Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    -typo-
  • Nová Fifa 15 je podľa mňa najlepším ročníkom, a síce nový Ignite engine potrebuje ešte doladiť, no sedmičku si určite nezaslúži, za mňa 9/10. O niečo ťažšie sa bráni proti rýchlym útočníkom, ale chce to cvik a hlavne manuálne prepínanie hráčov. Troška má štvú niektorí online hráči, ktorí si mýlia futbal so šprintom na 100m, takže občas zle zareagujem v obrane, no v druhom polčase keď hráčom dojde výdrž tak zápas otočím :) Ja radšej hrám na veľa prihrávok a vymýšľam rôzne kombinácie pred 16 *5*
  • Se vší úctou, všiml si vůbec recenzent, že třeba chybí online lobby (přáteláky online)? Nebo třeba, že již nelze ukládat góly a akce, které se vám líbí a později si je přehrát (lze řešit jinými softíky samozřejmě)? A vůbec, hrál recenzent pc verzi FIFA 14? Zdá se mi, že ne. Rozdílů mezi 14 a 15 je prostě mnoho. S nějakými nedostatky souhlasím (např nesmyslně odpískané penalty a fauly celkově), ale s celkokvým hodnocením určitě nesouhlasím.
  • Ok, domluv mi prosim sraz s borcama z Dortmundu. Rad si s nima pujdu cutnout. Dik moc!

    PS: fotbal hravam i normalne, zahrat si za nejakej velkoklub se mi asi nepodari - tak dobrej fakt nejsem - od toho tu pak jsou hry jako FIFA, vis? *7*
  • Asi na tom něco bude ale ať už je to sebelepší tak se mi opravdu nechce hrát za London FC nebo Manchester Blue *1* To tu hru totálně degraduje ať už je realistická jak chce.
  • Z čistě lingvistického pohledu nemůže jít o oxymoron, protože ten popisuje významový vztah přívlastku a podstatného jména. Evidentně jsi význam slova "oxymoron" vůbec nepochopil a ještě ze sebe vydržíš dělat dementa až do hořkého konce *1*
  • ja zkousel jen par zapasu dema na PS4,ale PES mi prislo lepsi...hralo se mi o dost lepe,vice mi to pripadalo jako "fotbal"
    bohuzel asi nebudu zrovna ten nejlepsi na hodnoceni,dal jsem od kazdeho max 10 zapasu :)
  • Staci nastavit rychlost hry ve Fife na slow.. Na normal je rychla i pro me, zkus to na slow a uvidis.
  • Naposled sem hral actual footbal a fifu snad 98 o)dema si vzdy zahraju ovsem hru si nekoupim
    Vcera jsem si na x360 stahl dema obou fotbalku.fifa je mnohem rychlejsi.me se ale lip hral pes.zda se me vic fotbalovejsi.taky mic se pohybuje tak nejak lip a hlavne lip zni.u fify casto divne zuchne.co se tyka grafiky,tak tady jednoznacne dominuje pes.fifa vypada mnohem hur.
  • mohl by nekdo porovnat fifu a pes, jak jsou na tom v soucasnosti? dlouho jsem zadny fotbalek na pc nehral, ale rad bych to zmenil :-)
  • Carlos, je tam nejakej mod pro spolupraci dvou hracu, nejakej coop? treba ulitmate team pro dva nebo vybrat team a hrat turnaj ve dvou za jeden tym?
  • ahoj, pěkně napsané, já se pořád nemůžu rozhodnout, hrál jsem demo fifa15 na PC a demo PES15 na X360 a zatím mě lépe vychází fifa, ale po zklamání ročníku fifa13, kde už kolizní systém byl a neuvěřitelně štval a po spokojenosti s PES13, minulé ročníky jsem úplně vynechal.

    Když už si to koupím tak hlavně abych hrál MP

    vyplatí se to ? budu spokojený jako člověk kterej vždy hrával PES, protože mě přišel lepší, ale po zahrání dema obou her se mě líbí více fifa
  • Pro mě je největší zlo to taktické bránění. Zvykl jsem si u starších dílů na to klasické bránění ale 15ka umožňuje v online sezóně pouze taktické bránění. Hodně lidí nadává na klasické bránění, že je to skoro jako cheat. Samozřejmě je to blbost i klasickému bránění se dá odolat pokud je člověk aspoň trochu šikovný. To je podle mě od EA zrada. Stejně jako absence Brazilské ligy. Celkově tam hodně zahraničních lig chybí a to je škoda. Třeba Belgickou a Švýcarskou ligu si mohli nechat a dát tam aspoň Tureckou.
  • Mart9
    Je pravda, že PC hráči si chrochtají blahem. Nebál bych se zmínit ani povedenou optimalizaci, když je hra stejná jako na next gen konzolích. Na to, jak říkali, že lidi na ignite engine nemají stroje, mně ta hra běží líp než FIFA 13.
  • já na trávu...
  • souhlas... co jsem hral demo tak opravili snad vsechny neduhy z dilu neminuleho, plus vylepsili kolizni system , prihravky , animace , fyziku mice atd...

    Navic se zde da najit jista paralela se skutecnym fotbalem.. mourinho kdyz je v tymu druhym rokem, tak je predurcen k uspechu pac mel dostatek casu pro praci.. to same plati u vyladeni fox enginu a ted si muzeme uzit hotovou praci
  • Tak ono u číselného hodnocení ani tak nejde o to číslo jako o možnost trošku hatovat recenzenta....
    7/10 - moc málo nerozumíš fotbalu !!!
    9/10 - recenzent dostal zaplaceno od EA a nerozumí fotbalu !!!

    Je celkem jedno jaké hodnocení by tomu dal stejně se najde skupina lidí co budou jenom z principu nadávat...
  • sice jsou titulky menší zlo než cz dabing, ale i tak ruší od sledování filmu...
  • Konečně rozumnej komentář :)
  • Opravdu nevím, jestli jsi tak blbý nebo se jenom snažíš někoho vytočit. Naposled a pro extrémně nechápavé jedince: zatímco recenze přímo popisuje jednotlivé rysy a aspekty hry a je velice podrobná může být tedy chápána buď pozitivně nebo naopak velmi negativně, ale číselné hodnocení je velice subjektivní a každý může hodnotit jinak!!! To že někdo napíše recenzi kde hře vytkne spoustu věcí a bude velmi negativní, už ale nedává přesnou stupnici jestli má hře dát 2 body nebo 3.....to záleží na každém z nás a jak tu hru vnímá, nebo jakou zvolí stupnici.....proto si můžu dovolit říct, že je recenze dobrá nicméně dané hodnocení by podle mě mělo být vyšší.....takže tu prosím už nemel ty sra*ky svoje (omlouvám se za ty slova).......jenom by mě teda zajímalo kolik by si dal hře bodů ty abys sis mohl říct, že s hodnocením souhlasíš *1* *1* *1* ....vůbec prostě nevíš co meleš.....někdo prostě může dát 6 někdo 8 to záleží jak kdo má nastavenou laťku a je kritický......a za tyhle kecy se smaž ve fotbalovém pekle zoufalče *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit