Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    fakta ale jenom z jedné strany, co? Zemana budu hanit do posledních svých dnů, je to lidská špína. Soudem usvědčený lhař. Rozšiřuje lži a strach. Nic jiného neumí.

    https://www.lidovky.cz/milos-zeman-se-jiz-v-minulosti-musel-za-sve-vyroky-omluvit-pov-/zpravy-domov.aspx?c=A161111_124958_ln_domov_ELE

    http://www.brics.cz/zemanovy-lzi
  • "můžeš dokázat, že není?"

    Lol, femťáček opět perlí. Prokazuje se vina a ne nevina. To je vždy, když femťáček nemá jak argumentovat, tak přestane dávat smysl...
  • Femto
    http://www.businessinfo.cz/cs/clanky/rusko-obchodni-a-ekonomicka-spoluprace-s-cr-19086.html

    Ekonomický propad je prokazatelný. Takže Zeman je loutka *3*
  • jamar28
    Femto: Napsat prostě "Nemám žádný důkaz" by ušetřilo námahu nám oběma.
  • Femto
    Tohle je velice ale velice jednoduché, pokud nejsou čisla, tak je ta servilita Zemana úplně zbytečná. Putin je macho, ten vyjebe s každým a ty si opravdu myslíš, že Zeman je rovný partnet k Putinovi? Pokud neuvidíme reálná čísla, že nám Rusko v něčem pomohlo, tak do té doby Zeman je loutka, nic více. Já nemusím v tomhle nic dokazovat, protože v tomhle čísla mluví za mě, dodej opak. Rusko je několikanásobně větši hráč, pokud neuvidíme nějaké výsledky z této spolupráce, tak ani nemůžeme přemýšlet, že Zeman není Putinova loutka. Víš, že se bavíme o Rusko, že jo?

    Bobe a kde pracuješ a mezi jakými lidmi žiješ? To vypadá fakt tajemně. Nějaká sekta?
  • jamar28
    Femto: No počkej, to v tom máš trošku guláš, dokazovat má ten, co něco tvrdí. Dokazovat neexistenci něčeho zpravidla nelze - dokaž, že neexistuje Bůh, dokaž, že mého souseda neunesli mimozemšťané, dokaž, že vedle mě právě teď nestojí jednorožec...

    "Co Putin pro Zemana a Česko udělal? Dodej fakta, čísla. Jak těžíme se vztahem s Ruskem?" - Já nic takového ale netvrdím. Jen mě zaujalo to tvoje sebevědomé tvrzení o loutce a loutkáři. Btw nepřijde ti komické, že sám tady vyžaduješ data, čísla a důkazy na všechny strany, ale když chce někdo důkaz po tobě, řekneš, že naopak ostatní mají dokázat to, že nemáš pravdu? Trošku nekonzistence, nemyslíš?
  • Femto
    můžeš dokázat, že není? Co Putin pro Zemana a Česko udělal? Dodej fakta, čísla. Jak těžíme se vztahem s Ruskem? Fakta, čisla! Značka ihned, pokud nedodáš, tak je jen loutka Putina.
  • Femto
    Ty v tom máš jasno více než Babiš, možná bys příšně místo něho mohl dělat prohlášení, Kalouska už máš naučeného, teď ještě účelovku a můžeš dělat PR, možná alespoň udržiš linii, jelikož Babiš si pokaždé vymyslí jinou pohádku.
  • KrPa
    to je fakt vtipne, evropa obchoduje s tim vychodem uz 2000 let, to nikomu nevadi :D

    hlavne ze trautumber oteviral ochodni cesty do SA, to uz nikomu nevadilo *1*
  • jamar28
    Můžeš nějak dokázat, že Zeman je Putinova loutka? Jaké rozkazy od něj kupříkladu přijímá? Něco konkrétního by bylo?
  • KrPa
    ja tu nikoho neuprednostuji, jen pisi fakta, ty si zaslepeny hnevem ze pod kazdy, jakykoliv prospevkem hanis zemana...
  • jamar28
    Občas mi přijde, že ti "lepší lidé", kteří mají potřebu urážet Zemanovy voliče, vlastně ani nějak moc nechtějí, aby Zeman ty volby prohrával. Ale chtějí si ve skutečnosti jen trochu pohonit ego a využít příležitosti se hromadně nade všechny povyšovat. Jinak si to prostě vysvětlit neumím. On snad někdy někdo někoho přesvědčil tím, že mu řekl, že je nevzdělaná lůza a ožralecký vidlák, co by neměl mít volební právo? Lidé, co teď tohle píší těm, co volili jinak, si buď vůbec neuvědomují, čeho tím u oponentů docílí, nebo jim prostě vůbec o nějaké volby nejde, hlavní být "lepší", prostě exhibicionismus a je jim fuk, že tím vlastně tu svoji stranu potápí.

    Volil jsem Drahoše btw, minule Zemana.
  • Babiše by utopilo Čapí hnízdo jedině, kdyby ho zatkli (a nejspíš by mu tím vzrostla popularita, protože by ho lidi začali litovat, že za to může Kalousek atd.)
    Jediný, co ho může utopit je, když si lidi uvědomí, že po jeho vládě se mají pořád stejně na h****.
  • Femto
    A co tak připomenout praktiky Zemana, který házel do schránky, že Drahoš je vítač. Tohle je za hranou všeho. Co tak připomenout minulou volbu, jak lhal, že Karel Schwarzenberg chce vrátit majetek sudetským Němcům, jak rozhlašoval, že má doma hákové křiže. To už druhá strana zase zapomněla asi...
  • Femto
    "Mimochodem, pokud někoho obviňuješ ze lží, je dobré to konkretizovat a prokázat, jinak je to jen plácání do větru."

    http://www.brics.cz/zemanovy-lzi
  • KrPa
    drahose mi cpaly reklamy na FB, reklamy v tramvaji, reklamy na webu, cpaly mi jej v práci a v televizi, jeste ze mi je necpali na toaletak
  • Femto
    Chlemto? Jo, to jsi mi to nandal a tvůj přísvěvek. Klikaní a výsměch? Co tak se přihlásit pod svým originálním nickem, jestli máš koule...Tvoje obcese mou postavu mi sice lichotí, ale tohle už je za hranou vtipnosti.

    BTW "Není. To je jen femťáček se svým náklikem... "

    "Mimochodem, pokud někoho obviňuješ ze lží, je dobré to konkretizovat a prokázat, jinak je to jen plácání do větru. "

    Neserr si tak moc do papule, není to pěkné.
  • Femto
    Zeman nemá žádné vztahy s Trumpem. Se prober, Trump o něm neví, že existuje. Zeman se do Bíleho domu nepodívá, může si psát dopisů, kolik chce.

    Můžeš mí řict, co nám přinesly vztahy s Ruskem a Čínou. Chci čísla, jen znovu dodám ,že export do Číny se zvedl za Zemana o 0,1%.

    Jeho vztah s Putinem je na úrovni kašpárka a loutkaře. Putin má osla z EU se kterým se může chlubit, nic víc. Prokaž nějakým číslem, že se nám vztahy s Ruskem a Činou vyplatí.
  • Pravda a láska naštěstí nakonec zvítězila, i díky mně, nad lží a nenávistí pravdalásky.
  • Opět opakuji, vzdělání = inteligence. Nastuduj si rozdíl prosím.

    Mimochodem, pokud někoho obviňuješ ze lží, je dobré to konkretizovat a prokázat, jinak je to jen plácání do větru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit