Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sport by se mel delat hlavne pro zabavu a amatersky, imo tento profesionalni fet1š je zhouba (to se tyka kazdeho odvetvi). taky je otazka proč si nejit radej zakopat ven misto hrani s gamepadem
    • Ok, domluv mi prosim sraz s borcama z Dortmundu. Rad si s nima pujdu cutnout. Dik moc!

      PS: fotbal hravam i normalne, zahrat si za nejakej velkoklub se mi asi nepodari - tak dobrej fakt nejsem - od toho tu pak jsou hry jako FIFA, vis? *7*
  • Ahoj ,, Hravam fifu od ročínka 2009 na PS3,PS4 mam odohratých v každej serie minimálne 600 zápasou online, ale taký rozdiel v hratelnosti medzi offline a online v 15 kde všetci utekaju do predu ako rakety sa nedá vydržat (ultimate team) po mesiaci som stratil trpezlivost a fifu predal dnes si idem kupit PES.
  • Naprosto fenomenální hra...něco jako BloodBowl s licencí na týmy a hráče. Pokud chcete vidět červenou akrtu, je potřeba udělat vyloženě mortal combatovou fatalitu...na druhou stranu, 10 hráčů vašeho týmu ovladá takové kaskadérské kousky, za které by se nemuseli stydět ani stunti v holywoodu :) Naprostý standard je srážka dvou hráču, 2 - 3 salta a pád na hlavu:D Doporučuji na chladné zimní večery, kdy nemáte nic jiného na práci a potřebujete se odreagovat a rozveselit:D*vomit*
    • na fife se mi líbí že každý hráč je jiný a jinak se chová, v pes jsou všichni stejní takže je to nereálné a oničem. fifa je nejlepší fotbal, ovšem není bez chyb
  • Podlé mého názoru se změnilo málo věci
    Lepíš : 1.Atmosféra 2.fanoušci
    špatné:Hráči sou horší někteří "stejní" 2.Pohyb,65% horší než 14 a jejich předchůdce 3.PES 15 má vše lepší než FIFA 15 osobně mám račí FIFU ale tu 15 pěkně zjebal*
    Podlé mého názoru jediná velká změna byla název :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit