Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    To ma bejt kdo? To jsi ty?
  • CRYPT
    To ze nerad hraji za zenskou znamena, ze ziji v 19tem stoleti? Se prober. Jedinna hra, kde jsem prekousl, zenskou hrdinku je serie Tomb Raider, jinak se zasadne vyhybam oblokem, kdyz mam hrat za zenskou. Ne e bych zeny samozrejme nemel rad, ale ja jsem chlap, mam se vzit do role sve postavy a nekde tancit s prdelatou, kozatou zenskou mi jde proti srsti. Navic zenska nikdy nebude promne takovy HERO jako chlap. Dodnes jsem nepochopil jak nekdo mohl hrat se Shepardovou v ME >.< fuj
  • Myslím, že žena nikomu nevadí, ale vadí ta samoúčelnost proč tam je.
  • Tak nikdo přece neříká, že nám vadí ženský hrdinka, ty úzkoprsá entito. Ale když je v každém SW filmu vůdčí postava radobydrsná (čti "k smíchu) buchta, tak už to je celkem nuda...Navíc, když to člověk porovná s Ripleyovou,tak se mu chce spíš brečet, co dnes člověk dostává za vzor ženské hrdinky... *7*
  • a co jako, že tam je žena? Proboha, nežijeme už přeci v 19. století!
  • TheGGG
    *1* *1* *1* tak toto by bylo na delší vyprávění... jestli jsi žil posledních 30 let v jeskyni a právě jsi se začal zajímat o moderní formy kultůry, tak to tě čeká velký šok. Dnes totiž hrají roli jiné faktory, než samotná kvalita produktu. *1* *1*
  • Opět dobrý GP.
  • Je to tak a bohužel jsem si toho všiml už před dlouhou dobou (pěstí do tváře bylo Star Wars Forces of Destiny) a jsem si celkem jist, že připravovaný hraný seriál bude mít také ženskou hlavní roli a rasově to tipuji na mix hispánky a černošky věkem 15-24. Oni ví, že muže mají v kapse, protože ten svět milují, a tak se velmi násilně snaží přitáhnout divačky. Je to celkem smutný paradox, že se dupe právě po těch, kdo Star Wars vynesli tam, kde jsou teď. Akorát nevím, jestli z toho vinit přímo Disney, nebo Lucasfilm (resp. Kathleen Kennedy).
  • Hraj e to skvělá já se bavím
  • Si děláš srandu? Přece politická korektnost a multikulturní společnost generuje daleko větší obrat a spotřebu, protože má dosah na daleko větší publikum.

    Pro nás, bílé heterosexuální muže už nezbývá nic jiného, než oprašovat svou sbírku kinematografie z minulého století. Pro nás už filmy ani hry nikdo dělat nebude.
  • Teď mě napadá, chci se vážně zeptat, to je nějaká strategická úchylka od Disney nebo od americké společnosti nebo jenom náhoda? Proč je ve všech dosud nových SW7/8/RougeOne/BF2 je v hlavní roli žena ? Ne že by mi to vadilo ale taková samoúčelnost už je do očí bijící...
  • To stačí pro hru pro děti.
  • tvář Zla: https://i.ytimg.com/vi/vDT93Y-f8Rk/maxresdefault.jpg
  • http://www.youtube.com/watch?v=PyokuNGcsdg&t=2m53s
    (ten taneček za stenou) krásná fyzika a animace v roce 2017 u tríáčkove hry
  • http://youtu.be/-pDcNJedoZE
  • Díky vypnutí mikrotransakcí je ta hra super. Map je dost a jsou obrovské, Galactic Assault je neskutečně pestrý a zábavný, způsob progrese mi nijak nevadí, odměněn je ten, kdo hru hraje. Hrdiny ale zlevnili moc, zdražil bych je na dvojnásobek, takhle se dají všichni snadno odemknout za víkend. A ta grafika je nádhera!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit