Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • red dead redeption je možna na ps now stači nainstalovat ps now na pc a hrajete konzolove pohádky stejně call of juarez ma lepši grafiku
    • zaty
      Grafiku možná, ale hratelností na RDR nemá ani zdaleka.
  • h0p3
    Hra kvůli které jsem si tehdá koupil konzoli a s dodnes nepřekonanými modely koní. Plus to jak se jim propínají svaly při chůzi/běhu.. 10/10.
  • Chidlink
    Video je jen dvouminutové
    *12*
  • TheGGG
    paráda, tyto retro gamesplaye jsou nejlepší :)
  • Kvůli RDR jsem si koupil xbox 360 (a pak ho zas prodal). Chcete říct, že kvůli RDR2 si budu muset zase koupit konzoli??? Bleah
    • Nemusis, muzes to hrat v notepadu....
  • Za půlkou gamesplaye a já pořád nechápu, co je na tom tak úžasného. To sterilní dvoubarevné prostředí (ale je to divoký západ, to beru)? Kaktusy v metrových rozestupech? Zatím mi to přijde jak simulátor jízdy na koni, to co se vždycky vyčítalo všem Mafiím je tu snad ještě horší. Jaký je příběh? Vždycky raději dám přednost městskému prostředí GTA.
    • To proto, žes to nikdy nehrál :D
      Patříš k dalším, co soudí hru podle videí. Trotle.
      • No čekal jsem nějaké vysvětlení, místo toho se ozval místní kašpar.
  • Diskuse o ps4 uz je neaktualni, tak sem rychle dame dalsi clanek s ps exkluzivitou, aby flame pokracoval dal.
    • Red Dead Redemption není a nikdy nebyl ps exkluzivita
      Tenhle gamesplay chtěli udělat už před článkem
  • Hral jsem pres PSnow a prekvapive to funguje velice dobre, nejhorsi je rozchodit u nas samotnou sluzbu, ale po nekolika hodinach jsme to s kamosem dokazali. :-)
    • prosim ta ako sa vam podarilo to PS now rozbehat? neviem na to vobec prist
    • Koukam ze tam je sedmi denni free trial. Muzu behem tech 7 dni hrat vsechny hry co tam jsou?
      • https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Now_games
        No hodně štěstí
        Pár dobrejch her se stihnout dá
        • Asi jsem natvrdlej, ale stale to nechapu. S tim 7 dennim free trial muzu hrat jakoukoliv hru co tam je? Nebo jenom nektery? Nebo zadnou? Tohle uz vubec nechapu. "As of November 2016, games are only available with a subscription of a free 7 day day trial (one time), a one month trial, a three month trial, and a twelve month trial. Prices vary throughout the year."
          • Můžeš hrát jakoukoliv. A dej pak vědět jestli se to taky tak seká, jestli budeš hrát RDR :D
  • Dvema slovy - skvela hra.
  • Na dvojku se moc těším *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit