Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    A v diskusi se řeší jen to, že tam nebudou děti, což se ví už minimálně půl roku... *15*
    • Jako že záleží na tom, kdy se to člověk dozví? Mně teda přijde, že to vada byla tehdy a je pořád.
      • Jestli to má být realistická hra a přitom v ní chybějí děti, tak to je velký problém. Dále si v této ultrarealistické hře nemůžu postavit dům, zbourat hrad, podříznout si zápěstí, pokácet strom, zapřáhnout za koně povoz, naučit se plavat, zažít další roční období, vypít rybník.... všechno to by přece mělo jít v realsitické hře udělat?? *8*
        • Ty už jsi někoho viděl vypít rybník? Předveď nám to a dolož. *2*

          A odkdy v realistické hře můžeš dělat cokoliv? Jediná hra, ve které to jde, je reál. A má to tvrdé C&C. Tak si hraj a pozor, nejde loadovat. *1*
        • ty roční období bych si dal líbit, bylo to vlastně někdy v nějakém rpg?
          • Vojta_Ilavsky
            V AC 3, ale ne tak úplně jak jsi to myslel.
      • Magister_Peditum
        Opravdu hrozná vada. Mně by víc vadilo, kdyby kvůli Polygonu tam museli frknout nějaké černochy.
        • Myslím, že určitě černí otroci v Evropě ve středověku byli, asi ne u nás, ale klidně bych je tam dal, když by to SJW udělalo radost...
          • Magister_Peditum
            Problém je, že se celá hra odehrává v Posázaví. A tam v roce 1403 asi moc černochů opravdu nebylo. *4*
        • To by mně taky vadilo.
          • mě by to nevadilo, nějací Mauři se v té době po Evropě asi pohybovali, kdyby nám ale udělali černého krále, s tím bych už trochu problém měl *1*
      • Tak si jedno, dve udelej doma a ve hre Ti nebudou chybet *5*
        • Nestraš. *4*
  • Hezké
  • Povětšinou se mi jeho názory líbí, ale je pravda že jakmile si vzal na paškál nějakou hru, bylo z něj cítit že to jak měl štěstí u Mafie 1,2 tak si myslí že je skoro ten nejlepší vývojář všech dob. A teď je u Deliverence hezky vidět jak se šíleně pletl. Ruku na srdíčko Dane. Když se člověk učil sám na začátku ještě to šlo, ale teď už ti přeci jenom ujíždí vlak a není to taková p*del co? Stejně jsi ale borec *5*
    • je fakt ze se obouva snad do kazde hry a sam ted vidi ze to neni uplna sranda ,ale aspon se snazi hledat nove cesticky nebo to moc nesidit,,na rozdil od bethesdy ktera dela ty same chyby stale dokola a dokola a dokola a ocividne je to netrapi

      jinak s tema detma ..proc na to tady nadavate? v diablu,gothicu, morru ,obli, , risen vam taky nechybej ..radeji to ozelim kdyz bude kvalitni pribeh , dobra optimalizece a dost moznosti..budte radi ze u nas zase neco vznika *3*
      • spoock
        o to nejde, Dan se kasá jak je jejich hra Uber realistická a pak tam chybí děti. :)
        I když má Skyrim mnoho chyb, přeci jde jen i o pocit hráče, jestli je ta hra dobrá nebo ne. To, že je tam trilion nedostatků jako velikost interiéru nebo chybějící záchod je prkotina.
        Jsem rád, že jde KCD jiným směrem, ale ruku na srdce, asi by měl Dan přestat zbytečně štvát lidi, zbytečně se pak diví.
        Osobně bych udělal opatření i za zabití dítěte ve hře, které by hráči dost ublížilo, nepříjde mi, že by to byl až tak kontrovezní krok je tam mít.
      • v Diablu byl Wirt *4*
        • aha tak moje chyba ,sice mam prvni dva dily za sebou ale na nej si nevzpomenu ,,co si z her tak vybavim je fallout ,dole zminena legie a k morru jsou decka jen jako mod ..jo a vidis skyrim,to byl des jen otravovali ,jedine kde bylo nejake jejich vyuziti je f4 kde se da ten malej harant nacpat do fat mana misto mini nuke :) ,,ale porad sem rad ze vubec neco tak velkeho u nas vznika tak i ozelim fakana co nejde zabit a jen priblble cumi na nocniku ..v mafii nebyli ne ?? a jak sme nad ni slintali *7*
          • Nevim jestli to bylo ve F3 nebo FNV, ale byla tam přece jeskyně, kde žili jenom děti a ty se dali vystřílet do posledního. (byla to taková parodie na kukuřičně děti)...
            • jj a hned za par fosnama zili supermutanti ..
          • mě se nejvíc líbilo, jak to bylo ve starejch Falloutech a Baldurech, kde sice byly děti, dokonce šly i zabít, ale byly za to docela přísný postihy (-10 reputace v BG, karma dolů a Childkiller ve Fallloutu) ale holt asi jiná doba no
            • jasny no f1 /2 super .. tam si jeste hrali s karmou ,cernym humorem , rozsahlejma dialogama ,statistika mela smysl..ted je to jen dojna kr*va pro todda a jeho kasparky :)
            • nechat tu volbu na hráči, s tím, že si za to ponese následky, to je v mých očích ideální
        • a ve Skyrimu jsi mohl adoptovat děti, dát jim železný dýky jako dárek a pak se dívat, jak s nimi před domem šermují, ach to rodičovství *1*
  • Jsou v mount and blade vůbec děcka? Já myslím že ne. A to se můžete projít po městě, hradu i vesnici. A k tomu v MaB by to bylo 100x jednodušší udělat.
    • v ceskem stredovekem rpg Legie z roku 2009 od teamu Sudokop jsou nejake deti:)..jinak velice dobra jednochubka *3*
  • Tahle hra budí emoce a ještě to ani nevyšlo. Jestli to nebude spíš o tom, kdo je zastánce pana Vávry a kdo ne.
    • na hru se těším a fandím ji, doufám že se povede, bude to bomba a budou následovat i pokračování. Na druhou stranu Vávra mi svým projevem přijde trochu infantilní, tj. jeho reálný věk nekoresponduje s jeho věkem mentálním. To jeho chlubení se je až komické. Tyto jeho charakterové vlastnosti však nemusí nic vypovídat o tom, zda je nebo není schopen udělat kvalitní hru. Já doufám že je.
      • Je jasné, že v sobě musí mít velký kus dítěte, kdyby neměl nedokázal by tu hru prosadit. Má nadšení a vizi za kterou jde, pokud by to byl nudnej bankovní úředník, v životě by na to neměl sílu a energii. Asi nebude lehké s ním pracovat, působí trochu arogantně, ale na druhou stranu, kdyby byl jiný jeho vize by se rozplyzla pod náporem kompromisů. A to že tam nebudou děti je bohužel kompromis realitě, ale prachy člověka doženou že:) Přednáška super, je vidět, že se bere s nadhledem. I když nic nemění na tom, že mě totálně naštval, jak kritizoval DAI. Aspoň teď vidí, co je to za práci napsat dobrý scénář a DAI je v tom excelentní. Tak se nechám překvapit, až Deliverance vyjde. V každém případě je bomba, že vznikne hra zasazená do českého prostředí!
        • Kde kritizoval DAI? V nějakém fight clubu?
        • Paul_cz
          DAI a excelentní scénář ?
          To ne...
  • To Monty: Ty si typickej příklad pokrytce.
  • a streamovat live by ti to jeste meli ne? Kolik lidi by jim tak pak asi prislo? But rat ze to mas zadara rok po eventu
  • o to hre moc nevím, ale doufam že to bude sandbox a nebude moc pribehový. Rád bych tam treba chodil na lov, taboril v prírode, koval a prodával zbrane nebo šil oblečení a pod.
    Taky by bylo super kdyby tam byli prvky z wet and cold modu ze skyrimu - potreba jist, udržovat se v suchu... ale to bych chtel asi moc
  • Kdyby nevysedával pět hodin denně na Facebooku a Twitteru, kde jen brečí jak je všechno na světě špatně a neradil followerům na co nemají chodit do kina a jak by se neměli oblíkat, už jsme tu hru mohli dávno mít - nebo minimálně scénář a game design na papíře, ještě neni ani to...:(
  • 2mesiace trvalo dokedy games "zostrihali" video? robota na 10min
    • logicky v tom asi bylo neco jineho nez robota...
      • co take? najst si ten usek videa s vavrom a odstrihnut zaciatok a koniec?
        • blixa
          Třeba dohoda s organizátory konference, že videa začneme vydávat s větším odstupem?
          • S jakým odstupem budete vydávat další videa a kolik jich celkem bude?
            • blixa
              Bude jich dohromady deset. A vycházet budou postupně v nadcházejících cca dvou týdnech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit