Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty jsi dobře zakomplexovaný chudáček, ženám povolili hlásit se do speciálních jednotek v us v 2015, proces přijetí třeba k SEALS trvá dva a půl roku, ještě brzy soudit
  • Jack1947
    V 70 letech hmm co bys čekal no ale bude iv tom Terminator rebootu to už mu bude 72 lol.
  • Jack1947
    Na druhou stranu sis za ženskou mohl užít lesbické scény to taky nenajdeš v každé hře ale plně tě chápu za ženskou bych to zkusil max tak podruhé jen zjistit jestli se to liší.
  • jamar28
    Jo, dost často to tak je. Kampaň pro jednoho hráče prostě neumí, o tom žádná. Ale není úplně k ničemu, na DICE dobrý.
  • Vy jste úplný Jan Palach herní komunity. Neskutečné to Vaše sebeobětování! Jste hrdina.
  • TheGGG
    ono je to srašně vtipné, jak se ve fikci cpe v rámci progresivní SJW, PC kultůry ženská do čela všech speciálních jednotek a komand a týmů atd. ale v reálu je to skutek utek a žádná z nich výcvikovým programem speciálních jednotek v US ani zdaleka nebyla schopná projít... tam se prostě dostavila tvrdá realita toho, že je mezi pohlavími rozdíl ať už budou progresivní distingovaní usrkávači z kaváren prskat sebe více
  • Takže nakonec EA podporeno, ruska mafie taky podporena (nakup kradených klíču), spokojene pogrindeno, nejake mikrotransakce udelany... Hold s takovými jako ty ten herní prumysl neporazíme *3* proste cílovka *7*
  • on neví kdo to je lool
  • Gameplay pěkně podaný, člověk se dozví hlavní informace o hře. Hra - strašná. *13*
  • Ten single vypadá jak multiplayer hra s botama...
  • Mikrokokr
    Ale copak? Hošanům z games se zdá slovo P3RO jako sprosté slovo, že mi smazali můj koment???
  • Sexistické prasátečko 2.0
  • jamar28
    Zkoušel jsem, ale podobné uřvané a "estrádní" typy recenzí prostě nedávám. Každopádně souhlasím - ten příběh je stupidní, respektive v podstatě to ani nějaký pořádný zajímavý příběh nemá. Slouží tam jen k tomu, aby fandové viděli co nejvíc lokací z filmů a hráli za co nejvíc známých postav.
  • Nějak nesdílím Váš názor, že kvalita recenze je nepřímo úměrná výši jejího hodnocení.
  • Fascinující, jak se ta holka usmívá těsně předtím než bouchne Hvězda smrti... herečka nebo animátor zjevně vůbec nevěděli, co dělají.

    Ale kdyby tahle slečna byla hlavní hrdinka třeba v tom chystaném Star Wars Uncharted, vůbec bych se nezlobil. Zvlášť kdyby byla jen v tílku, šla umazat a brutálně zabíjet jako Lara Croft *14*
  • CRYPT
    Jednoduchy bylo vzit defaulta Shepa, s tim jsem vzdy hraval ja. Proste ten jeho face a hlas Marka Meera, byla famozni kombinace. Ty zrudy co tam vesmes sli vytvorit, to byl kolikrat fakt ulet
  • snorgrind
    Tak to je jednoduchy, v te hre proste nesel udelat normalni chlap, at sem delal co sem delal vzdycky z toho vypadl sampon. Tak sem to vzdal a hral za zenskou. *1*
  • Odulin
    Sehnal jsem to dost pod cenou, tak jsem do toho nakonec šel. No žádný extra happyend se nekoná, ale takhle občas na zhulákaný večery, si tam chvíli zablbnout.....proč ne. Jinak jsem z těch, kterým nevadí trocha grindu nebo kill od machra s rare kartama.
  • doporučuju recenzi od Angry Joea....dal tý hře 6/10 ale měl nutkání jí dát ještě míň...a příběh kampaně je prej stupidní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit