Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    labrador: "s délkou vývojem minimálně ke konci neměli žádný problém" je trochu oxymóron ne? :) je mi fuk, jak to bylo a proč někdo odešel. jedno je jasný. prodali společnost = došly prachy = neplánovaně dlouhý vývoj...
  • Ucho:
    Mě zase logicky vyznívá to, že ve třech DLC co vyšla krátce po hlavní hře - tudíž s délkou vývojem minimálně ke konci neměli žádný problém, protože ze začátku s žádným DLC nepočítali. A v průběhu vývoje co Vávra propagoval se hodně toho objevilo právě v oněch DLC.
    Tak ty "fámy" se s největší pravděpodobností zakládají na pravdě.
  • ucho
    Rob: no a z toho, co říkáš, to vypadá na to, že nestíhal (jinými slovy nešlo v rozumném čase splnit vše), a proto se to muselo osekat, aby se to stihlo dřív a neprošustrovali na tom i spodky. je logické, že takový člověk v tom nepokračuje. buď odejde, protože se mu nelíbí, co se s tím děje, nebo je odejit, protože to nejde udělat tak, jak on chce... já samozřejmě spekuluji rovněž a může to být všelijak, pouze reaguji na to, co jsi napsal a co mi z toho plyne jako logický závěr...
  • Vávra si akorát v Mafii 2 prosadil záchod, pak odešel, svého cíle dosáhl. :)
  • spekulace.... ona je Mafia 2 evidentně hodně osekaná a chybí tam věci, o kterých během vývoje i sám Vávra mluvil. Najednou Vávra odešel a 2K vydalo hru, kde chybí kusy příběhu, mise, různé funkce atd....
  • USER47
    Tohle jsou všechno spekulace vzniklý na fórech. Skutečnost je taková, že nikdo z nás nemá tušení, zda odešel sám a proč, on o tom mluvit nemůže a zcela jistě nebude.
  • Jen tak mimochodem, co jsem měl tu možnost zjistit, Američané mnohdy znají, pokud jde o dějiny českého státu, jen Habsburskou monarchii a pak až vznik ČSR. O českém středověku mnohdy nemají ani potuchy. *3*
  • Nezáleží na tématu ale na prostředí. Američan uvidí chaloupky, meče, brnění a to mu stačí. Podle mě se v tom moc hrabat nebudou, jestli se tedy hra vůbec dostane na US trh. Mimochodem, kolik hráčů the elder scrolls se skutečně vyzná v lore a historii světa TES? Podle mě ne moc a přesto to lidi hrajou. *3*

    Zásadní je, jak vyřeší zpracování světa, soubojový systém a aby udělali zajímavý a poutavý příběh pochopitelný i s nulovou znalostí dějin Čech počátku 15. stol.
  • Stylem je to asijské MMO a tato MMO mají často velmi přeplácaný svět. Jakmile na každém rohu není mob, je prý svět prázdný.

    U GW2 mě zrovna teď napadl další designový nedostatek - spawnování mobů. To se nezřídka děje během několika sekund a to je podle mě vážně problém. Další "nedetail" v GW2. *7*
  • detaily jsou zásadní v každé hře... nezáleží na žánru..

    Teď mě napadl fajn "nedetail" z GW2 - třída ranger, která používá luk, nemá k dispozici žádné šípy resp. toulec na šípy. Odkud ty šípy tahá? Ze zadku? Z kapsy? Nebo se mu zhmotňují přímo u luku? Podle mě na rok 2012 je tohle EPIC FAIL a naprostý necit k detailům. *7*
  • Nic, jen si trapnej *2*
  • Pokud vim, tak odešel, protože se mu nelíbilo, jak do toho 2K začalo kecat.
  • samozřejmě že na ní dělal, ale nestihl jí dokončit a opustil 2K. UTFG.
  • leon87
    Tak znova. Dan na Mafii 2 nedělal.
  • No, nevim. Plnou hubu uyasnejch kecu a kritiky dokaze mit kazdej. Otazkou je, jak to v danem case realizovat, kdyz uz se clovek nepouci z vyvoje Mafie 2 *1*
  • Co je vy nevtipný mínusový debi*lov*é?
  • Technická otázka: Jak se na mobilu dá článek "rozkliknout"? (Android+chrome)

    A druhá: Přestože se přihlásím, tak sem píšu jako anonym. Jak se přihlásit, abych nebyl anonym?
  • Já si myslím že přesně tendle problém byl u AC III pro někoho
  • ja z toho vedu nedelam..ale Vavra jo:)
  • Viktor_H
    To je vcelku trefné. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit