Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co ten Nioh? *7* Nepřeháníte to trochu?
    • jejich preference mě zaráží. Asi chtějí odliv čtenářů... Si tu nechají ty tři PC trolly v diskuzi, co řádí pod padesáti anonymy...
    • Ty nehraješ Horizon a radši tady OPĚT pláčeš, že tu není recenze na nějakej Nioh? *7* Nepřeháníte to trochu pánové?
      • Tak ono by se dalo cekat, ze se budou chlapci v redakci zajimat i o velkorozpoctove novinky a ne ze jejich hlavni zaber bude retro a indie hry. Jen minuly tyden tu byly 3 gamesplaye se starsima hrama a recenze jsou prevazne indie hry a to casto dost pochybnych kvalit.
      • Nějakej Nioh? *15* Hezké, jenom je to kandidát na hru roku a mnohem lepší než generické open-wordy Horizon a Zaklínač dohromady...
        • Jestli je to lepší je věc názoru, i když z tvojí reakce spíš vypadá, že si myslíš, že tvůj názor je fakt, což bohužel není, takže doporučuju to tady přestat lidem cpát tímhle způsobem ať nejsi za otravného fanatického trolla. Jinak s tím kandidátem si pobavil. Zaklínač 3 má víc GOTY než Nioh a Dark Souls dohromady a ty si oháníš kandidaturou na hru roku v březnu. Solidní try-hard. *15*
    • se holt smir s tim, ze tyhle genericky rubacky ala dark souls naroubovany na vizual zaklinace tahnou jen v zemich oplyvajicich ryzi a rybami
      • Ten byl dobrej, jsem si nevšiml, že Nioh má vizuál rozteklé olejmalby jako Zaklínač 3 *15*
        • https://jcphotog.wordpress.com/2016/11/02/nioh-image-explosion/

          dobra diskoteka
          • Spíš mě vadí ta zastaralá grafika a design. Vypadá to, jak nějaká budgetovka...
          • Pouštíš se na hodně tenký led, jde vidět, že jsi hledat dlouho, ale stačí si pustit gameplay, Nioh je možná až moc temný, více sluníčka bych uvítal. Zaklínač je zase druhý extrém. Jinak samozřejmě vím, že jsi n čili trollík obecný, ale líbí se mi, jak jste čím dál více z těch konzolovek v prdeli :)
            • Nioh, to je nějaká asijská akčni hra? Inu proč ne, Japonci tyhle bezduché akční mlátičky vždycky uměli
  • co si budeme říkat, všichni očekávali ultimátní hodnocení od Tormentu. Dle všeho to bude zase nuda textbook
  • Já bych si povídal o Overwatch. Bude to nejlepší hra minimálně ještě tohoto roku. *14*
    • To je mozny. Blizzard se stara no

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit