Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takže jsem se trefil jééééééééééé *5* *5* *5*
  • MickeyMutant
    Omyl, jeho zaměstnání je psát o hrách, ne je hrát. Hraní je samozřejmě nedílná součást jeho práce, ale stejně důležitý je rozhled v oboru i mimo něj, schopnost vnímat souvislosti, zkušenosti, vláda nad jazykem a mnoho dalšího. Fakt, že hru vydusí "pořádně do doby, než vše projde", není ve výsledku vůbec podstatný. Podstatná je schopnost o hře zajímavě a fundovaně napsat.
  • Jsem si tím jist, jinak bych reagoval jinak. Spíš bysme to měli včas utnout. ;)
  • Rozhodně jsem nechtěl aby to vyznělo pejorativně.
  • A co je tedy znakem "perfektního" herního novináře? Že hry moc nehraje, ale každý den si sjede RPS a kotaku, aby se dozvěděl, co je nového? To si můžu sjet sám. Kdepak, souvislosti jsou možná zajímavé, ale herní redaktor by měl především hrát, hrát a hrát. Je to přeci jeho zaměstnání.

    Je to asi jako kdyby divadelní kritik moc nechodil do divadla a spíš o tom četl články a povídal si s herci a režiséry. Hodně toho tak zjistí, ale to hlavní mu uniká.
  • Jakých lidí? *7*
  • tvl Petr Bulíř, už mi jebe...
  • nezáviď maxi. udržuj si úroveň...
  • Stačilo si přečíst nadpis. Jan Bulíř o Destiny, Jan Bulíř o JRPG. Další plus je, že se těší na The Old Hunters, okamžitě mu dejte smlouvu.
  • Já to přeskakoval, takže netuším, ale když mluvil, tak mi přišel ok. Jinak je to jeho minus aŤ si to užije *1*
  • Je to konzolista, nemáš s tím problém? *15*
  • Víc takových hostů. Chování, inteligence, projev. Úplně něco jiného, než se dívat na nějaké přisprostlé divné individua pubertální.
  • Tak tak, kdo Lukáše zná IRL, tak ví proč je teď mimo. A docela se divím,že má na to,aby dělal i jen ten GamesTV každý týdne. Za co asi může smlouva. Jinak já bych na jeho místě jel na měsíc někam do Indie meditovat nebo tak něco.. *9*
  • recenze pise poctive... to sedi po tomhle dilu 8)
  • Mart9
    Podcasty na hrej.cz http://www.hrej.cz/podcasty/
    Když se pak dostanou do varu jako ke konci předposledního dílu, tak chčiju smíchy.
  • MickeyMutant
    Kdyby byl měřítkem dobrého recenzenta fakt, že všechny hry "poctivě" dohrává a hledá achievementy, tak bude perfektním herním novinářem každý druhý blbec. Často bývá kontext a ty "řeči okolo" mnohem důležitější a zajímavější, než jaký endgame má pokořená new game +++++.
  • Vycouval asi nebude zrovna nejlepší slovo, spíš z pochopitelných důvodů se nyní neúčastní.
  • já doufám, že se vrátí, sice s jeho názorama většinou nesouhlasím, ale jeho sloh se mi líbí...
  • Ten výlev je dost zbytečný, protože jestli sis toho nevšiml tak Lukáš sám vycouval z aktivni účasti v Games (až na Games TV) a je otázkou jestli se někdy vrátí.
  • To se asi lehce říká, pokud jsi nezaměstnaná socka a každý den je pro tebe stejný, i když je to svátek :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit