Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Now_games
    No hodně štěstí
    Pár dobrejch her se stihnout dá
  • Koukam ze tam je sedmi denni free trial. Muzu behem tech 7 dni hrat vsechny hry co tam jsou?
  • Jack1947
    Mobily už dávno nejsou ( v otázce výkonu) nějak omezené - takže ano GTGAIV tam dříve nebo později bude *3*
  • No čekal jsem nějaké vysvětlení, místo toho se ozval místní kašpar.
  • Jack1947
    Parádní hra styl GTAIV i se stejnou grafikou ( v té době) ale na divokým západě.
  • Red Dead Redemption není a nikdy nebyl ps exkluzivita
    Tenhle gamesplay chtěli udělat už před článkem
  • Hral jsem pres PSnow a prekvapive to funguje velice dobre, nejhorsi je rozchodit u nas samotnou sluzbu, ale po nekolika hodinach jsme to s kamosem dokazali. :-)
  • Diskuse o ps4 uz je neaktualni, tak sem rychle dame dalsi clanek s ps exkluzivitou, aby flame pokracoval dal.
  • To proto, žes to nikdy nehrál :D
    Patříš k dalším, co soudí hru podle videí. Trotle.
  • Za půlkou gamesplaye a já pořád nechápu, co je na tom tak úžasného. To sterilní dvoubarevné prostředí (ale je to divoký západ, to beru)? Kaktusy v metrových rozestupech? Zatím mi to přijde jak simulátor jízdy na koni, to co se vždycky vyčítalo všem Mafiím je tu snad ještě horší. Jaký je příběh? Vždycky raději dám přednost městskému prostředí GTA.
  • To by mě taky zajímalo
  • Pokud něco na Android vydaj, tak to nejprve bude Vice City Stories ze starého engine. A pak bude otázka, kdy a zda-li vůbec budou portovat na Android novější engine RAGE, na kterém jsou všechny jejich novější hry. Pokud někdy za rok dva tři uvidíš na Android GTA4, pak by RDR mohlo být reálné.
  • h0p3
    Hra kvůli které jsem si tehdá koupil konzoli a s dodnes nepřekonanými modely koní. Plus to jak se jim propínají svaly při chůzi/běhu.. 10/10.
  • Pak se na to podivam a jestli to zaujme, koupim PS 3. Pochybuju ze mne ale oslovi zjednodusena konzolova hratelnost. Koneckoncu jsem nehral ani zadne GTA a myslim ze ani neni o co stat.
  • Vypada to docela dobre... to bych si i zahral, skoda, ze to nikdy nevyslo :-P
  • Na PC se dá hrát na tom PS Experience ne? Zkoušel to někdo už?
  • Kdyz uz teda RDR nevyjde na PC, tak by mohla vyjit pro Android. Rockstar vydalo snad vsechny starsi GTA tituly az po San Andreas a ted nove i Bully.
  • TheGGG
    paráda, tyto retro gamesplaye jsou nejlepší :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit