Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pepa: Stále nechápu. Co s tím mají společného teplouši? V které větě, v kterém slově je ta nadsázka? Žádná tam není, možná proto se na můj dotaz těžko odpovídá.
  • nebo 120. filmová verze Bídníků *4*
  • Kr.Pa
    Cokoliv, co se natočí kolem knížky, je přehypované a pak tu značku ždímají (jistě peníze). Pěkným příkladem je Hobit.
  • co je to vůbec za knižní série, kde všichni hlavní hrdinové do jednoho zemřou? Nepřežije ani jediný. Na konci knižní série Martin zabije všechny do jednoho
    Někdo to může považovat za nekonveční, geniální, originální, mně to přijde akorát trapné.
  • A co tim chces rict?
    Memu otci je 70 a serial sleduje s vetsim nadsenim nez ja. A vlastne je to jediny clovek z meho okoli ktery se na serial diva. Ale zase jen diky me. Sam by se k nemu v zivote nedostal.
    A v praci mam mlade i starsi spolupracovniky,ruzne vzdelane.
    Mi pratele v soukromem zivote pak sice ctou a radi,ale podobnych kniham a filmum se spise umyslne vyhybaji (kdyz uz o nich vubec uslysi)
    Takze to jen potvrzuje ma slova z prvniho prispevku.
  • autor patrně předpokládal, že kozy má rád každý chlap a podcenil zastoupení homosexuální menšiny zde v diskusi
  • Naprosto s tebou souhlasím. Konkrétně u seriálů od HBO vidím přemíru erotiky jako něco, co mě akorát ruší. Téměř v jakékoliv scéně se snaží procpat nahé ňadro anebo alespoň zadnici (nehovořím jen o GoT), byť to nakonec působí, jako pověstný slon v porcelánu. To, že to v kontextu situace nevypadá vůbec přirozeně, nikoho netrápí. Paradoxně se pak aspirant na seriál pro dospělé, stane modlou pubescentních deviantů.
  • https://www.youtube.com/watch?v=XjzC2DRgEo4
  • Opravdu? V mém okolí jej sleduje každý. Petr, Jan... dokonce i táta říkal, že se těší na novou sérii. Kudy chodím, tam vidím/slyším diskuze o seriálu. Pravda, dnes ta vlna trochu pominula, ale ještě před takovým rokem to bylo k nevydržení.
    Takže buď pracuješ v kolektivu 40+ anebo v jeskyni.
  • Pominu-li fakt ze jenom trolujes,tak co treba vzit v uvahu prostredi ve kterem se pohybujes? U me v praci je problem najit cloveka co vubec neco cte (knihu-jakoukoliv!!) . A o tom ze by se nekdo dival na nove serialy na internetu,o tom si muzu nechat jenom zdat.
    Takze ze nahodou mas v praci particku lidi co serial znaji,bud rad. Naprosta vetsina lidi o nem v zivote neslysela.
    Tolik k hype. *2*
  • není vůbec celý ten Game of Thrones trochu přehypovaný, a to včetně literárních předloh a seriálů? Kolegyně v práci se baví o seriálu, kamarádi se baví o knihách. Cokoliv co je takto mainstream musí být špatné *5*
  • Úplně stejné davové šílenství kdysi bylo kolem Kmotra, Hvězdných válek nebo třeba Pána prstenů. Takže jsou to vlastně všechno sračky, děkujeme za rozbor pane jůtubovský expert.
  • Tak mi to teda vysvětli inteligente - v čem je tam nadsázka?
  • hra pro totalně zpruměrovaný, mainstream a casual roboty. Někdo tvrdil, že pokud se něco líbí půlce planety, musí to bejt prostě dobrý. Já tvrdim naprostej opak. Je to videt i na utube. Podle vašeho stylu uvažování, je "UPA UPA UPA GANGNAM STYJL!!!" jedna z nejlepších písní, co lidstvo kdy stvořilo! Nějakej Bach? Ale kde že! GANGNAMSTAJL!!! :D:D A tohle davový šílenství okolo tohoto seriálu, je pro mě gangnam stajl jak vyšitej! Takže stačí sborově zabečet a jde se nato děcka! *11* *11* *11*
  • Malleth
    Jsou to hry čistě založený na těžkých volbách a následcích. Díky tomu jak dobře mají napsaný a dabovaný postavy jsou ty rozhodnutí zdrojem velkýho napětí a emocí
  • Doporučuji si prostudovat znovu informace o této hře. Za 27 euro si hráč koupí práva (forma dnešních Season Pass) na 6 epizod (každá okolo 2 hodin), které se postupně budou vydávat v následujících měsících. Navíc se jedná o "interaktivní adventuru", zatímco KOTOR je čistokrevné RPG. Pokud tak se slzou vzpomínáš na 40 hodin v KOTOR, tak doporučuji nové Dragon Age, kde herní doba v klidu přesahuje 80 hodin :)
  • Čistě záležitost pro ty, kteří sledují adaptaci od HBO... což v realitě znamená několik desítek milionů lidí, ne pouze hrstku, jak se tady místní experti snaží naznačit *1* Má to stejný drive, stavbu děje a nervy drásající situace či atmosféru, přesně jako seriál (nebo knihy). Akorát tentokrát to vše máte ve svých rukou a sami si udáváte tempo (pozor, ne příběh!). Ve zkratce: Krvavá lekce GoT machiavellištiny ve formě interaktivního příběhu.

    Kdo nechápe, nadává. Kdo chápe, baví se :)
  • Béčkové studio udělalo béčkovou hru. Překvapivé... Nikdo nemohl čekat více. Známka 6 je ještě solidní výsledek.
  • Na konci i tak vsetci umru. A na hromadnej svadbe. G.R. Martin
  • Nebul tolik! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit