Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle video neni na YouTube? Ten vas prehravac je des a navic se to seka...
    • To není přehrávačem, ale hrou. Když se podíváš pořádně, tak cutscény se necukaj. Stejně tak části, kde jsou v záběru jen pánové z redakce ve studiu jsou taky ok. Ale hra samotná při hraní cuká.
      • tak to je hodne smutny kor kdyz to hrajou na konzoli co je vykonnejsi nez predchozi model pro ktery je hra urcena....
        • Na xone hra jede ve stabilních 30 fps, jestli to je plynulý to ať si každý posoudí sám
          https://youtu.be/KOblvcRXwIs
          Jinak jelikož se jedná o emulaci, tak výkonnější neznamená lepší výledek
          • Tohle nechápu proč je potřeba emulace, když xbox 360 i xbox one jsou v zásadě normální PC a na obou běží upravená verze windows. Ale tak co čekat od MS.
            • xbox360 urcite neni normalni pc, xbone vicemene ano
  • bukrr
    Záznam nebyl ztracen v propadlišti Youtubu. Super!
  • Ahoj , nechci plašit , ale chtěl sem si to pustit večer misto zpráv , ale nechce se mi to přehrát ani na Vašich stránkách , ani na YTubu . Prolezl sem i pár dalších videí k dnešním článkům a ty bez problému šly . Docela sem se těšil , protože sem RDR nestihl zahrát , že si dám aspoň tu hodinku tady s Vámi . (Ukazuje délku videa 2.49 a kromě zrychleného úvodu s klukama tam nic není) . Díky
    • ales.smutny
      Jejda, něco se pokazilo při střihu, podíváme se na to.
    • tiež som na tom tak..zvuk síce po nejakej minúte dvoch začal pokračovať ale obraz nie..
  • hm..jako proc naklada 3 mrtvoly na vuz, aby je prohledal a zase vyhodil ? Proc uprostred vybydleneho baraku lezi truhla...jako ze poklad ke kteremu je potreba mapa a kolem 20 banditu ? Co to je za ultra blbosti ?
    • Odpověď je jednoduchá. Konzolová hra. Podobný nesmyslnosti měl třeba i slavný MGS. MImochodem, nebylo tohle taky v MGS - jak vždycky musel nejdřív vzít mrtvolu na záda, aby jí prohledal? *1*
      • jj, typicka konzolovina, jeste ti tu pak zacnou tvrdit, ze to je japonska tradice, a je to tak spravne

        pritom to delali highlanderi nebo kdo
      • LV, s*r uz na to...jsi trapnej...
        • ^
    • bukrr
      Ale přesně takhle to dřív fungovalo
      • proti tomu jsou i questy ve Skyrimu kandidati na Pulitzerovu cenu
  • Asi to nieje spatne kompatibilne s PS4 co? Dik za odpoved
    • žádná hra neni pokud vim, musíš hrát remaky
  • Jedna věc by mě zajímala: Nechci tady rozjíždět nějaký flamy konzolí vs PC, ale - ten microstuttering po celej čas videa je normální? Nebo je to jen tím streamem? A jestli ne, dělá to i PS now? Rád bych tu službu vyzkoušel, ale koupit si za skoro dva tisíce dualshock s USB konektorem, abych moh 7 dní hrát zadarmo hry, který se sekaj, to se mi moc nechce.
    ...Jestli o tom mluví někde ve streamu, omlouvám se, celé video jsem neviděl.
    • Paulcz
      Co se týče výkonu, na Youtube jsou videa kde je měřené FPS na konzolích, na kterých to původně vyšlo, na PS3 to má místama 20 FPS. XBox víceméně bez problémů.
    • Pry to funguje i s jinyma gamepadama. Napriklad z x360.
    • Tilwaen
      Při streamování tvrdili, že je to YouTubem, hra jim údajně v reálu běžela plynule.
      • Overwatch
        Yep, fakt se mi to hrálo bez problémů a hezky plynule, jakékoliv sekání obrazu určitě není vinou hry nebo Xboxu, ale spíš YouTube/streamu...
  • je v Red Dead aj kvalitny orchestralny soundtrack po vzore spaghetti westernov? :)
  • Mně to asi v půlce videa vždy spadne a vypíše hlášku "file not found"
    • Taky se mi to stalo, pokud to jako já máš ve FullHD, sniž kvalitu na HD a pojede to, každopádně tohle je opravdu po technické stránce bordel par excellence, podívat se na tohle video je doslova za odměnu za těžkou práci věnovanou jeho přehrání....
  • Na PC se dá hrát na tom PS Experience ne? Zkoušel to někdo už?
    • To by mě taky zajímalo
  • Pak se na to podivam a jestli to zaujme, koupim PS 3. Pochybuju ze mne ale oslovi zjednodusena konzolova hratelnost. Koneckoncu jsem nehral ani zadne GTA a myslim ze ani neni o co stat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit