Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BatyAlquawen
    Že já se nepoučím a občas tady do té diskuze zabrousím. Děs a hrůza.
    Přednáška zajímavá.
  • Na přednášce jsem byl přímo na GDS a byla to jedna z přednášek, od které jsem nic extra nečekal a opravdu mile mě překvapila. A musím říct, že jsem vyloženě znechucenej z některých komentářů tady. Nečekal jsem, že tu bude taková žumpa. Paradoxem je, že většina místních zamindrákovaných puberťáků ani nepochopila, o čem je řeč. Na druhou stranu to jsou obvykle takový nuly, že jejich názor stejně není podstatnej *3*
    • Vždyť to teĎ tady v diskuzi není tak hrozný, většina lidí to chválí...spíš jsou tu chytráci, co tu musí hodit svoje znechucení nad všema, kteří tu ani nejsou, a tím tu diskuzi právě zasíraj. Snad ste na sebe hrdí.
      • x_ander
        No teď už to tak hrozný není, protože redakce spoustu těch sraček smazala. A dobře udělala.
  • Chtěl jsem přispět svým názorem na problematiku, ale po přečtění vašich komentů jsem naprosto znechucenej, je mi z vás na blití a stydim se, že jsem součástí týhle komunity. Chtěl bych vidět vás, vy Bradové Pittové a taky bych chtěl vidět vaše holky.
    • Asharak
      Tak díky no, tohle je fakt super řešení no o.O
    • Ja hlavne nechapu, proc ta jedna nebo dve nuly, co tu neustale u kazdyho clanku rozjizdeji flame jeste nedostali permaban
  • Fallon
    Ono z môjho uhlu pohľadu je pri zobrazovaní žien problém v tom ,že v súčasnom mentálnom rozpoložení spoločnosti sa ani dobre vyobraziť nedajú. Sexualizovať(alebo znevažovať ak chcete) ženský charakter je nepomerne ľahšie ako mužský.

    Napr. vezmite si situáciu kedy 2 hry majú vodný level, len jedna je chlapom a druhá s ženskou. Obaja idú naprieč levelom v plavkách ale aj napriek tomu ,že na mužovi sa ukazuje v faktických číslách viac kože ako na žene tak len u ženy sa to vníma ako sexuálne. Dokonca v prípade zvolenia príliš tesných plaviek pre muža sa tomu väčšina normálne smeje alebo "fujká", zatiaľ čo u žien je reakcia priamo opačná.

    V súčasnej spoločnosti sa na žene skrátka uznáva prakticky všetko od nôh až po čelo ako erotogenna zóna(veľmi zjednodušene povedané), zatiaľ čo u chlapov aj ten pen*s a zadok býva prijímaný s výsmechom, len pre príklad si pozrite komentáre ny Youtube ku konci Dantes Inferno.

    Skrátka dneska je nespočetne spôsobov ako sexualizovať ženské postavy ale takmer žiadne ako to isté spraviť u mužských a preto obviňovať vývojárov z toho ,že nevedia vymýšľať nové sociálne medzi plochy je minimálne nefér.
    • Kein
      Ale jaký problém proboha? Feministky potřebují něco řešit aby dostaly zase granty od státu na ty svoje rádoby studie a analýzy, které k ničemu nejsou. Chlapi jsou ve hrách zase znázorňováni jako svalnatí polobozi, taky to neodpovídá realitě a může to někoho urážet a řeší to nějakej chlap? Ne. jenom ženským vadí, že jsou ve hrách vykreslovány jako modelky a sexuální symboly, nevím proč by to měl někdo řešit, nebo považovat za urážku...možná to vadí těm hnusným chlupatým eko pozitivním machnám, ok, tak ať si to, ale taky samy platí, pak ať si vyřvávají do světa co chtějí.

      Až mi někdo ukáže nějakou gender studii, která není financována z veřejných rozpočtů, nebo která někdy prakticky pomohla něčemu a někomu, pak to možná budu považovat za jakousi vědní disciplínu, která má nárok na to aby byla placena a respektována celou společností.
  • Kein
    omg...
  • *14* http://i.nahraj.to/f/g1k.jpg *14*
    • A pak se divte, že tu ti trolové píšou, když je tak krmíte. Nereagovat, nevšímat.
      • x_ander
        Ber to tak, že pro tyhle existence je jediná možnost, jak se zviditelnit, udělat ze sebe idiota na diskusním fóru. Tak proč jim to nedopřát a neudělat si z toho srandu?
    • Troll.diskuzní a jeho druhé já
      http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20111110191929/dcmovies/images/7/7f/Two-Face_(Batman)2.jpg
    • Inquisitor
      Dobrá schíza :)
      • Hehe, osobnost rozdelená na dve - homosexuál a transvestita, to je mi kombinace *15*
  • Menttor
    45 minut hloupých feministických žvástů od věstonické venuše. Jelikož mám sklony k intelektuálnímu sebepoškozování, tak jsem to dokoukal.
    • eeeee
      Lol, ty uz nemas co poskozovat :-), vzdyt jsi nepochopil ani zakladni obsah prednasky.
    • Kein
      já to raději nedokoukal. Stačilo mi to až po tvrzení, že ve hrách je málo ženských hrdinek a to je špatně...fuck off.
      • Menttor
        To se ti nedivím *1*
  • Moc zajímavá přednáška... přesto že to téma bylo jakoby "o ničem extra zajímavým" a ze všech co zatím vyšli mělo jakoby nejmenší "potenciál zajímavosti".... ale dané téma bylo pojato velmi zajímavou formou, přenášející byla výborná, uměla to dobře podat, mluvila tam o zajímvejch věcech.... působila sympaticky... takže fakt fajn přednáška....
  • Dakujem zistil som že som, ked sombol maly tak som bol buchnutý do chlapa v ženskomtele:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit