Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PES - nejlepší přítel člověka.

    Ale OK, FIFA děti a ty co to nechtějí hrát vážně taky zabaví a navíc je víc barevná a nemusíte trávit 5 minut patchem který vám tam dodá aktuální soupisky, hráče a stadiony...
  • tenhle recenzent asi nerozumi fotbalu.
    je to mamlas
    • nebo používá mozek a nepodléhá tolik reklamě
      • hral si to vubec?
        oproti 14 je to velky zlepseni,vypada to prirozeneji,pohyby nejsou tak sekany a konkurence v podobe PES je vysmech...
        • ja osobne mam mnohem radsi Pro Evo s tim, ze 2013 je pro me stale nejlepsi fotbal...fifa je hra, pro evo je fotbal :)
          • Asi na tom něco bude ale ať už je to sebelepší tak se mi opravdu nechce hrát za London FC nebo Manchester Blue *1* To tu hru totálně degraduje ať už je realistická jak chce.
          • Mato1987
            Nechcem slovíčkariť alebo ťa vyviesť z miery ale FIFA, viem, pre niekoho to môže byť úplne nečakané prekvapenie, je taktiež futbalová hra, tak isto ako PES, či je ale lepšia alebo horšia, to je skôr otázka osobných preferencií a ničoho iného. Ja osobne nemám obľúbenú tú či onú futbalovú hru, ale viacej preferujem fifu, už len preto, že má viacej autentických líg a licencií, viem možno to znie povrchne ale mňa nikdy nebavilo hrať nejakú vymyslenú horskú ligu s north london a fiktívnymi menami a tak podobne, iste dá sa to obísť tak, že si stiahneš nejaký fanúšikovský mód ale to trvá povačšinou niekoľko mesiacov po vydaní hry a maximálne čo ti to zmení sú nazvy týmov a mená hráčov a možno ešte tak trośka upravená vizáž tvárí hráčov. Jediné čo PES a jej hráčom závidím je licencovaná liga majstrov, žial aj tento rok kúpilo konami licenciu pre ligu majstrov a európsku ligu pre ich hru, tak mi nezostáva nič iné len so smutnými očami pozerať na PES so závisťou. Z hrateľnostného hladiska je na tom PES ako po ostatné roky, kostrbaté a rovnaké animácie ako z ostatných ročníkov a niekedy až nereálne góly. FIFA je na tom omnoho lepšie, animácie sú uveriteľnejšie a aj streľba pri góloch je vierohodnejšia, iste nájdu sa chybičky ako nevybalancovaní brankári alebo medzi sebou kolidujúci hráči, ale to je skôr otázka vychytania múch tohto nového ignite enginu. Sorry, že som sa až takto rozpísal, ale musel som ti vysvetliť prečo je pre mňa fifa lepšou volbou ako konkurencia od konami.
            • jinak doplnim...neni to nekolik mesicu po vydani, ale prvni patche vychazeji jeste pred oficialnim vidanim v Česku :) ... navíc to má změněny nejen dresy a jména, ale i obličeje (a to neskutečně precizně) scorebordy, přídávají se stadiony...dříve byli i autentické pokřiky, ale ty se již, bohužel, nějak nemění
            • ozumim...pro me na prvnim miste vede hratelnost a je pro mě lepší v Pro Evu...je to víc fotbalové, pro mě je FIFA velmi kvalitní hra, ale přílišná arkáda...na Pro Evu miluji rozvážnost, pomalejší tempo, neskutečné nastavení taktiky, autentický pocit ze hry...a to je pro mě prvořadé...pravda, nejsem nadšený, že stahuji několikagigové patche na přdání lig a tak, ale po jejich aplikaci už nění co řešit...
              jestli v něčem dle mého FIFA vyhrává, tak jednoznačně online, ale já jsem samotář, resp si vystačíme s dvěma gamepadama a jednou obrazovkou *4*
          • matně si vzpomínám, na verdikt z víc jak deset let starého Levelu.. netuším, zda to byla recka na PES či FIFU.. začínalo to klasicky Do Prahy na památky, do Ostravy na fotbal.. a poté něco ve smyslu FIFA na licence/Pro Evo na fotbal! *4*
        • já sem hrál fotbal na kompu, když tys ještě tahal kačera hochu.
          Ale FIFA udělala obrovský pokrok, kdežto PES stagnoval, ale herně FIFA na PC nikdy nebyla lepší než PES.
          Mě o pozlátko nejde, a kdyžtak si umím stáhnout patch s ligami, stadiony, chorály (vše klegálnš zdarma) Přesto mám v PES vždy větší radost z povedené akce a golu než u FIFA (hral jsem cca 30 hodin fifu14, zkoušel sem manuál - ale to chtělo víc času, který jsem ji nechtěl dát).
          Možná je to zvyk, ale letos bude PES určitě lepší, pojede na novym enginu a bude lepší než loni - a to už byl zase dobrej PES.
          Dobrou.
          • souhlas... co jsem hral demo tak opravili snad vsechny neduhy z dilu neminuleho, plus vylepsili kolizni system , prihravky , animace , fyziku mice atd...

            Navic se zde da najit jista paralela se skutecnym fotbalem.. mourinho kdyz je v tymu druhym rokem, tak je predurcen k uspechu pac mel dostatek casu pro praci.. to same plati u vyladeni fox enginu a ted si muzeme uzit hotovou praci
          • Ses Mongol nebo co? Vubec ti totiz nerozumim.
            • na to musis mit IQ vice nez 80 a melo by ti byt vic nez 10let
  • Vím,já jsem taky PESKAŘ.Ale fifu jsem chtěl zkusit ale určitě budu chtít i PES 2015 na X360.Vím nebude to jako na Next-gen ale strašně se těším.Na Fifě 15 by vadí i to že tam není Liga mistrů a Evropská liga.
  • Wtf, komu chyba otrasny cesky komenntar..nexhapem jakxto moze niekto hrat snim
    • Skvele talentovany Wayne Roooonye a podobny hlasky mi neskutecne lezly krkem a ceskej komentar jsem vypinal.
    • sorry, slovenský nebyl a nebude... *9*
      • MickeyMutant
        A to je velká škoda! Kdo neslyšel Karola Poláka, jako by neznal fotbal.
        • já ho slyšel komentovat živě, byl to frajer :)
          jedinej trochu podobnej je Míra Bosák
  • FIFA nemohla dostat 9, protože letošní PES by musel dostat 11...
  • stále čekám na crack...
    • já na trávu...
    • Mato1987
      Drogy sú zlé, nebuď otrok drog.
    • MickeyMutant
      Bejt tebou, tak to rozcvičím, zatejpuju, přinejhorším si dám na pár mačů voraz. Zdraví máš jen jedno.
  • Zdar lidi, prosím vás hrajete nekdo fifu 15 s 4 gb ramkou ? :-)
    • Mart9
      Jo, hraju
  • nevíte jestli vyjde i na psp jako Fifa 14?
  • Fifa ne nejvíc fantasy hra na světě a s fotbalem má hodně málo společného *5* *5* *5* *5*
  • species
    -typo-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit