Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je nechutné... Vaří se mi krev při pomyšlení, že si teď velké značky mohou jen tak diktovat kdy komu vezmou název, jen proto, že se tam objevuje nějaké slovo. Značka by měla vždy mít konkrétní název, který není nijak modifikovaný. Chápu, že by se soudili se hrou, která se jmenuje pouze Fallout. Ale Fortress Fallout je úplně jiná značka. To je jako slovo "knight"... když zadáte tady na games.cz do vyhledávače "knight", tak vám vyskočí několik desítek her. Každá se však jmenuje trošku jinak. A hra Shovel Knight se nemůže rozhodnout, že zažaluje všechny ostatní značky se slovem "knight". Nelze hijackovat jednotlivá slova ve slovníku tak, že je už nikdo nebude moct používat. Pokud použiju stejné slovo ale jiné slovní spojení, tak je to jiná značka. Někdo musí zastavit tento způsob teroru. Je hezké, že jim to přineslo reklamu, ale děsí mě ta představa, že je možné takhle vydírat malé firmy. Někdo by měl jasně a neprůstřelně specifikovat co je značka a kde jsou přesně hranice používání slov běžného užití v názvu značky. Potom buď velké firmy nebudou moct dál šikanovat ostatní, nebo tvůrci her aspoň budou vědět, že nemohou použít žádné takové slovo už v procesu vytváření názvu značky a takovým věcem se předejde.
    • Ono je to podobne, jako kdyz u nas prebehl soud, ze bauhaus nebo kdo nesmi pouzit slova "Upec treba", protoze je to dusevni vlastnictvi Sveraka. Proste na palici....
  • Hmm, spis by na tom pravnim sporu vydelali, protoze by to byla velmi slusna propagace. Poslat doprdele celou bethesdu.
  • Když už nic aspoň budou mít "zadarmo" dobrou reklamu.... já třeba o té hře nevěděl a teď už vím.... *3* A je jí plnej internet a všichni hledají "gameplay" atp... *1*
    • Jam97
      Captain Sparklez má slušnou řádku odběratelů. Hrál jsem to v betě a je to příjemná hra a mobilní platformy. Postavíš hrad a ničíš nepřítelův, prosté ale šíleně zábavné :)
      • Ono toho posledni dobou vubec vznika pomerne dost a presto, ze to neni zadnej tzv AAA tak je to pomerne sranda.

        Hele, Craft the world, Prison Architect, Banished ... ne ze by neco z toho bylo vylozene genialni, ale je to na chvili a je to docela zabavny - narozdil od mnoha uber graphics projektu. Z tohodle mi asi nejzabavnejsi prisla ta basa, ale jeste to chce neco vyvoje (pri 500 basmenech to uz zacina nestihat CPU).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit