Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misto sezeni za pc jdi makat a kup si auto
  • Ale pochopil a velice dobře, já jen dodal, že s růstem hustoty zalidnění klesá průměrná inteligence. Ať už se bavíme o boření hranic segregovaných rasových skupin, či poklesu sociální inteligence vlivem nižší životní úrovně, neb větší aglomerace sebou přirozeně nesou i vyšší výskit rozdílů životních úrovní jejich obyvatel. Úzká souvislost s multukulturní politikou a liberálních ideií pozitivní rasové diskriminace ve jménu menšin ve společnosti je nezvratným důkazem. Průměrná inteligence rasových skupin není jakkoli utajovaným datem, byť se mu přirozeně nevěnuje žádné mainstreamové médium v rámci zachování politické korektnosti a pokračován v trendu potírání identit jedince. Doufám, že si rozumíme, nemám důvod zde vypisovat statistiky typu: Negroid 80, Mongoloid 120, Kaukasián 100, ...
  • Žádná "Road to Atlanta" neexistuje, je to Road Atlanta, stejně jako třeba Road America.
  • Hanzales
    Hmmm, pěkný :) Já hraju (nejen) GT5, Forzu4 i pCARS a bavím se královsky u všeho (s dobrým volantem).
    pCARS má našlápnuto velmi dobře, dost mně to baví a build od buildu je to lepší a lepší, ale sám netuším, jaká hra bude na konci svého vývoje, jak bude nakonec promakaná kariéra atd.
    Po technické stránce jen valím bulvy (včera jsem si zajel zase Nordschleife s Radicalem a tetelil se u toho blahem). Ale hádej, u čeho strávím momentálne nejvíce času (nápověda: F4). Pravda ale je, že jsem F4 pořídil teprve nedávno. Tak jako tak mně závodění velmi baví (ať už simulátory, nebo arkády, nebo mixy mezi tím), ale nedokážu říct, co je "nejlepší". Každý titul má prostě to svoje, čím kraluje a žádný z nich není dokonalý v tom, že by měl všechno dohromady. Proto jsem rád za každý závodní titul, který se v nečem liší od ostatních.
  • Mno sale pokud se tu bavime o TDU jde o 6 let starou hru ktera dle me svyma kvalitama v jistych smerech neustale vycniva...A Fanatec GT3 RS je urcen predevsim na simulace ne arcady .) Dale kazda arkada ma "svuj" jozdni model takze doporucuji na volantu stravit delsi dobu nez 5 min pro zhodnoceni... Propracujes se jiste k mnohonasobne lepsimu zazitku. Jen to neni tak simply hned po 5ti minutach jak by si to predstavovali dnesni hraci :) A presne to je cely problem.
  • nesouhlasim. A nebavime se tu o koliznim modelu ale fyzice aut: )
    BtW jaky mela a ma kolizni model napr. plnohodnotna forza ? ... pokud teda taky neni k smichu ?:) a to je hra co si hraje na simulaci. Dale bys tento chaby argument mohl podlozit nakym cool koliznim modelem v jakekoliv dalsi arkade ? :D hm ?
    Proste TDU1 je kral sveho zanru a to mi nikdo nevymluvi :) A presne takto byhc si to predstavoval, pochybuju ze by takovy koncept prepracovany dle dnesnich moznosti nemel uspech... bohuzel ale marketingy snad uz vsechn vydavatelu se zameruji pouze a jen na jistotu tedy na deti a tam nelze cekat nic co by nezvladla naka ratolest pac uz by to bylo moc tezky...
    Pro tvou inf. v TDU se dala pouzivat i spojka, ktera te posunula zase dal. Proste nic takove to uz potom nebylo a pochybuju ze bude.
  • ty budeš asi skryty homosexual, priznej to a ulevi se ti
  • No neviem. Ja som moj GT3RS odlozil asi po 5 minutach a pokracoval v ovladani klavesnicou.
  • Nevim sice odkud se bere ta vize, ze hraju jinak nez s pohledem z kokpitu (pripadne pres kapotu), ale budiz. Obe Forzy jsem hral na gamepadu i volantu, stejne tak jsem zkousel na volantu i blahe pameti TDU 1 a nejak si nevzpominam, ze by se choval nejak prevratne. Rozhodne lip nez plovouci dvojka, na kterou jsem v recenzi odkazoval predevsim, ale napr. kolizni model v TDU 1 byl spis k smichu a chovani vozu v nizkych rychlostech bylo uplne mimo. Mam TDU jako koncept hodne rad, ale solidni jizdni model mu chybel v obou pripadech.
  • TDU bych tu moc nevytahoval, to byl neskutečnej paskvil alespoň verze na PC.
  • btw
    "
    Chtě nechtě si musíte vybrat jinou hru, třeba Test Drive Unlimited, a zavřít obě oči nad tím, že mnohem víc, než automobilovou hru připomíná arkádové ježdění s motorovými čluny."
    Tohle je hodne zcestne prohlaseni... napr. fyzika u TDU 1 byla skvela.. samozrejme ne u vsech ze 150 aut ale u vetsiny se dal pouzit volant a auto clovek citil coz se u zadne arkadove mirene zalezitosti PO TDU 1 uz nikdy nestalo :) Pomohl tomu prave i pohled z kokpitu ktery pri pouziti volantu pomaha. Tedy pokud si zapnete pohled ze zadu auta a hrajete na klavesnici tak pak nema cenu hodnotit nakou fyziku .) TDU1 v tomhle zanru pro me nema konkurenci. Spise bych si nechal vysvetlit pozitivni hodnoceni fyziky za stavu koukam se na auto zezadu a drzim vruce gamepad...................... *3*
  • Děti ale nepotřebují jakoukoliv inovaci, stačí jim nablýskaná grafika.
  • Project C.A.R.S je ještě lepší, ale to ty nemůžeš vědět, protože ani nevíš, o co jde, lamo.
  • dik, nechtelo se mi to hledat. škoda že tam nejsou honičky s policií, tohle mi pripada nudne
  • Kein
    Mě zase Evropa vůbec, za to Colorado se mi líbí velice.
  • Bohuzel to co nabizi tady FH tu jiz bylo davno v podobe TDU1 + pohled z kokpitu u vsech aut... Rok 2006.
    Nadruhou stranu je alespon z ceho vybirat v dnesni "brutalni" konkurenci nyni napr. v podobe NFS MW *15* *15*. Jinak z meho pohledu nezajimave. Ve srovnani ale s MW to bude urcite primo nadstandartni zalezitost :)
  • Tak to jsi mě nepochopil. Mě nešlo o celkový počet lidí, ale o rozložení inteligence v populaci. Pokud náhodně vybereš skupinu lidí, bude v ní IQ rozloženo normálně, tzn. Gaussovou křivkou, nezávisle na tom, jestli těch lidí bude tisíc nebo miliarda. Takže bude polovina populace nad průměrem a polovina pod průměrem, pokud zanedbáme civilizační vlivy. To nehumánní řešení, kterého jsem se dotknul, by tím pádem muselo zahrnovat kontinuální zamezení rození "hloupých" dětí. Jakýkoliv jednorázový zásah by mohl mít pouze krátkodobé následky, protože civilizace přirozeně k tomuto normálnímu rozložení konverguje.
  • Odpověď na tvou otázku. Koukej, jak je to snadné: http://lmgtfy.com/?q=forza+horizon+cops
  • p.s. mimochodem proč prave colorado, už nic mene atraktivniho není. Mne by se vic libila evropa
  • je tam taky policie?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit