Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Tak Grygar má štěstí v tom, že to je jeho tatík, takže to zas tak těžký asi nebylo. Pokud mají v redakci další odborníky za rodiče, tak jo. *3*
  • Magister_Peditum
    Za 4 roky bys u AC byl možná tou rychlostí světla (když bys musel samozřejmě zrychlovat a následně zpomalovat tím 1G). Za dva týdny těžko.
  • Tenhle dil me donutil si koupit na aukru teleskop, idkyž sem byl vesmirem vždy fascinovan ani envim proc me nidky nenapadlo si ho koupit a podivat se na ten mesic idkyyb to melo byt jen jednou tak mi to za tech 1000kč stoji :D
  • Takový pořady patří na Primu nebo na youtube. Máš tam kompletní sérii Vetřelců dávnověku. Je to asi tak milion dílů, tak nesmutni a běž to zkouknout. *3*
  • Ta surrealisticka fotomontaz nema chybu (: vazne povedeny!
  • TheGGG
    lol, teď jsem i xenofob? To jako nemám rád alieny? Nikdo mě nemůže obviňovat z nepřátelství k ostatním rasám, na japonský školačky nedám dopustit *3* If you know what I mean
  • MickeyMutant
    První GamesPlay, na který jsem se vydržel dívat od začátku do konce, i když mě jinak Elite ani moc nezajímá. Gratulace dříve narozenému panu Grygarovi k jeho obdivuhodné duševní svěžesti.
  • Gratuluji k perfektnímu videu. Nechcete příště dát games play Kingdom come s Vlastimilem Vondruškou?
  • Tisíceré díky, Lukáši, že se ti tátu podařilo přemluvit. Tohle bude jednou legendární díl.
    Jdu opět číst Vesmír jaký je.
  • uz teraz sa tesim na dalsi diel s Grygarom starsim a Star Citizen
  • tohle muže prekonat jen hraní skyrimu s danem vávrou
  • Já myslím, že Jiří Grygar je tak akorát rád, že z jeho syna není True Jejdasek nebo GGG nebo jinej xenofóbní internetovej mudrc...
  • jabbo126
    tak tohle je ovšem něco geniálního - pokud se vám podaří, a já vám to přeju, dotáhnout ke gamesplay různýho druhu her profesionály, budete na vrcholu, pokuste se o to
  • mne dostalo jak na zakladní škole rešil horní hranici tepla lol. ja na zakladce byl rad že jsem rad
  • Nikoliv, vyjadruji obdiv jeho otci.
  • C-BEAM
    EmDrive je zajímavý tím, že nepotřebuješ palivo jako u konvenčních raketových nebo iontových motorů a stačí ti elektrická energie, co jsem ale viděl testy také z tohoto roku tak výkon takového motoru je zatím někde na úrovni iontových motorů, i když časem ho bude možné zvýšit možná až na 5-6 násobek nejlepších iontových motorů které mají tah kolem 40-50 μN / Watt. Je to rozhodně úžasná technologie ale cestování k Alfa Centauri za 2 týdny? :) Zapomeň.
  • pařím elite a u toho poslouchám pana Grygara :) .. parada, děkuji *9*
  • Minule som natrafil na článok o emDrive - http://en.wikipedia.org/wiki/EmDrive

    Z toho čo som pochopil, tak tento pohon vytvára za sebou istú priestorovú vlnu ktorá ho tlačí vpred. Aj keď samotná loď necestuje rýchlosťou blížiacej sa rýchlosti svetla, cesta k Alfe Centauri by mala trvať dva týždne, namiesto 4 rokov.

    Takže snáď jedného dňa... *7*
  • drasta
    No prislo mi ze mluvil docela zapalene o soucasny raketovy technice a o tom kam a jak se po nasi soustave cestuje ale asi mate recht. Kdyz ja ho tak rad posloucham. Sice jsem se nic noveho nedozvedel ale i tak bych pana Jiriho Grygara dokazal plouchat porad :D
  • Keyz
    To spíše nějakého technika který staví rakety. O tom ta hra je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit