Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidlevkrku
    Paneboze z nazoru nekterych buz.... tady je mi na bliti. Misto aby jste byli radi ze vam sprostredkuji vse zajimave co na GComu bylo tak tady kydate jake maji vlasy a podobne. Vsichni si rovnou smazte registrace na Games.cz a bezte do salonu krasy vy nahrati metrousi !!!! *15*
    • Vidlevkrku
      A navic stokrat radsi se podivam na necenzurovane zabery, uvolnenou atmosferu a proste normalni fanousky, kteri to delaji pro fanousky. Neni to byznys a nikde v televizi se to nevysila, je to jen tady pro nas zasvecene :-) Takze komu se to nelibi polibte si ..... To me fakt dokaze vytocit taci magori. Jinak chlapi davejte sem vse co se tady vleze ;-) Uz se tesim na dalsi spontanni zabery !!! *5*
  • To bylo tak skandální odhalení, že jsem to ani nedokoukal a šel radši lemtat Staropramen Lemon.
  • Naprosto skvělé, konečně nějaký videoblog, který jsem nepřeskakoval :-D, pohled na neviditelné hodinky taky skvělý. Nic si nedělejte z toho, že vás kritizují metrosexuálové tohoto webu, kteří jsou jistě naprosto šik :-).
  • :*
  • tieto video prenosy su genialne, games.cz ide velmi dobrou cestou, len tak dalej! prejav je uplne v pohode, uvolneny a priatelsky, chcel by som vidiet tych mudrlantov co tu vypisuju jak by to oni predniesli.
    • přesně tak... Nic strojeného, ale uvolněně a v pohodě a tak to má byt. Zajímalo by mě, jestli to mají nějaké pívo. Jestli jo, tak klobůk důle za takový super přístup. Jen tak dál (:
      • Podle flasky to bude nejaky mexicky pivo (prito nasim celkem hnus uprimne receno :) )
  • "Keep it fresh and clever, i following you trought servers, you worked at.... And that mean something!"

    PS: Zdálo se mi, že tu není moc chvály, a angličtina by mohla eliminovat reakce dětí.
    • kostejnesmrtelny
      Já tam teda žádnou angličtinu nevidim.
    • dobra anglictina, kde si sa ju naucil?
    • Přeloženo skrze google -

      Nech si to svěží a chytrá, já po vás trought serverů, jste pracoval na .... A to něco znamenat

      Popravdě ani já nevím co jste tím tak úplně myslel:D
    • JohnyTheZik
      a kde vidis tu anglictinu? :D schovanou za tema silenejma hrubkama a nesmyslnejma vetama? :D
  • Black_Hand
    corona...tak hnusny "pivo", ze se nestydite :P.

    mozna byste mohli zkusit muzyku priste trochu ozrat, pak by urcite neco pustil :)))))))))).
    • corona ze je hnusne pivo ? si zabil. plznicka je plznicka ale corona nie je hnusna lol.
    • sleepless
      Lepsi nez Coronu jsme u ***** (nemuzu delat reklamu) nedostali, pracujeme s tim, co je. Guerilla journalism :))
      • Black_Hand
        to je mi vas lito :X. na plzen by sel muzyka lip.
  • velké odhalení... homosexuality moderátorů?
    velké odhalení... že nemá moderátor hodinky, tak na co si tak dvakrát čučel na tu pracku?
    xD
  • Promiňte, ale GamesCom je pro veřejnost od čtvrtka až do neděle, ale vy říkáte, že pátek je poslední den. Dneska jsem z GamesComu přijel a ano jsem taky utahány! Jestli jste tam byly od úterý do pátku možná pro vás to byl poslední den, ale gamescom končil v neděli..
    • janchor
      Jasný, však se to píše i v úvodním textu. Byla řeč o novinářský části výstavy, která končila právě pátkem.
  • tiez sledujem a cele to vsetko je super, neviem sa dockat tych slubenych dalsich rozhovorov, priznam sa takyto pristup ktymto udalostiam mam rad, tzn, nie len prevziate veci ale osobne natocene a podobne, fakt je to super, games.cz mam rad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit