Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To máš pravdu, AI je někdy čitelná, na tom by chtělo zapracovat..
  • To je Stramaccioni na tom úvodním obrázku ?
  • owny
    Hra možná nerozezná hráče od AI týmů, na druhou stranu AI je často dost hloupá a dělá nesmyslné tahy, takže to zjednodušuje.
  • Mourinho hlavně s týmem nacvičuje typické herní situace. Kdo kam utíká, kdo se za koho vrací, trénuje standardky - nic z toho se v téhle hře dělat nedá, tady můžeš jen hráčovi říct, ať hraje "raumdeutera" a dalších deset zápasů zkoušet najít nějaký rozdíl v tom, co na hřišti dělá.
  • Dobré hra jen škoda že jen pro futbalisty nebo fanousky tohoto sportu
  • Hra vůbec nerozezná usera od ostatních AI týmů.. reaguje na tebe stejně jako na ostatní trenéry..

    Btw. Mourinho určitě Matičovi neříká, že bude anchorman.. ale řekne mu, co od něj v dané části hřiště očekává, dá mu specifické instrukce.. pro hru s míčem i bez míče.. a on se na základě toho potom chová buď jako anchorman, defenzivní záložník nebo playmaker atd.. tohle je jen zjednodušené pojmenování pro účely hry nebo novináře *3*

    PS: Ligu mistrů s Cardiffem po třech letech vyhraješ tak jednou z 10 a to s velkým štěstím.. k realitě to samozřejmě má daleko, ale v důsledku to rozhodně není tak jednoduchý, jak se může zdát.. já jsem v prvním sejvu v FM17 s Nottinghamem vyhrál championship, v druhém (s takřka stejným týmem) skončil 14. a sotva se vyhnul vyhazovu..
  • Mně vadí, že hra je naprosto nereálná: nedají se dávat a přijímat úplatky, šmelit se státními dotacemi, spát s náměstkyní ministryně, plivat po spoluhráčích, nebo dávat "boží" ruky.
  • to by se mi nepodarilo ve trech sezonach ani kdybych si v editoru pridal miliardy *1* alespon v ramci predchozich rocniku, tenhle jsem nehral
  • Třeba jsi výborný fotbalový stratég..
  • Zajímalo by mě, jestli jako Mourinho přijde před zápasem do kabiny a řekne Matičovi: Hele, Nemanjo, minule jsi hrál anchormana, ale dneska budeš defensivní záložník. A ty Lukaku, nebudeš dneska advanced forward, ale complete forward.

    Podle mě je celkem jedno, co tam člověk nastaví za možnosti, ta hra je prostě nastavená tak, aby tým, který hráč managuje, měl vždycky lepší výsledky, než odpovídá jeho možnostem, dával tím člověku pocit úspěchu a držel ho tak u hry. Jinak si těžko vysvětluju, že po třech letech dokážu vyhrát ligu mistrů s Cardiffem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit