Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Giuzeppe
    HD! *14*
  • Asharak
    Dík, games.cz! Hlavně je super, že tam jsou original screeny z prezentace :) Už se nemůžu dočkat dalších částí! GJ
  • life28
    diki moc za záznam
  • už začínají dávat přednášky z GDS!!! DÍK
  • Konečně jsem se dočkal! Moc díky! Přeji celé redakci hodně úspěchů v dalším roce, k tomu nástup originálních titulů a pořádnou inovaci na poli herního průmyslu, ať je konečně co hrát. A samozřejmě, Danovi a celému jeho týmu jen to nejlepší, ať se hra podaří podle jejich představ a možností, snad investor nechá všem tvůrcům tohoto projektu co největší míru svobodného rozhodování.
  • h0p3
    Nejsem žádnej pro a toto byla první věc co jsem viděl/slyšel o gamedesignu, ale tohle by si měli pouštět v Ubisoftu, v AC3 byl otřesnej.
  • calwin
    pekná prednáška... po pravde nič konkrétnejšieho som nečakal ale je to taký pekný náhľad do štúdia čo, kde, ako, prečo... a že to nie je zrovna málo roboty :)... warhorse sledujem už od začiatku a som zvedavý čo z toho vznikne... držím palce páni keď už nie hra tak prinajmenšom písanie na blogu vám ide :P...
  • Prednaska je fajn a s vetsinou veci souhlasim - sam jsem spise staromilec takze se mi i lepe chape co Dan chce sdelit tesim se na dalsi obsah take preji poklidne svatky a Games hodne sily do dalsich period :)
  • Paul_cz
    Skvělá přednáška, jediný co zklamalo byla absence Q&A na konci!
  • yes

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit