Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Bach samozřejmě...
  • ja na to nekoukam, taky jsem videl jen jeden z prvnich dilu a bylo mi stydno i za ne, ale psal to tu myslim lukas grygaru, kdyz byl u nich prvne ve fight clubu
  • Draken69CZ
    Bude součástí 24h retro speciálu v půlce prosince.
  • Keyz
    Prý po Witcherovi speciál *3* a dalších speciálech které nekecali. Anebo se vše přeskočí a bude rovnou MGS (i když ta série bude prý snad pokračovat)
  • Bude někdy ten Metal Gear speciál?
  • Mart9
    Schylovalo se k velmi zajímavé diskusi o Hatred, opět ji Pavel uťal hned v zárodku. Kéž by moderoval Martin.
  • Mart9
    Tahle hra má stejný problém jako třeba ty simulátory kamionů. Dříve nebo později se z té hry stane práce, v tu chvíli to přestávám hrát a nebaví mě to. I když poslední koupený FM mi vydržel přes 300 hodin, to je na mě neuvěřitelné číslo.

    Strašně mě tam baví starat se o tým, smlouvy, sestava, přestupy, ale jakmile dojde na zápas, na který musím koukat, abych ho mohl ještě nějak takticky ovlivnit, je to peklo. Málokdy jsem viděl, aby ti hráči plnili ty taktické pokyny, které jsem jim rozdal.
  • Mart9
    Vážně už v tom pořadu není? Bohužel všichni ho viděli v prvním díle a od té doby na to nikdo nekouká.
  • oVer9000
    Moc hezky sis ho zaškatulkoval. Já ho mám ve škatulce: "první tělesně postižený Čech, co se dostal na vrchol Elbrusu." ;)
  • nastesti je natolik inteligentni, ze od aliho vycouval, clovek muze udelat chybu, pokud se z ni dokazal poucit, je mu to spis ke cti *5*
  • "Vloger" z pořadu Hrajeme s Alim *1*

    Kvalitní host.
  • Tak to ti to musi padnout jak prd*l na hrnec ne ?
  • Chim
    K tomu hodnocení na steamu a k FMku... ono je to dost specifická hra, mám v ní nahráno nějakých 800 hodin a nejspíš v tom ještě nějakých pár set hodin strávím, ale stejně bych tu hru z těžko vysvětlitelných důvodů asi taky moc nedoporučil *1* .
  • Jo, stejná cílová skupina, to je pravda. Ale z pohledu byznysu na tom není nic špatnýho.
  • Mno trochu to opravím... ptal jsem se dřív než jsem shlídnul aspoň ten začátek kde je o tom menší debata moje chyba promiňte *1*

    Každopádně nějaký speciál jako byl třeba k sérii Witcher by si série Heroes zasloužila.
  • Chat jsem nestihl tak sa optám tu. Máte v plánu Fight Club s tématem o novém díle Might and Magic Heroes či rovnou sérii?
  • sleepless
    Pardon, je to opravené.
  • battlefront je taka verzia battlefieldu pre deti 6-12.
  • Nerdíku.... aby ti z toho nezměkla světelná šavle.
  • Snad AT-AT ne!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit