1947
    Když už technika jede tak holt se to natočit moc nepovede... ale jinak dobrý *4*
  • Při té scéně, kdy se jde Henry koupat v brnění a Dan tam vysvětluje, že museli natočit alternativní verzi, se mi vybavila mise z Mafie 2, kde jdete kanálem k jatkám a vytečou na vás výkaly. Tam se mi líbily alternativní dialogy, reakce kolemjdoucích a cutscéna podle toho, jestli jste se posléze převlékli nebo ne :-) Tyto detaily mám fakt rád
    • Fordzy
      Detaily to jsou pěkné, ale podle Danova výkladu mi přijde jako by je vůbec nenapadlo vložit svlékání přímo do cutscény. Tak to bylo udělané v Zaklínači 3. Geralt než vlezl do vany, tak se předtím automaticky svlékl a hráč to nemohl ovlivnit. Je pěkné, že v KC bude větší interaktivita, ale je to jistě spousta zbytečné práce navíc.
      • Udělat animaci svlékání ve hře, kde můžeš mít stovky různých kombinací oblečení a zbroje na sobě, by asi bylo dost obtížné
        • Fordzy
          Proto se to dělá tak, že je postava schovaná za něčím a vidíš jen její hlavu, nebo svlékání proběhne mimo záběr. :) Např https://youtu.be/Xqi6v5tDhvI?t=85
  • Dan má znalostí hodně. Ani se mu nediví, že ho tolik věcí z ostatních her irituje, když má tak velký přehled. Držím mu palce. Konečně pořádná česká hra!
  • Pokud KDC nebude fakt dobrý, tak to Danovi nezávidím, protože všechna jeho kritika úspěšných her se mu vrátí desetinásobně jako backfire.Aby to nebyl Peter Molyneux story Vol. 2.
    • Paulcz
      Hm, posmívat se někomu, že mu něco nevyjde je trošku ubohý, to spíš nezávidím těm lidem jejich myšlenkový pochody.
    • Já uspěšné hry taky kritizuju a vůbec to neznamá, že umím udělat lepší. To přece není podmínka, ne? Vávra má alespoň tu páteř, že jde s kůží na trh, takže zaslouží obdiv už jen za odvahu. Navíc co jsem od něho četl za kritiky - na Oblivion, Fallout 3 atd - tak s ním souhlasím. Jeho problém je spíš v tom, že to podává dost provokativně. U Witchera 3 už si raději dával pozor a moc nekritizoval :-) Každopádně až svou hru vydá, tak musí taky počítat s kritikou. Nezbývá než si přát, aby hra byla úspěšná a zábavná, protože jen pak je šance, že budou třeba pokračování. Her z českého prostředí a české historie není právě moc.
      • Paul_cz
        Witchera kritizoval taky úplně bez obalu, co si pamatuju jeden podcast. Ale protože je furt super, tak by mu prej dal 8. Krev a Víno se mu ale líbilo o dost víc, co si pamatuju z twitteru.
        • tak já zas Vávru tak nesleduju, takže nevím jak se dívá na Witchera 3. Ale podle všeho s ním mám dost podobné názory na hry. Já bych dal W3 85/100 - kritizuju příběh, vývoj postavy, loot, výplň světa. W1 i W2 mi přišly lepší.
          • 8/10 je tak akorát pro Witchera 3, pak už by % nevycházely ostatní díly. Witcher 3 tedy 8/10, Witcher 2 8,5/10, Witcher 9/10. Witcher 3 samozřejmě kdyby byl kratší jako dvojka a měl jenom první dvě lokace + Novigrad a příběh nebyl tak rozvařený a držel lépe pohromadě jako ve dvojce, tak taky v klidu atakuje 9/10. Dvojka nejlepší story, trojka zábavné questy a slušný combat, jednička parádní atmosféra a slušný RPG systém.
    • no. vrati sa mu to v diskusiach games :D och boze. co len bude robit
  • V klidu kývám hlavou usmívám se a počkám si na jejich výsledná produkt. *3* *3*
  • Krescz
    jsem jediný komu ty přednášky přijdou jako ztráta času? radši ať dodělají tu hru *7*
    • kompjůtr nepodojíš!
    • Paul_cz
      Doufám že jo. Já se u tý přednášky, stejně jako u tý Viktorovy, skvěle bavil.
  • https://www.youtube.com/watch?v=OTFCctdiS04
  • Na jednu stranu jsem rád, že sem ty videa dáváte i pro lidi, co tam nebyli. Na druhou stranu ta kvalita zpracování je fakt špatná. Kompozice obrazu je úplně nesmyslná, protože to, co mě zajímá je někde v malém okně v rohu a pokud se na to nechci dívat ze 30cm dálky, tak ani nepoznám, co se tam děje. Přitom úplně stačilo ty okna prohodit - přes celou obrazovku dát detail slidu a do rohu jen výřez s obličejen přednášejícího...
    • Promiň, asi nechápeš, že nejdůležitější ze všeho je božský Vávra. Tohle video je o něm. Doufám, že výsledná hra bude o hře.
    • a predstav si, ze delaj hru to bude fakt spatny, kdyz ani neumej udelat video z prezentace.... epic fail coming...
      • Games.cz dělají hru? Jakou? *7*
        • Jack1947
          GAMESCZ to nevíš ? bude to simulátor herního redaktora včetně webu *5*
    • pri ich neschopnosti mozes byt rad ze tam nenabehol screensaver ako pri Bocanovi, alebo ze tam je vobec zvuk
    • Wlad
      Hlavne obrazovka nemala byt branna kamerou ale mal to byt vystup rovno z pc alebo video mixu. Teraz je tam ten luster....
    • Přesně. Koho zajímá co tam dělá přednášející? Hlavní je zvuk a slajdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit