Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bany
    Ahoj lidi bude FIFA vycházet na ps3 konzole i dalsi rocniky
  • Koupil jsem si z tesca fifu 17 na xbox 360 a nemůžu najít Cestu Hunter poraďte jak ji mam najit dekuji
    • ve fifě 2017 na xbox 360 cesta není
  • Chtěl jsem si zlepšit ve fifě17 Ronalda a ma raiting 50 misto 94 a nevím jak to vrátit zpátky poradte
  • Prosím vás je na fife 17 na xbox360 cesta ???
    Ďakujem za odpoveď
  • Čau borci,

    1) na Originu jsem jako LukecArt, přidejte, zahrajeme společně

    2) PC verzi hraju pres klasicky XBOX joystick a ani za mák nemůžu přijít na to, jakým tlačítkem se při hře během standartních situací přepínají pohledy (event. se zapínají a vypínají trenéři). Je to nějaké "R", jen se mi na joysticku nějak schovává :-)

    Díky za tipy *5*
    • To "R" znamená, že máš zmáčknout pravou analogovou pačku/joystick :-D
      • Dík, jak přijdu z práce, vyzkouším :-D Spojme se na Originu a testnem sestavy *5*
  • Zahrál jsem si zatím jen demo a jsem na vážkách.Mám zkušenosti jak s PES tak s hrou od EA a musím říct,že mě vždycky bavil hlavně mód kariéry.Vytáhnout nahoru tým z plně licencovaný čtvrtý anglický divize,prodírat se pohárama,to mě prostě bavilo dycinky.U konkurenta od Konami jsem měl větší pocit fotbalovosti,náhody,padaly krásný góly a kolikrát jsem si byl natuty jistej,že právě vidím branku,kterou jsem tímhle stylem ještě nedal v předchozích x zápasech...Co mě ale štve,je slabý licencování soutěží,nutnost stahovat emblémy,dresy a pravý názvy klubů...Za tohle by měli dostat Konami za uši.Letos to bude opět těžší rozhodování,ale mód The Journey,Frostbite engine(FIFA prostě VYPADÁ nádherně) a kompletní soutěže s takřka identickejma soupiskama to asi převážej na stranu EA...Jedinej dojem kterej mě krapet zarazil,byl fakt,že jsem ani na profi level neporazil s Juventusem mnohem méně hvězdný tým Sounders FC z americký MLS a hráči protivníka takřka nešli obrat o balón...Ale asi to chce zkrátka odehrát prvních x desítek zápasů a trochu natrénovat dovednostní challenge.
  • Zdravim... italska liga bez licence ? Barcelona bez No Campu? Je to pravda? Jestli ano, tak mevim proc se tu pise o tom , ze FIFA je zase vyse... jestli tyhle veci nebudou, tak to jde pekne dolu teda... Prej Konami udelalo smlouvu s Barcou na 3 roky, takze No Camp 3 roky nebude na FIFA ? To je opravdu tragedie...at s tim neco udelaj , protoze PES se neda hrat...
  • Recenze týden před vydáním hry? WTF?
  • nazdar, zajimalo by me, jestli jsou ofsajdy resene stejne jak ve Fifa16, tj. jejich pozdni piskani. to me fakt s(r)alo, v realu se to piska hned, tady i kdyz vite, ze jste v ofsajdu, tak az po takovy chvili.
    hm a jinak koukam, ze si nevyhrali s zenskym fotbalem a nevylepsili nakou karierou treba. misto toho je zde journey
    • Ty ofsajdy no... to je strasny... celkove na ty rozhodci by se meli zamerit...je to hrozny... signalizace asistentu je spatna... pohyb a pozicni postaveni je spatny..nechapu ze si nepozvou nejakyho rozhodciho a neudelaj s nim par veci..pak to kazi dojem uplne...
  • Hraju Fifu 16 a zatím mě nejvíc vadí, že tam téměř nejde vystřelit tvrdou střelu po zemi. Nejhorší je, když jsem ve velkým vápně.... A) jen ťuknu na střelu a hráč vypálí šouráka, kterýho brankář v pohodě chytí... a nebo za B) střelu podržím trochu déle, střela je razantnější, bohužel jde automaticky nahoru. V tom je PES bezpochyby lepší.

    Druhá věc pak jsou brankáři a jejich špatný odhad na vysoké míče, kdy kolikrát jen koukají, jak míč padá do branky a přitom si pro něj stačilo povyskočit. Na druhou stranu v PESU brankáři málo vybíhají a zlehčují tím život střelcům. ( Ono vůbec špatný přistupování obrany k útočícím hráčům ve velkém vápně je v PESU kapitola sama pro sebe)

    Třetí věc je pak forma hráčů v kariéře a jejich neměnná podoba, pokud hráč nehraje zápasy. Jakoby neexistovaly tréninky. V tom je PES taky lepší.

    Otázka zní: Je něco z těchto bodů na Fifě 17 zlepšeno?
    • zdeeneek
      Střelou po zemi jde skórovat bez problemů - https://youtu.be/Rn8CarvNlBk?t=6m10s
      • No ale "low power", on chtel ranu...
        • Stačí dýl držet střelu a těsně před vystřelením zmáčknout tlačítko znovu...
          • Navic to ani neni uvedeno v ofiko ovladani ve hre...
            • V ovládání je to uvedeno jako přihrávka po zemi a kope se to přesně, jak píše Fox. Podržet střelu s následným tuknutim na stejné tlačítko. Jedná se o novinku, ale píše se o tom úplně všude.
          • blbost, neco podobnyho strileli od boku i ostatni uzivatele na netu a nefunguje to...ale diky za snahu
            • :D Jasný, proto mi to v demu funguje a je to i v nápovědě ve hře, jak na to...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit