Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se strašně líbí a nejvíce se u toho zasměji, jak k recenzi a diskuzi o nové FIFĚ začnou hned psát fanoušci konkurenční značky PES a přesvědčovat jak je jejich titul světelné roky před fifou a představuje směr reálného fotbalu, zatímco fifa arkádové bláto s licencema *1* *1* .....nedejbože když tvrdí, že grafika PESka je o třídu výše než u FIFY *1* *1*

    TAKŽE PRO VŠECHNY ZÁSTUPCE PES FOTBALU:
    Já vás velmi chápu, že nemáte nic lepšího na práci, než psát k diskuzi o fifě, že je zaostalá a Váš fotbal je ,,reálný´´, ale když se vám ta fifa nelíbí, tak sem nelezte a běžte hatovat třeba váš oblíbený klub. Ztrácíte zbytečně čas(místo toho abyste si zahráli zápas v tom vašem BIG fotbálku) a stejně to nikoho nebaví číst......na druhou stranu je mi vás líto a chápu, že každým rokem ztrácíte počet příznivců a tak lezete sem a skrz hate si snažíte najít kamarády. Moje rada je běžte ke svým japonským kolegům z KONAMI a můžete o této ,,skvělé hře´´ diskutovat tam nebo na jiné stránce o proevu. Myslím si, že lidi sem jdou, aby se něco o hře dozvěděli případně podiskutovali o novinkách a zajímavostech a ne četli pořád ty vaše chujoviny....když je to tak skvělý fotbal tak ho hrajte a užívejte si ho a nám se potichu smějte, to vám nikdo nebere......mimochodem osobně jsem předtím také hrával pesko hlavně (PES6, 2008, 2009, 2010), ale od FIFY 11 kdy na PC vyšla v novém enginu už jsem u ní zůstal *4* a baví mě. Takže prosím japonské a mezinárodní kolegy z ŠOHAMI, aby si zapli hru a dali si KONAMI league za Merseyside red s unnamed balónem na KONAMI stadium a my fifkaři si půjdme raději zahrát Ultimate team nebo třeba kariéru *4*.
    Děkuji
  • Tvá definice oxymoronu má pouze jednu vadu - existuje jen ve tvé choré mysli. V případě tak jasné definice jako u oxymoronu na žádném kontextu nezáleží. U oxymoronu jde striktně o kombinaci přívlastku a podstatného jména a žádná jiná aplikace prostě možná není. Označit vzájemný vztah 2 věcí jako oxymoron je čistý a racionálně neobhajitelný nesmysl.
  • Pokud chceš hrát fotbal, potom PES, jestli chceš hrát kličkovanou s se šamponem (Kryšpiáno Motadlo), tak FIFA.

    Teď bez trolení.
    FIFA - jednodušeji se do toho dostaneš, máš hned licence, dáš snadněji góly, můžeš se ponořit do manuálního ovládání, stane se z toho trochu jiná hra. Trma vrma v pokutovm území je fakt šílená, ale třeba to opatchují. Stejně se mi nakonec zdá, že to nevypadá tolik fotbalově.
    PES - musíš stáhnout patch a 3krat zmačknout myšítko abys měl všechny ligy, hráče a stadiony. Na druhou stranu máš updaty sestav velmi často, takže jsou i aktuálnější než FIFA. Trvá, než se sžiješ s ovládáním. Na druhou stranu když jsem dal gól, téměř vždy jsem z toho měl velkou radost a pocit, že jsem ho fakt dal já a Messi u toho jen tak pomáhal ;)

    Je to asi o pocitu a o zvyku. Jestli sis už zvyknul na PES, tak bych šel do něj. Letos má úplně nový engine, takže to bude určitě zajímavý ročník.
  • FIFA nemohla dostat 9, protože letošní PES by musel dostat 11...
  • na to musis mit IQ vice nez 80 a melo by ti byt vic nez 10let
  • PES 2015 zničí ubohou FIFU 2015 :D Fifaři plačte :-)
  • Podivejme se na toho chudaka Carlose, pisici sam sobe jak neco hezky napsal *1* Nikoho tu neobalamutis. Vetsina uzivatelu sice chape, ze je neprijemne byt ponizen Znicujici pravdou, ale ty se musis zkratka naucit prijmout, ze jsi nemel pravdu. Jenom tak si zlepsis svuj vlastni zivot a prestanes tu hudrovat nesmysly mezi recenzi (tedy hodnocenim) a cislem (tedy hodnocenim).
  • Ty jsi tak mimo, ze uz ani nema cenu te zkouset napravovat. V zivote to budes, a asi uz davno mas, hodne tezke. Jen dodam, ze samozrejme pravdu mam ja, hodnoceni je hodnoceni at uz je to recenze nebo cislisko. Pokud je oboje, absolutne nejde jednu vec vnimat "pozitivne" a druhou "negativne". To je oxymoron a tudiz nesmysl. Prosim, navstevuj vice skolu, mluv vice s rodici a najdi si kamarady. Jsi tak hloupy, ze to az boli i Znicujici pravdu. *13*
  • Jee, hlupacek si neco okopiroval z Wikipedie *15* Akorat uplne blbe. Muj mily zlaty demente, oxymoron znamena vztah dvou veci, ktere si vzajemne prici a nejdou dohromady. Nauc se prosim davat veci do kontextu, mene nedavat a vice se vzdelavat. *1* Toto je znicujici pravda, ktera te naprosto a kompletne ponizila behem nekolika vet.
  • Přesně.
  • ja mluvim o titulcich na konci filmu, neboli credits.
  • Má dát osmičku a bylo by. :D
  • Kravicka
    j dobry srovnavat FIFA PC a PES x360 kdyz FOX engine je jen na PC a next genu pokud dobre vim.
  • Takže Zničující pravda lže? :D Dej si Bacha! :)))
  • cháchá...asi takto. Ten kdo hraje PS od prvního dílů vždy Fifu jen vyzkouší a opět hraje PS.
  • Možná na old gen, na PS4 si FIFA vodí PSAa na vodítku.
  • +1
    asi jsem podlehl dojmu, že si FIFA 15 recenzi na PC zaslouží zhledem k tomu, jak moc se oproti minulému ročníku liší *5* nicméně to, co recenzent zmínit mohl a nezmínil, je pro všechny platformy totožné.
    Pokud platí sedmička pro XONE verzi, na PC minimálně bodík, maximálně dva připočíst.
  • Skvele talentovany Wayne Roooonye a podobny hlasky mi neskutecne lezly krkem a ceskej komentar jsem vypinal.
  • Fédération Internationale de Football Association známá pod zkratkou FIFA je hlavní řídící organizace světového fotbalu, futsalu a plážového fotbalu. Její sídlo se nachází ve švýcarském Curychu a jejím prezidentem je Sepp Blatter.

    vs

    Pes domácí (Canis lupus f. familiaris) je největší domestikovaná šelma a nejstarší domestikované zvíře vůbec, provázející člověka minimálně 14 tisíc let. Obecně se předpokládá, že se jedná o zdomácnělého a umělým výběrem změněného vlka obecného. Celosvětová populace psů je odhadována na 500 miliónů, přičemž toulavých a opuštěných psů je minimálně 370 miliónů.
  • V clanku je uvedeny, ze je to recenze Xone verze. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit