Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On nepotrebuje byt prezidentom. Tym bude dalsi mopslik sponzorov z vychodu.
  • "Jak těžíme se vztahem s Ruskem?"

    Lol, třeba to, že Rusko je největší exportér fosilních paliv do Evropy? Zkus se zamyslet, ty konspirační mimoni, proč třeba Německo bylo proti US sankcím na Rusko...
  • Někdo, kdo reaguje a argumentuje typem "Slovosled hrůza, význam 0." A pak chce prokazování neviny...

    Lol, fakt se směju... :D
  • "Mimochodem, pokud někoho obviňuješ ze lží, je dobré to konkretizovat a prokázat, jinak je to jen plácání do větru. "

    "Neserr si tak moc do papule, není to pěkné."

    Říká někdo, kdo tu kolem sebe plive obvinění milovník Putina a cpe do debaty nějaký izo RPG. Lol. Ty máš dost... řikám tohle je na léčbu...
  • "tak to je kvalitní materiál. Kvalitní argumenty gumo"

    Jsem rád, že sis sám sobě kriticky ohodnotil kvalitu svého postu. To chce uznání.
  • Hele femťáček už dostává záchvat a cpe sem nějaký izo RPG a že mám rád Putina lol. Takový lži. Prostě konspirátor. ;DDD Píše něco o ho*nech, zatímco mě obviňuje z neslušnosti. Tohle je fakt na léčbu...
  • Drahoš papouškoval jen to co mu předhodili jeho poradci, takže usvědčit ho ze lži by nebylo fér. Jelikož vlastní názor neměl.
  • Dodej co? Já někde tvrdil, že Drahoš je lhář? Lol... opět bláboly... nepřekvapils.

    "Jinak předpoklady, že by Drahoš lhal je fakt kvalitní argument."

    Zatímco ty předpokládáš, že by nelhal. 1:1. Oba předpokládáme. Argument nula, jako vždy, femťáčku heh...
  • Femto
    tak to je kvalitní materiál. Kvalitní argumenty gumo *3*
  • Femto
    Hele palačinko a na co přesně bych měl dodat argumeny? Na co dodal Bob argumenty, že já bych měl nějaké předvést. Zkus mi to nějak vysvětlit. Jak si jedna stranuje může plácat nesmysly bez důkazů a argumentů a ještě vyžadovat důkazy a argumenty po opoziční straně. Není to zcestné?
  • "Můžeš mí řict, co nám přinesly vztahy s Ruskem a Čínou."

    Třeba to, že nás nemají za zmanipulované gumy západní propagandou? Ne počkej, je to vlastně špatně. Správně bysme měli nezlepšovat vztahy. K čemu diplomacie, když můžeme být nepřátelé, vytvářet napětí přes NATO a připravovat se být živým štítem až vypukne WW3...
  • Femto
    Co trápí učitele? Pověz.
  • Femto
    tak mi ty lži dodej, dodej alespoň desetinu. Jinak předpoklady, že by Drahoš lhal je fakt kvalitní argument. Býval jsi lepší *3*
  • Femťáček se strawman argumentama...

    Doporučuju ignorovat...
  • Tak jsme se dozvěděli, že Zeman lže. Jako každý v politice. Ne počkat, Drahoš by určitě nelhal, že? Heh...
  • Femto
    krásně mi pomáhaš Chlemto. Nevím, jestli si to uvědomuješ, ale tvoje vyjadřovací schopnosti hážou na mě ten pozitivní úhel. Myslím, že se můžete vyjádřit, že za Zemana roste propad obchodu s Ruskem. Jak je to možné, vždyť by jsme měli spolupracovat a být partneři. Zeman tam přece lítá s Kellnerem, to musí být někde vidět.

    Chlemto, raději se přihlaš pod svým původním nickem, jestli máš ještě koule. Velký fanoušek Iso RPG her a Putina. Všichni ví, kdo tady plameně diskutovat s Drizztem o Putinovi :) Jinak s tím klikaní, většinou to dělají ti, co o tom pořád mluví. Jak jsem tě utřel dole, dodej důkaz, jinak si prosím necpi ty hovnna do papule.
  • @jamar28
    Nemá smysl s femťáčkem... jenom náklik a nelogika. Viz argumentace, abys prokázal, že není loutka looool..
  • palacinka
    hele femto, a nejakej argument by nebyl? nebo jen nauceny fraze? to je to samy jako nadavat na cikany, ze zneuzivaj davky, protoze jim to stat umoznuje. ale chyba je na strane statu, ze to tak nastavil.
  • "Ekonomický propad je prokazatelný. Takže Zeman je loutka."

    Lol. Samozřejmě naprostý blábol. Ty dvě věci spolu nesouvisí. Prokázal si ekonomický propad, ale ne, že je Zeman loutka. Hlavně si naklikej smutný případe...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit