Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zatímco vyspělý západní svět hromadně přechází na streaming u nás si chlapci otevřou půjčovnu her, v které ani po půl roce nejsou pořádné hry, BRAVO *1*
  • No, ačkoliv se o fragu píše poměrně často, tak reklama, která mně na jejich stránky dostala, byla klasická vlezlá samolepka na dveřích metra, na kterou jsem měsíc, den co den čuměl. Tak jsem to tam prohlídnul, ale nabídka rpg se mi tam moc nelíbí. Řeknu to asi takhle, 20 000 reglejch userů je vzhledem k nabídce docela mazec. A klidně si mně ukamenujte, že jsem lama AAAčková.

    Ale jak tady kolega pode mnou psal, důležitý jsou platicí, ne reglý lidi. A ty platící se nalákaj asi jen na ty "lepší" tituly. GOG po česku...to by bylo.
  • 09.01.2011 22:00 Gerhard001: Typicky ceska je alkorat tva reakce, prozrazujici tvou dusevni zaostalost.

    09.01.2011 20:55 ankitamishra@tiscali.cz: Zda se mi, ze bys rad luxusni obed za 10 korun, co?
    • Tobě bych najíst fakt nedal *1*
  • nechce se mi to ted po pulnoci studovat, ale neni za tim Tmobile? Ten bude chvili tuhle nicotnou srandu dotovat a pak posle chudaka Mikolase rychle to p...ele. A dobre to vi i on sam, ale finance asi prevazily jeho osovni cest. Vas Karel Solberk a zdar na konci roku.
  • Už jen ten dabing uvodního videa na frag stránkách mě sejří *11* *7* *1*
  • DSemik
    TAhle služba zatím není tak přínosná. Jak píší ostatní, výběr kvalitních titulů zatím chybí a když už, tak hru mám z Levelu. Měsíční tarify mi přijdou zbytečně dlouhé - ne že by to vadilo hráči, ale za měsíc si je hráč schopen vyzkoušet všechny hry, které by se mu na Fragu mohly líbit a pak už nemá důvod si to znovu zaplatit. Být to na týden s tím, že bude menší výběr, dejme tomu balíčky buď zaměřené na konkrétní herní žánr nebo balíčky nakombinované skrze žánry a "velikost" hry (od AAA po casual), zájem zaplatit si znovu by byl asi vyšší. Ale jak i Tukan říkal/psal, důležité je přidat AAA tituly, klidně i starší.
    • Je otazka jestli ,v dobe kdy ruzne dvd( filmy ) a hudebni pujcovny spise krachuji ,se vyplati PC pujcovnu provozovat jeste navic pujcovnu her zamerenenou na casual hry, ktera je v konkurenci s ruznymi webovymi hrani jako Travian atd. a FB hrami , ktere jsou zdarma + jak pises ty kvalitnejsi tituly byly ve vetsine pripadu jak v LEVELU tak i ve Score ma sanci prezit.

      Co se tyce AAA titulu ... To u novych titulu podle me nehrozi ze by se to mohlo objevit na fragu a u starsich titulu tu hru budou fanousci uz mit nebo si ji budou moci sehnat ze zahranici za stejnou cenu.
  • Taky oceňuji nápad a odvahu ho realizovat, docela fandím aby to uspělo, ale já osobně..to zkoušet v dohledné době nebudu.
  • Vždyť tam nemaj žádnej zajimavej titul!Co chtějí půjčovat?Jo vydělávat to jo ale investovat?Jak české
    *7*
  • Oceňuju odvahu podnikat, ale obchodní model a to co nabízejí mi nic neříká. OnLive už nějaký smysl má - můžu hrát bez potřebného PC HW na TV.. škoda že tam nejsou konzolové hry.
  • No, já asi teďko zkusím trial, ale spíš z důvodu, abych si dohrál jednu hru, kterou nemám a nechci jí stahovat ilegálně :D :D, ale jinak služby asi nevyužiji. Každopádně, kdyby tam dali možnost půjčit si třeba pouze jednu danou hru za takových 30-50,- kč na týden nebo třeba na víkend/5 pracovních dnů, neváhal bych
    • jenze si vem, ze za ten tyden tu hru projedes, a zaplatis za ni zlomek ceny. Kdyby sis ji normalne koupil v obchode treba za 200 a projel ji, taky uz ji pak nebudes projizdet znova... (a kdyby jo, tak stejne bys zaplatil min na to fragu)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit