Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle hra budí emoce a ještě to ani nevyšlo. Jestli to nebude spíš o tom, kdo je zastánce pana Vávry a kdo ne.
    • na hru se těším a fandím ji, doufám že se povede, bude to bomba a budou následovat i pokračování. Na druhou stranu Vávra mi svým projevem přijde trochu infantilní, tj. jeho reálný věk nekoresponduje s jeho věkem mentálním. To jeho chlubení se je až komické. Tyto jeho charakterové vlastnosti však nemusí nic vypovídat o tom, zda je nebo není schopen udělat kvalitní hru. Já doufám že je.
      • Je jasné, že v sobě musí mít velký kus dítěte, kdyby neměl nedokázal by tu hru prosadit. Má nadšení a vizi za kterou jde, pokud by to byl nudnej bankovní úředník, v životě by na to neměl sílu a energii. Asi nebude lehké s ním pracovat, působí trochu arogantně, ale na druhou stranu, kdyby byl jiný jeho vize by se rozplyzla pod náporem kompromisů. A to že tam nebudou děti je bohužel kompromis realitě, ale prachy člověka doženou že:) Přednáška super, je vidět, že se bere s nadhledem. I když nic nemění na tom, že mě totálně naštval, jak kritizoval DAI. Aspoň teď vidí, co je to za práci napsat dobrý scénář a DAI je v tom excelentní. Tak se nechám překvapit, až Deliverance vyjde. V každém případě je bomba, že vznikne hra zasazená do českého prostředí!
        • Kde kritizoval DAI? V nějakém fight clubu?
        • Paul_cz
          DAI a excelentní scénář ?
          To ne...
  • Takové přednášky by měli vidět všichni, kdo vždycky napíšou k nějaké hře, že je to kravina, blbost atd. Pak by se možná zamyslel, kolik za tou hrou musí být práce a co všechno si člověk musí zjistit a udělat pro to, aby nám to mohl za nějakou dobu nabídnout rovnou jak se říká před čumák a doufat, že se v diskuzích z pohodlí našich křesel neozve hláška typu "To je kravina na entou"
    On kritizovat totiž umí každej, na tom nic není, ale pochválit to je v dnešní době celkem cenost.
    • Třeba Daniel Vávra, že? *15*
    • Nebýt kritiky nebudou ani dobré hry. Jedno bez druhého nejde, typický sluníčkář...
      • Realita: prumerny hrac konzument (= kupni sila) nechodi nekam do for kritizovat. Hlasita mensina se ignoruje (minorita trhu) a media jsou jedna ruka s vydavatelama. A pro to do nas vali neustale nastavaovane kase typu CoD, AC... a DLC se rodi jak houby po desti...
    • Bavíme se o freewaru ?
  • "Z nějakého, pro mě ne zcela pochopitelného důvodu, dnes drtivá většina mladých herců (a teď se vážně nechci nikoho dotknout) má elasťáky a jsou strašně emo. Což se projevuje tak, že když mají říct větu „Našel jsem klíče“ tak se u toho rozbrečí. A když jim řeknete aby to zahráli vesele, tak se rozbrečí znova. A to nepřeháním, tou větou skutečně začíná naše testovací scéna a skutečně se u ní drtivá většina tváří z nějakého pro mě nepochopitelného důvodu jako že je nález klíčů ta největší tragédie. Já tedy nevidím problém v tom, že někdo nosí elasťáky a je emo, problém vidím v tom, že VŠICHNI nosí elasťáky a jsou emo. Což se projevuje tak a můžete si toho všimnout, že drsňáky v českých seriálech takřka výhradně hrají buď cizinci, nebo neherci a jsou strašně trapní. Mám pocit, že na filmových školách začali dělat něco hodně špatně (a to nejen v Čechách). V osmdesátých letech tam studovali i lidi jako Landa, nebo Matásek, protože i takoví herci jsou potřeba. Dnes je výhodnější zajít do posilovny a naučit kulturistu hrát, než se snažit najít chlapa mezi herci. Stejně tak mě fascinuje kolik herců má vadu řeči. Je to asi tak 10× víc než v normální populaci."
    • Tak to mě hodně pobavilo *1* Sedí to přesně.
    • To jsem potřeboval vědět, díky
  • To Monty: Ty si typickej příklad pokrytce.
  • máte někdo link na twitter účet kde týpek dělá parodie na Vávru?
    • https://twitter.com/bandadra
    • jeanczarny
      MOJE tweety jsou lepší než questy ve Skyrimu!

      https://twitter.com/BanDadra
      • díky, googloval jsem Ban Darda, proto jsem to nemohl najít. Jinak Vávru jako vývojáře respektuju, ale ten týpek co dělá parodie má fakt dobrej smysl pro humor, třeba toto je bezkonkurenční: https://goo.gl/IyBRNd
        • Já třeba Vávru moc nemusím, ale ten týpek, co dělá ty parodie mi příjde jako opravdu nesktuečný zoufalec... Kdyby to bylo aspoň vtipné tak neřeknu, ale ten člověk musí mít strašný mindrák *7*
  • iSpirit
    snad se hra povede!
  • Těším se, až někdo sepíše "60 důvodů, proč nenávidím Kingdom Come" :D
    • to musí počkat až po vydání hry. Ale kdyby sis to čekání chtěl ukrátit, tak ti můžu napsat 10 důvodů, proč Witcher 3 průměrná hra *4*
      • Je zajimave, jak rychle menis nazor. V jedne diskuzi jsi psal, ze je nadprumerna, ale neni to genialni hra. V jine diskuzi jsi psal, ze je to podprumerna hra (tam jsi obhajoval DS). Tady pises, ze W3 je prumerna hra. Co kdybys ses rozmyslel, a potom az zacal psat do diskuze.
        • já pořád konzistentně tvrdím, že ta hra je na 85%. To jest je nadprůměrná, ale myslím že rychle zapadne.
          • Ta konzistence ti nějak hapruje, v příspěvku výše jsi napsal "průměrná".
    • Pokud ty duvody budou relevantni, tak proc ne. Pokud se ozve moula, ktery napise, ze Kingdom come je srac*a, protoze:
      a) tam nejsou draci
      b) tam neni magie
      c) tam nejsou deti
      d) tam neni snih
      .. a pod.
      tak je to uchyl, a bylo by vhodne, aby odstranil svuj genofond z lidske populace, nejlepe nejakym zabavnym zpusobem, tak abysme se my ostatni mohli pobavit v Darwinovych cenach.
      • Pro mě je ú*hyl člověk, který druhému přeje smrt kvůli jinému názoru na počítačovou hru. A ještě navíc "zábavnou" smrt. Ale třeba jsi to nemyslel vážně a byl to jen hodně blbej vtip.

        Pokud v Kingdom Come nebudou děti, nebude to hra, která realisticky zobrazuje život ve středověku. Prostě nebude. Ani kdybyste se postavili na hlavu. Podotýkám, že to nic nevypovídá o tom, jestli to bude dobrá nebo špatná hra.

        EDIT: Jestli mě to totiž na té hře něco zajímá, tak je to právě historická věrnost. Virtuální skanzen vypiplanej do posledního detailu. Mrzí mě už to, že budou nerealistické lesy, ale dobře, čert to vem. Ale nedat tam děti, to je epickej fail, pokud se snažíš o realističnost. To je jak kdybys tam nedal křesťanství. Nebo kdyby tam měli parlamentní demokracii. Prostě to nejde. Chápu, že někomu je to jedno. Já mu to neberu.
        • Drahy Dworkine,

          pokud mas problem s chapanim psaneho textu, tak Ti to jeste jednou vysvetlim. Pokud se jedna o cloveka, ktery ma jiny nazor na Vavrovu hru, ktery je podlozeny relevantnimi argumenty, tak proc ne. V zadnem pripade mu smrt nepreji.
          Pokud se jedna o idi*ta, ktery jenom hatuje, v zivote nic sam neudelal, nic nedokazal, jenom parazituje na spolecnosti - tech je v ceske populaci pozehnane. A o jednoho takoveho cloveka mene nebo vice, to je mi proste u zadnice. Takovy prostacek, by ve stredoveku vysel ven za hradby, tam by mu bylo lito vlka, ze nema co zrat a ten by se o nej postaral. Ber to tak, lide se premnozili a nemaji zadneho prirozeneho nepritele a tak se v populaci vyskytuji lide, kteri by normalne neprezili.
          Na Darwinovych cenach nevidim nic spatneho. Ostatne uz jsme se skoro nominovali, kdyz jisti obcane rozkradali zeleznou konstrukci a zacali tak inteligentne odspoda tak, ze na spadla a par jich zabila. Je mi jich lito? Neni.
          • Já lidem, co hejtujou jakoukoliv hru, smrt nepřeju. Ty sis to hezky vymezil, aby se ti líp argumentovalo - najednou to nejsou jen lidi, co jim vadí sníh, ale zároveň jsou to paraziti a nic v životě nedokázali... ještě dodej, že určitě někoho zapíchli, aby jó bylo vidět, že jich nikomu nemusí být líto. Ach jo. Ten původní příspěvek je jasnej, tak se z něj aspoň nesnaž dělat něco jinýho.
            • Díky, že jsi nám ukázal svůj vnitřní svět. Budu o to vděčnější, že ten můj je mnohem lepší místo pro život.

              Mimochodem, to, že dal Vávra práci tolika lidem, je super. Nemyslel jsem, že budu muset něco takového psát, protože mi to přijde jako samozřejmost, ale protože to někteří evidentně potřebují, tak to budu psát explicitně. Kudos.
            • Hele kouzelne slunicko,
              nechces odjet pomahat nejakym uprchlikum?
              Vavra neco dokazal, dal desitky lidem praci na nekolik let, ma za sebou Mafii a snazi se povznest herni prumysl v Cechach tim, ze tady vytvori neco, co tady v Cechach predtim nikdo nedokazal. To je hodne respektu. A i kdyby se mu to nepovedlo, tak se o to aspon pokusil.
              Trolove na netu, kteri pouze hatujou, v zivote nic takoveho co Vavra nedokazali, za me muzou natahnout brka. Za par dni se jich na netu vyroji zase spousty.
              Jak rikam, kdyz budou kritizovat Vavrovu hru na zaklade rozumnych faktu, tak nic proti nim nemam. Ale tvrdit, ze je takova nebo makova pred jejim vydanim je na palici. A ty jestli chces kritizovat KC, kvuli tomu, ze tam nejsou draci, magie, deti atd. presto, ze to Vavra na zacatku rikal, tak jses moula a ja kvuli Tve pripadne sebevrazde truchlit nebudu. A pokud to udelas stejne kvalitne jako nekteri jini Tveho druhu v Darwinovych cenach, tak tim lip. Smich ostatnim lidem prodlouzi zivot.
          • Cili dworkin mel pravdu, jses uchy
            • Dik Pepe, dle urovne Tvych komentu se to da brat vyznamenani.
        • Tvoje posedlost detmi muze znamenat sexualni uchylku. A to je v CR trestne. Tak si radsi dej pozor. V USA uz by se na tebe povesili urady (CIA, NSA aFBI)
          • Ona nějaká úchylka může být trestná? I když není praktikována či vyřčena? Aha, pepe alá logika dementa. Radši už nic nepiš šašku, akorát se ztrapňuješ.
          • Jen ti dávám přátelskou radu. Sám se ti tím prošel...
          • Tak na tuhle úroveň za tebou fakt nesklouznu.
        • on nekde vavra rikal že to ma byt hra zobrazjici realisticky život ve stredoveku?
          puvodne jsem si myslel že jsi jeden z tech rozumnych a inteligentnich lidi tady, ale asi jsem se mylil, bohužel
          • Jsi posledních pár let spal někde v díře? Samozřejmě, že to má být hra zobrazující realistický život ve středověku. Investovali do toho neskutečně hodně času, energie a peněz.

            Já anonymy (nezaregistrované) nerozlišuju, je vás moc, nestíhám si vás zapamatovat.
      • je ti jasny že prispevek se snehem byla parodie na mistni kritiky?
  • Paulcz
    Děkuji za přednášku, škoda toho audia, mlátí se tam pravý a levý kanál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit