Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud nekdo rekne, ze system savu v kc a v dark souls je uplne neco jinyho, tak by mel vratit prukaz herniho novinare
    • Jack1947
      Jak nemám moc rád fanatizmus ohledně Kingdom come tak tady celkem i souhlas, to se nedá srovnávat tady prostě co si člověk neuloží sám to prostě uložené nemá.
    • si zahraj nějakou Souls. Souls se ti ukládá pořád, takže kdykoliv můžeš dat alt+F4 a hru ukončit, pak zapneš a jsi zase zpátky, kdes to ukončil, kdykoliv v jakékoliv progressu se můžeš vrátit do hubu( od půlky prvního, druhý,třetí díl, bloodborne).

      Myslím, že jsi tímhle potvrdil, že jsi hru nehrál, takže asi jenom trollíš. Úplně odlišné ukládací mechanika oproti KC:D.
      • v kcd si muzes loknout sejvovice a hru opustit, ale to je na nektery asi moc hardcore

        fnuky o tom, ze se to neuklada samo jsou tudiz bezpredmetny, pokud je nekdo neochotnej platit nebo kraftit sejvovice, tak si holt loadne posledni odpocinek
        • To není hardcore, to je nesmyslná mechanika, musíš craftit či kupovat chlast, který ti uloží hru, navíc ten chlast ti dává postihy. Kdo to vymyslel?
          • Doporucuji FC s panem Klimou, kde vysvetluje, proc to tak udelali. Hlavni duvod je ten, ze vetsina se proste snazi ten svuj pruchod hrou optimalizovat, a tak vyuzije vse, co se nabizi, k usnadneni postupu. Kdybys takhle mel pred sebou bednu, kterou se ti povede otevrit treba v 1/10 pripadu, tak pomoci quick save&load bys ji odemkl prakticky vzdycky, kdyz by ti nevadilo stravit tech par minut zkousenim. Proc potom ty bedny vubec ve hre mit, ze.
            • risa2000
              To vysvětlení od Klímy je ok, ale problém je, že tam současně nedali ten "save & quit". Tím totiž pro mne v podstatě znemožnili hraní, protože nevím, kdy budu _potřebovat skončit_, a když to zjistím, tak nemám čas hledat nějakou postel a nechce se mi pít sejvovice, protože to má zase jiné důsledky ve hře.
          • Jenze ulozit si hru kdykoliv pri tomto game designu je zase brutalni vyhoda, takze to musi bejt trosku vyvazeny. Ale mas pravdu ..neni to hardcore - je to naprosto snadne. jen uknouranci nevidej pres slzicky.
          • WhySoSad
            Ou Boy
        • On o koze a ty o voze. Nikto netvrdí, že si nemôžeš loknúť sejvovicu. To ale nič nemení na tom, že princíp v DS je úplne o inom...
          • princip je dost podobnej, tady mas na vyber, jestli riskujes navrat do postele (ala bonfire)

            nebo si loknout sejvovice, jejiz cena muze bejt nejakej problem jen na zacatku
            • Ježíš tak jednou "žádnej progres neriskuješ" a podruhý ho tam nemá tahat? Bonfire je chekpoint a místo který nahrazuje ukládání, hra ukládá pořád ale progres se měří tím, že doběhneš k dalšímu ohníčku. Natvrdlej seš ty, když nedokážeš vidět některý podobnosti. Nebejt tam sejvovice, je to přece v něčem podobný akorát aplikovaný do otevřenýho světa. Nepřijde mi, že je možný to prostě zavrhnout a říct: úplně něco jinýho.
            • ty jsi fakt tupej n jako poleno.

              "v dark souls pochopitelne o progres prijdes, pokud se nechas sejmout a nezvladnes si dojit zpatky pro duse
              "

              Co sem taháš duše a progress? V každé hře ztratíš progress, když chcípneš, tady se bavíme o save mechanikách, které jsou úplně jiné. Jedna hra ti hru ukládá pořád, druhou si ukládáš pomocí sejvovice a postelí. Jsou to úplně jiné save mechaniky a vždycky budou. Jsou to absolutně odlišně desingovaný hry i save mechaniky. Srovnávaní je jen tvoje neznalost, rozhodně ne neznalost lidí ve FC.
            • tak jeste jednou pro azoky apd.

              v dark souls pochopitelne o progres prijdes, pokud se nechas sejmout a nezvladnes si dojit zpatky pro duse

              ja si na quit/save nechavam sejvovice, proto v tom nevidim problem (a sami warhorse rikaj, ze ho tam mit chteli, ale delal problemy, tak ho zatim odlozili, pak uz nebudou mit problem ani azokove)
            • Perma save dělá úplně to samý co save and quit, ten když dáš a pak hru zapneš, taky se objevíš přesně tam, kde jsi předtim skončil, víš? *3*
            • bonfire samozřejmě funguje jako checkpoint, dokonce se u něj i léčíš, jako v té posteli v KcD, ale jak píšeš, Dark Souls má save and quit, KcD ho bude mít po patchi, fakt mega rozdíl
            • poprosím vás vyjadřovat se ke hrám, které jste viděli alespoň na youtube, u bonfiru opravdu neukládáš. Tak znovu, hra má perma save. Chápete pojem perma save? To znamená, že kdykoliv odejdeš od hry, tak ti zůstane panák v pozici, kde jsi ho zanechal.
            • tak ani jedna hra nemá quick save a quick load, u jedné sejvuješ v posteli, v druhé u ohníčů, rozdíl vidím akorát v tom, že do KcD ještě nepřidali save and quit, který ale stejně brzo bude?
            • ty jsi strašně natvrdlej, když ti to nahoře vysvělují jak pro blbé. Tak to zkusim i já. Chápeš, že v Souls žádnej progress neriskuješ, tam je perma save. Takže jdeš, jdeš, jdeš a hry vypneš a nic neztratíš. Tam nemáš vůbec potřebu se kamkoliv vracet, když nechceš levelovat. To je úplně jiný systém. Chápeš, nebo mám ještě jednodušeji.
  • Llour
    Jenom taková technická. Není tak úplně pravda, že lidé co si KCD předobjednali za 2 500 dostali to samé co lidé z Kickstarteru za 6000. Neměli přístup do bety. Pravda, to asi nemělo takovou cenu, ale je potřeba to říci.
  • Aleši jak jste řešili Kickstarter mluvil jsi o kostkach na Warhammer..... Jaky hrajes? :) Hrajeme pravidelne v Tomovkach AoS, delame i turnaje cca 2x do mesice....
  • zaty
    Díky za tip na Burnout Paradise. Zjistil jsem, že ho mám na Steamu, asi z nějakého bundlu, tak jsem to zkusil a už 2 hodiny se proháním Paradise City :) V žebříčků arkádových závodu se to řadí na 2. místo hned za Flatouty.
  • KronosDeret
    kolem horký kaše vede cesta klikatá. Nejen že to opravit nezvládnou, ale po pár marných pokusech to vzdaj a prostě řeknou, že to tak zůtstane a smiř se s tím. Ten tým je na špagátech po x týdnech/měsících rushe a tady lidi doufaj že to po půl roce opravěj, hahá, chyba lávky. Třetina kupujícícch bude nasraná, prorože je úvod příliš dlouhej, než zjistěj že je to neba nebo že jim to nefunguje věčně loadujou dvouhodinový kusy kvůli "hardkór oldskůl obtížnosti"... a co je největší pakárna, autor by byl vlastně nejspokojenější, kdyby moh dělat simulátory chození po zříceninách ideálně placený ze státních/evropských kulturních dotací aby to nemuselo vydělávat prachy jako produkt. UF.
    • Diť je to úplně skvělej nápad rekonstruovat naše památky v cryenginu, ke zbytku se nemá cenu vyjadřovat sám si to beztak ani nehrál a jen papouškuješ hloupé výlevy co se linou mezi streamery.
      • Skvělej nápad to je, pro neziskovou dotovanou státem/EU jako vzdělávací projekt. Ne jako hra. Odehráno mám 25 hodin a za 20 let co hraju mě ještě nic tak nefrustrovalo a nestalo, abych to třikrát odinstalovat a desetkrát proklel tvůrce do sedmého kolena.
        • Tak to jsem u hry neměl. Řěkl bych že celkem v klidu. Trénuj fighty a za chvíli budeš sílu a pak zlískáš i 5 lidí naráz. Ty loady nějak **** s tím posledním patchem to trvá nějak dlouho, jinak to bylo vždy pár sekund. Jestli chceš příklad dickoviny tak si zahraj WoT.
          • KronosDeret
            já tu hru nehejtim z principu, ale protože sem doufal že bude dobrá a na každým kroku se mě snaží přesvědčit že bych jí neměl hrát dokud nebude dokončená. U WoT jsem ztratil tolik života že to skoro hraničí s minecraftem nebo Rustem, ale dickovina to není, je to návykový, vyleštěný pro jakýhokoliv uživatele, neustále vylepšovaný.
    • Jackuv starsi bratr *15*
  • Jack1947
    https://howlongtobeat.com/game.php?id=21697 takže tohle znamená že já jsem tedy něco čtvrtinu hry před koncem. Což je na druhou stranu i škoda... já furt čekám na něco zajímavého co se má udát.
    • zajimav jsou questy okolo, hlavni pribeh je jen predscriptovanej spektakl

      proto taky dostavas neustale na budku, protoze vubec netrenujes/nevylepsujes postavu a jen postupujes pribehem
  • Jak tak koukám, ze zdejší sekta by omluvila Warhorse i vraždu, pak jim můžou prdnout cevky u lootboxy, pokrytci zkurveni
    • žiješ v zemi, kde 30% lidí zvolilo za premiéra trestně stíhané StBáka a překvapuje tě, že lid omluví pár bugů ve hře? *5*
      • ucho
        nauč se počítat ;)
        • statistika velkych cisel, i kdyby sli volit vsichni, vysledek se o mnoho lisit nebude
          • ucho
            a ty zase kulháš ve výrokové logice.
            • hraješ to vůbec, nebo sem chodíš jen trollovat?
            • a ty kulhas ve vsem, takze jsem na tom jeste dobre

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit