Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím, když už pracujete po všech stránkách kvalitně zapracujte prosím na svém vizuálním projevu. Do zevnějšku mi nic není ale když už někdo vystupuje před lidma tak by na to dbát měl. Oba vypadáte jak typcký IT guys z těch všech hloupých vtipů... jeden nezná kadeřníka a druhej mluví křivě jak po nehodě. Nemyslím to špatně ;-)
    • brain damage
    • Je zajimavy jak vzdycky vsichni vedi jak maji ti druzi vypadat, jak maji mluvit a co maji delat. Fakt neskutecny.
    • sleepless
      Jakékoli stylistické rady posílejte na redakční email, přepošleme to našemu módnímu oddělení :)
      • Black_Hand
        to se pak bude ve fight clubu nadherne poslouchat, jak vam lezou krkem vsichni ti frikulini ve hrach :)).
    • Amylee.Anderson
      No, to že mluví "na půl huby" jsem si všimla u obou a neni to zrovna "ideální", ale důležitější je, co jim z tý pusy leze. A k dlouhým vlasům....NĚCO PROTI?! *16* *14*
    • ty co riesis lol. trolko.
      • Si kup časopis metrohomo a neopruzuj normální lidi ještě se ti oloupe lak.
        • Vidlevkrku
          Presne tak, by me zajimalo co tady vubec podobni homousi delaji. Podle me je to typicky BUZ Guys, ktery mezi normalnima lidma nema co delat. Prihlas se na Facebook treba poradu TOP Star magazinu a tam si kafrej o debilech a nekydej tady spinu na normalni lidi!!!!!!! *16*
          • :-*
  • smejki
    Warning! Explicit video content: alcohol, lies, hairy guys
    Inappropriate for children
  • Amylee.Anderson
    Tohle by měli točit i bez nějaký příležitosti :D A pan Poláček by si mohl někdy rozpustit vlasy :P
  • MishKonn
    Voni normálně nasávaj na videu, že se nestyděj! *15*
  • paneboze kam ten clovek chodi ke kadernikovi??
    • Pouštěl jsem si to video znovu, jenom abych našel někoho s divnym nebo nějak nestandartním účesem. Marně.
    • smejki
      Slezská 69, Praha 3
    • On má jen rád trvdou hudbu.To neznamená že ho hned musíš urážet šuldo...
  • Šikovní chlapci. A svět se zase točí o něco radostněji. Populus děkuje Laurelovi a Hardymu.
  • Jedina skoda ze tady tech video-blogu bylo hrozne malo. Jestli dobre pocitam vsudyvseho jen ctyri? Vcetne rozhovoru o tom dota turnaji (coz me absolutne nezajimalo).
    • janchor
      Šest, včetně case modderů a retro koutku. Každopádně jsme se zaměřili především na rozhovory, z nichž se hlavní část teprve zpracovává. Ty, co tu zatím byly, jsou jen špička ledovce.
      • Ja to beru, jen za den by klidne slo delat takovych chvilkovych videii 4-5, nebo ne?
    • jesusek
      Buď rád aspoň za něco ne? *3*
  • Všetky tieto videá mi načíta veľmi pomaly ale ostatné idú v pohode *13*
  • JohnyTheZik
    skveli lidi z Levelu :).. vyborne se na to kouka :)
  • <3 redakce - gogogo games.cz, delate dobrou praci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit