Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za recenzi AI chování. Pro nás hráče singlu je to nejdůležitější složka hry
  • RedEagle
    Aj tato hra vyžaduje najnovši Windows ako to už byva posledne 2 roky zvykom u čoraz väčšieho počtu hier? :))
    • Ne, hraju to na win7 64 bit a úplně v pohodě.
    • Pokud vim nejnovejsi windows to nepotrebuje..bezi to na win7, jedina podminka je 64bit verze, coz je dneska pro hrace standart. Jestli cekas podporu win XP tak by jsi se mel podivat obcas na kalendar:)
  • Udivujeme mne, jak recenze rok do roku primárně hodnotí hru AI, takže SinglePlayer, při tom jen idio* si pořídí hru kvůli hraní Singleplayerové části. Já osobně proti AI hrát nemohu a nehodlám. Vždyť přeci hlavní gro této hry v multiplayer bitvách. O tom to celé je. *16*
    • Nebleptej. Tu hru si může koupit každý pro co jen chce. Já třeba online nehraju vůbec a singleplayer bych mohla hrát věčně a teď ještě s přidáním Journey, no prostě paráda! A jen id*ot nadává druhým do idiotů, když se mu nelíbí to, co druhým, přemýšlej ;)
    • Sice dnes hraju taky prakticky jen MP, ale divil by ses, kolik lidi lpi na SP. Nazyvat je itio*y spise ukazuje na tvou vlastni omezenost *9*
    • Mart9
      Tak jsem idi*t. Hru si koupím právě kvůli manager modu a Journey. Kdykoliv jsem hrál multiplayer, vždycky mě vytáčelo, jak se soupeři odpojili, když jsem jim dal první gól. To si nezahraješ.
      • si najdi nejakou online ligu, tam se takove veci stavaji zcela vyjimecne. V MP zazijes obecne mnohem vice zabavy a pestrosti, ale samozrejme at si kazdy hraje jak mu to nejvice vyhovuje.
        • Mart9
          Už se mi stalo u pár her, že jakmile jsem začal hrát "soutěžně", začal hrát na čas, kdy zrovna soupeř může, a začal jsem se u toho nervovat, rychle mě přestala bavit. Offline sednu, kdy chci, pustim hru a hraju. Na nikoho nečekám, nikdo mi to neukončuje, prostě hraju.
  • Už je to na pc?
  • a bude to i o lehkych devach a uplatcich? to by mohlo byt takove trosku jako GTA ale z fotbaloveho prostredi, ze? lol
  • Zrzzek
    Fuj FIFA, nemám jí rád. NHL 16 jsem hrál na nejtěžší obtížnost a online a všechno v pohodě, ale ve fifje neporazim ani středně těžkýho umělýho inteleganta. Na virtuální soccer jsem prostě strašný kopyto...
  • Demo FIFY 17 se mi líbilo, ale jestli EA předvede to co ve FIFĚ 16, tak mě teda pekelně nase*ou. Místo toho, aby updaty hru zlepšovaly, tak s každým dalším updatem tu hru víc a víc zabili. Jak je to vůbec možný? To je prostě taková drzost, že v EA musí pracovat diletanti a lidi bez morálky. Nebo bugy soupeře, že se soupeř odpojí (respektive bugne hru), když vyhráváte a VÁM to dá diskvalifikaci a prohru. Tohle se mi přestalo stávat po více než půl roce!! Co na tom EA opravovala tak dlouho, to nevím. Další věc co je nepochopitelná (u FIFY 16 a starších, u FIFY 17 se uvidí) je odlišný gameplay v single a multiplayeru ( v singlu je o dost lepší). Jelikož jsem PC hráč, tak PES u mě ztrácí kvůli "inteligenci" šéfů v KONAMI, když ořežou PC verzi (opět!!!)
  • Sorry, ale recenze pro mě naprosto slabá Proč ji děláte tak brzo? Pro většinu je nejdůležitější, co rozhoduje o kvalitě Fify, multiplayer. O něm jsem se nedozvěděl prakticky nic! Jaký tam je požitek z fotbalu? Hráči běhají jak střely a je to naprosto nereálné (viz např. Fifa 15, kde to samozřejmě taky nebylo zmíněno), nebo je to srovnatelný fotbal jako proti PC, tedy singleplayer, a nemusím se bát, že hráči budou "lyžovat"?
    PC verze určitě nebude recenzovaná... takže co tam, jsou tam cheateři apod., kteří budou hru ve FUT významně znechucovat ostatním, nebo EA už nezůstala jen u slibů a dělá s tím něco? Samozřejmě na to nejde ještě odpovědět, když to ještě nevyšlo že...
    A na konci zápasu se taky stává, že se hra bugne a nezapíše se výhra ani mince?
    To se taky samozřejmě ještě neví... ale tohle jsou věci, které rozhodují o tom, zda je to dobrá hra a nebo ne a celkové hodnocení by se muselo podle toho taky dost změnit, ale o to mi až tak nejde. Jako potenciálního kupce mě zajímají hlavně odpovědi...
    Není to proti autorovi samotnému, ale měla by to být recenze se vším všudy. V jednom z posledních fight clubů se jeden recenzent od vás divil tomu, že se hráči mohou řídit zejména podle hodnocení hráčů na Steamu, tak tady máte odpověď proč... protože při troše pročtení zjistí od hráčských recenzí naprosto vše, co chce o hře vědět.
    To, že je hezčí grafika, nebo jiný způsob kopání penalt či přídavek do FUT je spíše už takový hezký bonus... hru to zpestří, ale na celkový pocit ze hry jako celkové, to bude mít malý vliv.
    Přeji všem hezký den.
  • Vesele jmeno manazera, myslim, ze mam inspiraci do pristiho FM :))
  • Stejně po 14 dnech a prvním updatu to bude zase online nehratelný. Hlavně že se furt zaměřujou na grafiku. Měli by trochu času věnovat opravení různých bugů. Já mám jasno. Po tom co EA vydala loňský rok Fify jsem s ní definitivně zkončil. Nehratelný paskvili odmítám.
    • Souhlasim,fifa 16 jeden z nejhorsich fotbalu přijde mi,ze to ovlada ea predem 100x ze sto pokusu chci nahrát ma pravo do brejku vzdy nahraju hraci v ofsajdu v levo,neustale se opakujici ty same situace.fifu koupim az tam bude zase jednou ceska liga.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit