Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak k těmhle speciálům.... měl bych návhr na svojí nejloblíbenější herní sérii a to je Fallout, tam by samozřejmě nesměl chybět Dan Vávra... :-)
    A další nápad pro mě oblíbené série by byl Heroes and Might and Magic...
    • h0p3
      Nezbývá mi než souhlasit, ale zas na druhou stranu mi přijde, že speciály by se měly vztahovat k "aktuálním" značkám. Takže Fallout možná někdy příště s novym dílem.. snad *7*

      EDIT:.. nb s Wastelandem 2 + o Falloutech
      • V tom případě by nebyl špatný speciál o UFO/X-COM až na podzim vyjde *4*
        • Nebude ale moc hraču co hrali puvodní X-Com: EU :)

          Diablo 3 holt přineslo do tohoto žanru plno změn. Ale lide se změn bojí ale to jen protože jsou lenivi se učit novym věcem.
    • Vávra? Ten by si leda tak stěžoval na absenci toalet, to by se hodil spíš Smejki.
      • nevím jestli jsou moje informace mylný, ale naopak Vávra je velikej, moc velikej fanoušek Falloutů... teda hlavně 1. a 2. dílů.... a New Vegas se mu líbilo poměrně dost taky.... jenom trojce by tam dával asi pěknej čoud.... :-)

        a edit mého příspěvku.... nechápu jsem mohl takhle zprznit název má nejoblíbější herní strategie.... má to být samozřejmě Heroes of Might and Magic.... :-)
        • Něco jsem psal a vytratilo se mi to, eh...

          Jo, o tom jménu jsem radši nepsal, abych moc nerýpal :P (což už samo o sobě je pro některé jistě událost hodná tichého zvolání "hurá, hurá")

          Flame na Foblivion bych si poslech rád, ale s menší dávkou "všeználkovství" a skákání ostatním do řeči. A pan Vávra tak na mě působí, nehledě na to, co o čem napsal.
        • Vavrovi se nelibi nic, jen akorat dokaze rict, co ho stve nejmin ze vsech her :)
  • A proč nemá Diablo 3 offline verzi no protože by k tomu museli vydat databanku předmětu a to je to nejcenější co Blizzard má to je to vlastně ten byznis jen itemy.

    Jinak něaka crackla verze offline bude ale to jen tak pro zahraní přiběhu.
    • Pribehu pises ? Ono D 3 ma nejakovy pribeh ? Ja tam nic takoveho nevidel :-)))
    • Však je venku crack. Z 20% funkční :D
  • hobbito
    Lukáši nuda, takhle si kláboste u táboráku jakožto vysloužilí hráči po 10 letech na odpočinku. Kde není rozporu/střetu, tam není diskuze. Žádné nové smýšlení, abstinence posunutí diskurzu o hře samotné (což se třeba povedlo M.Bachovi o M3 - ač s jeho názorem nesouhlasím - četl jsem ho se zaujetím a tříbil mé smýšlení o herním počinu). Příště, pokud to budete dělat takhle klubově, přizvěte lidi s větším názorovým spektrem, dnes zavládla pouze šedivá. *13* *13* *13*
  • Spiše je škoda kdo diskutuje. Ale pro lidi kteří koupi zvažují je to dostačujicí.

    První nepochopení je v tom že Diablo 3 je především online hrou. Tedy multiplayer hrou.

    Obtižnost je taky uplně logicka. Normal pro casual hrače kteří nemaji nutnost hrat přiběh znova. Zbytek je jen o navyšovaní postavy a až inferno o farmení předmětu či goldu.

    Vubec není zminěna změna pravidel. Ten kdo hraje od launche hry ma značnou vyhodu v předmětech i goldech.
  • filias
    MP3?
  • FeebeEWN
    Diablo III u mě pohřbili tím, že zvedli ceny oprav itemů asi 6x. A že na infernu umíráte často...
    • Nezlob se na mě, ale pokud v nějakém aktu na inferno umíráš příliš často, tak na něj prostě nemáš, tak holt musíš farmit nižší akt no. Já farmím první a druhý v magic find equipu (sice žádná sláva, ale alespoň něco), s trojkou neztrácím čas, tam také umírám, tak jsem se na progres vykašlal. Navíc Blizzard přiznal, že po patchi 1.03 se chybou nějakého bugu snížil drop itemů lvl 63 v aktech 3 a 4, takže farma tam je asi víceméně zatím zbytečná.
      • To zalezi na pristupu. Vetsinou mist se jde protlacit (aspon s magem), gear sem farmil vetsinou kdyz sem se dostal k nejakemu gear checku. A i tam jde hlavne o DPS, takze staci nafarmit dost penez, koupit zbran a pak se pres to nejak dostat.

        Jinak skoncil sem asi v pulce 4. aktu, podle me mam ty nejhorsi souboje za sebou (Rakanoth a jeho teleportacni kill na 1 zasah), ale fakt nemam duvod to dokoncit. Mozna nekdy casem az zapomenu jak moc me ta hra nebavi.
        • No ani ne tak na přístupu jako spíše na charakteru. S melee charakterem by ses daleko neprotlačil bez příslušného equipu, hlavně by to ani nemělo smysl, když bys měl problémy i s obyčejnými moby. DH a WZ, těm stačilo nahodit 100k dps a dalo se vesele farmit. Ano, sice tam člověk umíral na ránu, ale alespoň ses dostal k lepším itemům a na těch pak všichni rýžovali miliony. A chudák melee musel držet hubu a krok a farmit při nejlepším A1, aby si na to vydělal.
  • Wow je nuda.Diablo 1 a 2 super hry, 3ka je tiez dobra akurat tie nechutnosti okolo zrazaju dobry dojem.
  • Nejsou podprahový sdělení zakázaný? *3* A kdo to vlastně byl ve 14:30?
  • http://www.reddit.com/r/gaming/comments/vmgg5/diablo_3_is_plummeting_an_active_public_online/
    • Dokazete nekdo poradit jak udelat ctvrtou obtiznost inferno ktera ma byt extremne tezka bez toho aby byl potreba dobrej gear?
      • posila
        Nevadi mi, ze je potreba dobry gear. Vadi mi, ze potreba JEN dobry gear. Tim padem inferno neni podle me vubec extremne tezke, je jen extremne casove nebo finance narocne. Tezke by to bylo, kdybych se na YT podival jak porazit nejakeho bosse a presto bych toho bosse musel nejaky cas trenovat, abych ho dokazil porazit.

        Dokud jsem leveloval, byla to zabava. I prvni akt inferna jsem si jeste uzil, na druhy akt se skripanim zubu sehnal veci a prosel ho ... ale farmit veci/zlato kvuli tretimu aktu uz neplanuju. Hral jsem za monka. Levelovali jsme s kamaradem wizardem, inferno jsem sel vetsinou solo, protoze se to zdalo jednodussi.

        Farmeni proste neni zabavne. Chybi nejaky pocit progressu, kdyz mi za 3 pruchody 1. aktem nespadne ani jedna vec, ktera by sla prodat za 100+ tisic goldu na AH, natoz aby to byl pro me upgrade. Myslim, ze kdyby i v infernu slo ziskavat dal XP a levelovat se, urcite bych u toho vydrzel daleko delsi dobu. Ale i tak ... 200+ hodin straveneho casu a 40+ hodin zabavy ... se za ty penize urcite vyplatilo :)
      • Takže to nejde nijak, takže se spokijíme s tím, co máme... nucením do RHAM. *3*
        • Nezalezi na tom jak hrajes, proste to nejde. Na par mistech je gear check, kdy pokud nemas DPS tak po urcite dobe umres (vetsinou na nejakou DOTku). Plus pokud nemas HP davaji te i obycejni mobove na 1 ranu atd. Ja sem dopadl stejne jako v tom story, zjistil sem ze nemam duvod to hrat protoze tam neni zadna motivace.
        • Odulin
          Vždycky jde všechno. Teď ale máme situaci jakou máme a z toho vycházejme. Závislost na gearu (hlavně v pozdějších částech hry) je prostě vzhledem k systému jaký zvolili nutná...stejně tak jako aukce. Bez toho by tento systém nefungoval a očividně je na aukci mířený.Já musím znovu zopakovat, že mně se tenhle systém fakt líbí. Stejně tak jako se mi líbil systém ve 2. Jsou odlišný, ale skvěle fungují oba.

          Jsem s monkem na 56 lvl ve 3. aktu na HELL a aukci jsem už použil oboustraně dostkrát (jen za goldy samo). Já nevim, mně prostě přijde, že mi tenhle systém dává hodně možností, jak naložit s postavou a jak ji rychle a dynamicky přizpůsobit situaci.
          • ale nutne to neni. ja mam wizarda 55 level , II act hell, a zatim jsem na AH/RMAH nekoupil jediny predmet, hraju s tim co padne ve hre. Zatim to jde. Inferno bude asi jina, ale chci dojet hell, bez nutnosti cokoliv koupit z AH nebo RMAH.
            • Hraju na inferno a rikam ze do RMAH te nikdo nenuti. I proto ze je k dispozici i aukce za zlataky.
            • Hmm, hezký, že dva kteří nesouhlasí jsou v Hell, přitom jim všichni říkají, že to nucení do RMAH přes gear checky a špatný dropy je v Infernu.

              Tož dojděte tam a pak uvidíme... *3*
        • Ja nevim jak ty ale ja chodim ve dvou a nebo ctyrech lidech farmit treti akt a zatim jsem na RMAH nekoupil jedinej predmet. Rozhodne nemam pocit ze by me do aukce za realne penize nekdo nutil.
          • To, že je tam "gear check", to lidem nevadí, lidi ale štve to, že nemají šanci dostat se k lepšímu, protože na všech aktech inferna padají od patche neskutečné sra*ky lvl 51-63. A pak když náhodou někdo dropne nějaký decentní item, tak ho dá do aukce za přemrštěnou částku. A lidi si to ani nemohou koupit, protože na prodeji těch již zmíněných sra*ek vydělají kulové.
      • Odulin
        *3* +1
    • I think the reason is this developement:
      1. You bought Diablo3, you played it solo or with friends for a few weeks or so.
      2. Depending on your or your group skills you beat it a few times and you reached hell or inferno.
      3. Now your gear is too bad to continue
      4. You checked the auction house or tried to farm some gear. You may have spend your gold on a few awesome items but you still need much more gear to beat inferno (or even hell depending on your personal skill).
      5. You now can buy a complete set of gear for much real money - more money than the D3 price. Many (including me) will never do that. Or you can try to farm the gear. Turning the game into a total mindless grind especially since 99% of the drops (that's no exaggeration) are crap. That's too boring for most people (including me).
      6. You quit playing D3

      This is the story 2/3 of my friends and myself had with D3. It was fun until we ran into the you-need-extremly-rare-gear wall.
      • FeebeEWN
        souhlasím +1
  • Ač je trojka už ždímání "kachny" je to stále zábavná hra, která by si ale zasložila řadu změn. Od několika idiotských kombinací afixů u elitek a champion potvor, po zvýšení drop rate. Mám wizardku lvl 56, Witch doctora lvl 54, Monka lvl 60 v infernu akt 2. Za celou dobu se všemi těmito postavami mi padla 1! setový item(Tal rasha česta) a 1! legendární item(butcherova jednoručka). Za 150 hodin hraní je to velice chabá odměna a v tomto Diablo 3 zaostává nad dvojkou na plné čáře. O neustálých nerfech jednotlivých postav ani nemluvě. Diablo 3 bylo vydáno moc brzo a klidně bych mu dopřál 1 - 1/2 roku vývoje. Doufejme, že alespoň díky patchím bude pro několik postav hratelnější a zábavnější, než je tomu dosud.
    • Zase jeden, kterému nic neříká RNG systém *3* Za nějakých cca 250 hodin hraní už jsem měl legendárek několik (všechny na prd až na dvě) a i pár setovek padlo, s těmi už to je trochu lepší, ty se většinou dají prodat (statově jsou ale stejně jako legendárky k ničemu).
      • sice nevím, co je RNG systém, ale v Diablu 2 jsem měl na nějakým 70. levelu legendárek najitejch hromadu, taky kupu setovejch věcí, a když už byly na prd pro jednu postavu, byly úžasný pro jinou postavu - za prd jich stálo minimálně, páč měly pevně daný statistiky logicky pro konkrétní build a postavu
    • průšvih je, že oni to s těma předmětama prostě napravit nemůžou - už takhle jsou přehlcený aukce předmětama, takže kdyby padaly lepší věci a častějc, tak strašně klesne cena všeho a hlavně, lidi by tam přestali chodit nakupovat, protože by jim dobrý věci prostě vypadly.

      a to blizzard nechce, aukce je to jediný, kvůli čemu se odhodlali vůbec nějaký diablo 3 dělat. cože, single player hra, kterou si lidi koupí jednou a pak už nám neplatí? to dělat nebudem.
      • Smutne ale je to tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit