Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ovšem celé je to založené na tom, že předpokládáš, že starší lidé čstěji "mluví z cesty".
  • http://cs.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_hominem

    Doporučoval bych nastudovat. Na bláboly, které předvádíš, už jsem imunní.
  • Ale Forza Horizon spojku podporuje. Miluju tyhle mistry světa, kteří krituzujou hru, kterou viděli maximálně na screenshotech. TDU1 nesahá jízdním modelem Forze Horizon ani po kotníky.
  • Eh, to byla samozrejme reakce na Doda. To aby si to nevzal osobne nekdo jiny...
  • Hlavne, ze ty naslepo odhadujes, ze vsichni jezdi oktavkou, a kdyz nahodou narazis na cloveka s rychlym autem bez predsudku, tak nemas co dodat, ze? Ja z pozice motoristickeho novinare sjezdil odhadem tak 20 az 30 aut, co v te hre jsou (a ano, nez se nadechnes, ani jedno z nich nestoji v moji garazi), ale o to tady vubec nejde. Doporucuji si znovu pustit intro ke ctvrte Forze s predmluvou Jeremyho Clarksona a mozna to kouzlo virtualniho kolbiste i pro realne zavodniky pochopis. A nebo nepochopis. To je holt zivot. *3*
  • to je jak kdyby jste chtěl Call of Duty hrát za hodné Číňany proti zlým imperialistům
  • Evidentně jsi nic nepochopil. No nic.
  • Dodo: nemusíš věřit, ale já nemám důvod si vymýšlet. Evo pronajímám buď závodníkům na trénink nebo různým lidem, kteří s tím jedou třeba předjezdce na rally, takže z toho i něco málo mám, ale i tak je to prostě dost drahé na provoz a nejde jen o benzín. Třeba i takový Jarek Orsák nedávno prodal své tréninkové Evo, protože ty náklady už ho s*aly a teď trénuje se Seatem s třetinovou spotřebou a on není žádný chudáček... Ovšem když se to vezme obecně, tak polozávodní Evo je ještě hodně levné ježdění třeba oproti GTčkovým Porschákům atd. Ale to už jsem hodně odbočil, já jsem původně reagoval na to, že borci s pořádným autem simulátor nehrají... To by ses divil, kolik skutečných závodníků se schází u nás na dílně u RBR nebo rFactoru jednou z čas a všichni se královsky bavíme... Howg
  • Já ale nemluvil o závodění. Já se jen pousmíval nad tím, jak někdo, kdo jezdí oktávkou se tady pak hádá o tom, v jaký závodní hře je lepší fyzika. Přitom dobře se reálně svézt není zas tak drahý.
  • Hanzales
    dodo: ale mícháš dva koníčky dohromady (i když obojí je závodění). Na okruhu zaplatíš háfo za beznín, gumy a riskuješ, že se vykřápeš. U závodních her a simulátorů můžeš osedlat nespočet aut, které neuvidíš ani z dálky a stojí to pakatel. Btw spousta závodníků si doma rádo zařádí třeba iRacing. Ty dva koníčky se nějak nevylučují. Nároky na finance se ale liší velmi-velmi moc ;o)
  • strabo
    Tak skoro deset minut jsem vymýšlel důvod jak si doma odůvodním koupi Xboxu s Forzou 4 i Horizon. Celé to zhatilo vymýšlení důvodu proč si koupit další volant. V tomhle má tedy MS velký mínus aby mě nutil jen lítostivě koukat na G25 a koupit si plastovej šunt za nekřesťanskej peníz. A to mám doma plno HW příslušenství od MS a nedám na něj dopustit, tak proč nemají i kvalitní volant???
  • dany_x360
    tady to je zase jednou diskuze... *7* pro mě je tohle momentálně jedna z nejlepších aut na xbox, přešel sem ji za pár dnů a parádně sem se bavil. těším se jak budou vycházet nové auta ke stažení :) já si nemám na co stežovat ;) aspon byly vyslyšeny prosby komunity forzy 4 že by chtěji ježdění s otevřeným světem a to sme dostali :) parádní grafika, dobrý ovládací model, a volnost.. néé jak všichni békaji jak chcou remake nfs a EA na ně s*re furt dokola *1*
  • ty nazvy jsou stejny
  • Rocksteady: Proč jen ti to nevěřím? Když máš na Evo9, máš i na benzín. A ty koně sis mohl odpustit - zábavný jsou i auta s polovičním výkonem. Samozřejmě připouštím, že to něco stojí, ale kterej koníček ne.
  • Tvé problémy s močovým měchýřem mě nezajímají, ale trocha kopřiv tam dole ti pomůže
  • Dodo: Píšeš kraviny. Já jsem třeba těch "zajímavých" aut osedlal fakt hodně, třeba teď to je vylepšená Evo9 se 420bhp, což je velmi zábavné auto, jen do doby, než příjde na tankování - kdo to má furt živit... Když si s tím vyjedu a víc na to šlapu, tak to abych tankoval plnou 2x denně. A když si s tím autem chce člověk vyjíždět častějc, tak už se to setsakramentsky prodraží. Proto si i tak rád občas dám rFactor nebo Gran Turismo 5 s kámošema, je to přecijen mnohem levnější zábava. Tak přestaň soudit ostatní podle sebe!
  • jaky je podle tebe rozdil mezi Road to Atlanta a Road to Atlanta ?
  • Mě přijde celkem vtipný, jak se tady někteří hádaj, jestli je lepší Forza, Gran Turismo, TDU a podobně a co má lepší fyziku. Většině v garáži hnije oktávka v dechtu a v životě v autě, se kterym je radost jezdit, neseděli. Kupte si radši nějaký zajímavý auto a pak už simulátory hrát nebudete, to vám garantuju.
  • Hanzales
    Díky moc za tip, to mně nenapadlo :D
  • tak to mi ho vyndej :D
    ok napis mi sem treba 2,3 hry (arcady) z te doby ktere paskvily nebyly ?:D hral jsi to vubec :)
    No sem zvedav na ty skovsty, povidej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit