Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Chyběl mi tam host, kterýmu ta hra moc nesedla.
    Divim se minimálně tomu, že nikomu nevadil mizernej scénář a postavy. V tomhle ohledu mě Blizzard hodně zklamal.
  • Ač je trojka už ždímání "kachny" je to stále zábavná hra, která by si ale zasložila řadu změn. Od několika idiotských kombinací afixů u elitek a champion potvor, po zvýšení drop rate. Mám wizardku lvl 56, Witch doctora lvl 54, Monka lvl 60 v infernu akt 2. Za celou dobu se všemi těmito postavami mi padla 1! setový item(Tal rasha česta) a 1! legendární item(butcherova jednoručka). Za 150 hodin hraní je to velice chabá odměna a v tomto Diablo 3 zaostává nad dvojkou na plné čáře. O neustálých nerfech jednotlivých postav ani nemluvě. Diablo 3 bylo vydáno moc brzo a klidně bych mu dopřál 1 - 1/2 roku vývoje. Doufejme, že alespoň díky patchím bude pro několik postav hratelnější a zábavnější, než je tomu dosud.
    • Zase jeden, kterému nic neříká RNG systém *3* Za nějakých cca 250 hodin hraní už jsem měl legendárek několik (všechny na prd až na dvě) a i pár setovek padlo, s těmi už to je trochu lepší, ty se většinou dají prodat (statově jsou ale stejně jako legendárky k ničemu).
      • sice nevím, co je RNG systém, ale v Diablu 2 jsem měl na nějakým 70. levelu legendárek najitejch hromadu, taky kupu setovejch věcí, a když už byly na prd pro jednu postavu, byly úžasný pro jinou postavu - za prd jich stálo minimálně, páč měly pevně daný statistiky logicky pro konkrétní build a postavu
    • průšvih je, že oni to s těma předmětama prostě napravit nemůžou - už takhle jsou přehlcený aukce předmětama, takže kdyby padaly lepší věci a častějc, tak strašně klesne cena všeho a hlavně, lidi by tam přestali chodit nakupovat, protože by jim dobrý věci prostě vypadly.

      a to blizzard nechce, aukce je to jediný, kvůli čemu se odhodlali vůbec nějaký diablo 3 dělat. cože, single player hra, kterou si lidi koupí jednou a pak už nám neplatí? to dělat nebudem.
      • Smutne ale je to tak
  • Wow je nuda.Diablo 1 a 2 super hry, 3ka je tiez dobra akurat tie nechutnosti okolo zrazaju dobry dojem.
  • To je niečo, zo štyroch ľudí, čo idú rozprávať o hre, sa traja dostali len po nightmare s 1-2 charaktermi, čo je asi tak 10% obsahu hry... a oni sa k tomu idú vyjadrovať. To je ako keby človek prešiel dejovú líniu skyrimu alebo zaklínača za 6h a potom išiel hodnotiť hru ako celok.

    Najlepšie na tom je, že dvaja z nich zastupujú herné časopisy, ktoré majú poskytovať čitateľovi aspoň trochu objektívne hodnotenie hier...
  • treba mne u diabla 2 bavilo samotne hrani, farmeni vybaveni a zdolavani bosu. Co me u te hry drželo ani tak nebyla snaha tu hru projit. Tady v trojce farmeni uplne mizí protože mate ah a v podstate tam ani neni to zdolavani bosu protože bossem je ted každa grupa šampionu.
    Nevim proč ale tyhle prvky pro me z nejakeho duvodu tu hratelnost pohrbivaji. Hra o farmeni kde nemusim farmit? lol Musim souhlasit s tim ze je ta hra nudna. je to jen muj nazor
    • Nechapu jaky farmeni zmizelo? Normalne farmime bosse jenom to chce valory ktery ziskas tak ze zabijis sampiony a elity a s valorama maj bossove peknej drop.

      Dik spoustu lidi akorat nadava ze Diablo 3 neni o nicem jinym nez o farmeni...
      • to nevim ja na level 60 nedotahl žadnou postavu ani se na to nechystam, ale proč farmit bosse když mužeš koupit gear v AH? A ti lide co nadavaji ze je to jen o farmeni tak co by jako chteli aby to bylo o čem? *8* *8*
        • A za co to v AH koupis kdyz nebudes mit dost goldu? Nebo za ty predmety chces utracet normalni prachy?
          • tak stačí farmit goldy ne? ted mi vysvetli jaka je tam motivace, koupím gear abych mohl porazit nejakou skupinu mobu ktera na me vyskočí a je težší nez boss a abych formalne ziskal nejaky achievment ze jsem ukončil hru?
            • Ja nevim ale farmeni goldu mi nejde a nedelam to. Radsi chodim tam kde je sance ze neco cas od casu vypadne a streli se to na aukci. Zatim to funguje. Mobove na inferno nejsou tezsi nez boss a v nekterem z poslednich patchu je jeste posilili.
  • Diablo 3 je bezesporu marketingovy pocin cislo jedna na poli hernim a to se nezdraham rict (soude dle spolumackacu) predci i BF3. A ano sezral sem i s navyjakem. K veci ... vzhledem k rozporuplnosti teto hricky by si "special" zaslouzil (nic ve zlem) dosadit do role diskutuiciho v ramci objektivity i nekoho z opozicnich rad.
    • To se nikdy nestane, protoze hry od "velkych firem" se museji jen chvalit a udelovat ultimatni jim hodnoceni obzvlaste, kdyz jsou tak prehypovane jako veleocekavane D3. Na tiscali sice dostalo 8/10 ale i tak je to moc
      • Ale plosimtebe ty brepto :D
      • ani bych nerekl, zcela bezne tady uverejnuji druhou stranu mince k takovym peckam jako stalker, skyrim nebo fallout
  • D3 ted uz hraji jen fanatici z wow, pro ktere defakto je hra delana z komunity kterou jsem zacal hrat uz nehraje nikdo, vsichni pochopili princip teto zdimacky, ktera postrada jakoukoli znovuhratelnost, je to smutne, ale jeto opravdu velice spatna a bidna hra plna chyb a velike nudy.

    AVE BLIZZARD
    • Nejsi náhodou brácha Trola.diskuzniho, protože já pořád nechápu, proč neustále vám podobní jedinci hru přirovnávají v WoW. Buď jste opravdu tak blbí anebo úplně slepí, ale nejspíš obojí.
      • Protoze to je world of diablo
    • podle mne fanatik wow to hrat moc nebude protože tohle na wow nema ani náhodou.
      • Spis budou hrat furt wow..
    • Nikdy jsem wowko nehral a diablo 3 me bavi.
      • Promin zapomnel jsem dodat ze D3 hraji krom fanatikuz wow jeste fanboyove teto hry, timto se omlouvam :)
        • Jakej je rozdil mezi fanboyem a clovekem ktereho to proste bavi hrat?
          • Ten koho hra bavi hraje. Fanboy sedi na foru, nevynecha zadnej negativni komentar a citi potrebu vyvracet nazor vsech "trollu" cili lidi co s nim nesouhlasi.
        • Shania
          A nezapomeň na ty, který to baví hrát:) Ještě nemám ani jednu šedesátku, ale mám rozehraný čtyři postavy a průběžně je střídám podle toho jak mám chuť, tohle samo o sobě znamená, že ta hra nějakou znovu hratelnost má:) aspoň teda pro někoho. A na rozdíl od některých jsem nikdy neočekával, že hru jako Diablo budu hrát v tahu měsíce.... rozhodně se k ní ale budu občas vracet.
          • mam jednu 60tku na infernu a asi 4HC postavy na hrbitove a porad me to bavi :D
  • filias
    MP3?
  • Co to je za killera?

    http://cl.ly/1f323K3d0Z0M3M2Z133S
  • kostejnesmrtelny
    Lukáš Grygar je syn toho Jiřího Grygara? *8*
    • musim rict, ze sem to taky netusil :) ale ta podoba tam opravdu je. kazdopadne u me si tim splhnul :D pana grygara starsiho si moc vazim
      • kostejnesmrtelny
        Jo, mám pocit, že to je hrdina dětství skoro každýho kluka, kterej chtěl bejt kosmonautem. Takže každýho kluka *1*
    • Některá jeho gesta, nebo když se směje, tak je celý táta.... A taky hlavně vypravěčským talentem.... *4*
    • Alex81
      yep

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit