Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Konečně jednou za uherský rok mají hoši kafíčko na občerstvení a ještě se najdou tací, co by jim to nedopřáli *1* Petrova žena je na ně krutá.
  • Petr Bulíř je výborný host, na kterém je vidět, že ho hry baví a umí o nich mluvit. Naopak mi vadí věčná otrávenost Pavla Dobrovského pro cokoliv trošku víc komerčního.. stačí menší hype a už je to hra k smíchu (viz. Horizon). Takový přístup mi ve Fightclubu vadí. Diskuze má být trošku na výši. Petra zvěte klidně častěji, baví se tím a dají se jeho názory v pohodě poslouchat.
    • Jsi me pobavil. =D Prosimte koukni se na tu hru, mas tam praclovekyni s uber-mech lukem, ktera strili uber-mech dinosaury. Tobe to vazne neprijde k smichu? Me to prijde jako totalni slatanina, jeste by tam do toho mohli zakomponovat illuminati a templare a je to komplet.
      • TheGGG
        hádám, že jsi klasický suchar a zastánce REALITY, protože ti to dává pocit že jsi dospělý a nad věcí. S tebou prostě musí být zábava...
        • Ban plz
          • takže jsem se trefil jééééééééééé *5* *5* *5*
    • no pri horizone ma zaráža, že si ho po E3 nepamätal, kde aj v tých špeciáloch ktoré sám moderoval, tá hra bola viackrát spomínaná ako veľké prekvapenie.
  • Co se týče toho Beyond, tak mně osobně nevadí, že je to "jenom" film, Heavy Rain byl taky a mám ho rád. Jde o to, že to byl špatnej film, obyčejná slátanina, která těžila jenom z dobrých herckých výkonů.
  • Peneři Strýčka Sonyho
  • Super dil jako vzdy!
  • Požaduji za hosta FattyPillow. To bude teprve kontroverze.
    • No, i když to myslíš ze srandy, tak přece jen se slovem kontroverzní bych neplýtval. To si zasloužej lidi, který mají řekněme velmi neotřelý názory a můžou je třeba zvětovat i vcelku nevybíravými slovy, ale dokážou si je obhájit a i když s nima nemusíš v lecčems souhlasit, tak uznáváš, že za jejich slovy nebo činy je jistá erudice a praxe a z cesty nemelou. Takže z herního rybníčku Dan Vávra nebo Andrej nebo semtam zrovna i Petr Bulíř můžou v něčem působit kontroverzně, ale nějaký ucho co točí videa pro svoje pubescentní kamarády zůstává pouze tím uchem.
    • Zrzzek
      Hatred je taky kontroverzní... Jinak je ale na ho*no.
  • Jack1947
    Petr Bulíř ta věta , " Jednou jsem psal recenzi z obalu hry pozdě večer" no pobavila to jo a takhle se určitě recenze nepíšou... ( aby si někteří natvrdlíci nemysleli). To určitě nebyla žádná pořádná hra takže tak.
    • Za starých časů platilo, že nejlepší recenzi napíšeš podle manuálu - tam bylo všechno. Bohužel, dneska už manuály nejsou, takže z psaní recenzí se stal zásadní problém.
  • Osviceny
    Hoši. Buď to dělejte pořádně, nebo to raději už neděljte vůbec
    • Draken69CZ
      Buď konkrétní kritiku nebo mlč, těch výkřiků do tmy je tu i tak dost.
      • Osviceny
        Konkrétní ? No asi nejvíce mi vadí, že už působíte opravdu strašně znuděným dojmem a že to dělá pouze jako povinnost stylem, ať už je to konečně za mnou. Něco jako xté album Manowar . Navíc se poslední dobou držíte strašně "zpátky", jako by jste se něčeho (nebo někoho) báli. Hpod od kluků z hreje působí občas trochu dětinsky, alespoň se u toho člověk baví a má to nějaký drajf, který vy ovšem postrádáte
        • Se obcas nedivim, kdyz kazdej druhej dotaz je "jake zeny z her se vam libi nejvice / jaky mate nazor na hru / pulhodinova slohovka o kravinach se zaverecnou otazkou "nemam pravdu?"...

          Nastesti te nikdo nenuti na to koukat a muzes si uzivat detinsky hpod. =)
          • Mart9
            hpod neurážej, ten pravidelně strčí do kapsy všechny talkshow, strašně dobře to kluci dělají
            • Mart9
              Podcasty na hrej.cz http://www.hrej.cz/podcasty/
              Když se pak dostanou do varu jako ke konci předposledního dílu, tak chčiju smíchy.
            • VaZqeZ_EU
              O co prosím jde (odkaz)? Chci se na to mrknout. Dík!
  • MARTASLJ19
    Tak a po Bulířovi ešte zavolat Karla Drdu a bude to pecka *5*
  • Bulir je King....na hrad!!! A Drdvol budu jeho hradni sasci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit