Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lima
    FC se stopáží pod hodinu čistého času, to tu ještě nebylo. Jen tak dál *8* A klasický Dobrovský, který se to snaží co nejdříve utnout, odpovědi na dotazy počínaje, FC obecně konče. Myslím, že se máte od konkurence co učit.
    • Já sem jim teda nedivím, protože odpovídat na vaše dementní dotazy typu "na jaký platformy vychází tahle hra" a podobně, který si každej, kdo občas používá internet, potažmo hlavu, dokáže najít během pár vteřin sám, musí bejt strašně ubíjející. Líbí se mi v tomhle kluci na hrej, který na začátku vysílání předešlou, že na podobný zhovadilosti odpovídat nebudou a vyberou si jenom ty opravdu zajímavý dotazy.
    • Oni uz na to kaslou. A konkurence je nezajima. Co na tom, ze mela konkurence recenzi Nioh hned pri vydani a tady se zatim vubec neobjevila. Podcasty vyhorele, casto o nicem, unavene. Musim ale rict, ze Pavel se snazi a je energicky. Jenze to asi nestaci. Kluci z vedlejsiho webu jsou proste lepsi...
      • Tohle mi taky docela vadí, nicméně férově musím uznat, že "kluci od vedle" do toho ještě nemusí vydávat každej měsíc časák.
        • Však je nikdo ten Level vydávat nenutí, stejně to čte jen pár lidí (nejedná se o hate, ale říkali to v nějakým podcastu, že na Levelu nic nevydělávají a dělají si ho jen tak pro radost).
        • To je mi úplně jedno a není to relevantní z pohledu čtenáře. Pokud je Level důvod, proč na Games nezvládají svojí práci na 100%, měli by si vybrat.
    • Mart9
      Aha, tak to se mám na co těšit... *9*
    • Corvus
      Tiše souhlasím :-)
    • ta cigara se sama nevyhuli, takze neni cas ztracet cas
  • Klasika, az na vyjimky jenom upicovane prispevky...samozrejme FC v pohode, pro zdejsi diskusni elitu vsak prilis slabe... :D
  • Já bych jim zákazal luskat prstama za každou otázkou *1* *1* to bylo vážně nejhorší na celém FC
  • Chtělo by to opět pozvat někdy: Drda, Vávra, Rybka (ten zde snad nebyl rok), Bulíř. Případně třešničku na dortu Bocan.
    • ..nebo Frantu Fuku, ten byl nejlepší:)
    • tak ak sledujes Drdu na twitteri tak vies preco ho tam nechcu, Vavra detto a navyse do KC:D dobrovsky rype vzdy ked ma moznost. Bulir sa tam nema s kym bavit lebo hra hry.
      • flash789
        ,,Bulir sa tam nema s kym bavit lebo hra hry,,
        Tohle by si meli v redakci zaramovat a povesit na zed:)
      • Mohl by jsi prosím tě vysvětlit? Jeho profil na Twitteru je nedostupný.
        • jestli chceš vidět co Larel psal ta kdej do google karel drda twitter, a jak uvidíš Lerak (@KarrullD) | Twitter, tak je tam vedle linku https://twitter.com/karrulld?lang=en šipka dolů a vyber Cached
          • Tak jsem si teď přečet jeho příspěvky a tomu fakt regulérně hráblo...přesně takovejma vulgárníma výblitkama zaplevelujou internet lidi, který on kritizuje (voliči ČSSD). Jediný, v čem od nich odlišuje, je pravopis.
          • Tilwaen
            Obsah jeho příspěvků stranou, jejich forma je fakt slovní průjem. V tomhle případě se fakt banu nedivím.
        • Paulcz
          Včera ještě běžel, ale většina postů vypadala na velmi těžký průjem :) Asi ho napráskali nějaký příznivci socanů, ke konci se věnoval Sobotkovi :)
          • LUL, máš pravdu, jeho twitter je nedostupný. Cenzura a bany jako tady na games.
    • Rybka byl v 300. díle
    • Nebo Pavlovského, Bětku, Baty, Martina Rotu, Jirku Krále.
      • Jirka Král a Rota? Děláš si srandu? *11* *11* *11*
      • SalemCZ
        Rota ma v té době jiný podcast, ale mohly by udělat crossover :D
    • Paulcz
      Nikdo tam nechce a já se jim nedivím :) Akorát ten Bulíř minule došel, díky mu za to.
  • Mart9
    Tak titulní fotka je jasná *15*
    • Inquisitor
      Zábava v plnym proudu :D
      • Mart9
        Doufal jsem, že titulní fotka bude moment, jak Aleš fakoval někoho z chatu *1*
        • Taky jsem doufal… tady jsem to chytal mobilem, na pamatku… :)
          https://i.nahraj.to/f/1G17.png
          • Mart9
            Nádhera *15* Aleš je vítěz podcastu.
          • Ty pohledy jsou k nezaplaceni :D
  • TheGGG
    hodně slabý díl... chce to zase Drdu ASAP
  • Draken69CZ
    Do stolu jsme si zabouchali - cíl splněn, diskuzní potenciál utnut hned na začátku - cíl splněn, nové mikrofóny - cíl splněn, lepší zvuk - *15* ale tak nejsme ve studiových podmínkách a ekvalizér kde si to můžete vyladit snad má a umí požívat každý ne?
  • Malinko neorzumím tomu hatu tady. Fight Club jsem viděl celý a kluci nezklamali. Za mě OK:)
    • DwaR
      ty si posledné mesiace videl na games.cz aj diskusiu bez nezmyselného hejtu? ved ho tu stále točia tí istí diskutéri, ktorí sprdnú prakticky všetko. prisám fkat, že u niektorých nickov by človek nenašiel pozitívny príspevok.
  • Minev
    Otázka na Václava Pecháčka. Jakou barvu(Tide) má tvůj charakter v Numeneře. Můj má zatím stříbrno-modrou.
  • Tady není jediná pozitivní reakce na dnešní Fight Club. Dneska je mezinárodní den negativních příspěvků? Poslouchal jsem dvacet minut cestou z práce a super – komentář Tormentu, Skeldal, Aleš zabil diskuzi o oblečení , atd. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit