Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná moje emoce vzteku, když si chci dát pár zápasů a naskočí na mě naskriptovaná srajda. PESko se zase dá hrát až po půl roce s hromadou modů a to fakt nejenom těch co upravují soupisky apod.
  • spook.y
    No vypadá to dobře, ale počkám až to vyjde a uvidíme jestli si po 2 roční pauze koupím fotbálek.
  • Magister_Peditum
    https://www.youtube.com/watch?v=TAdxoWYLI9g *1*
  • ...letošní fotbal se hraje jako loňský fotbal - to je zjištění, co? *2*
  • Kdyby tam implementovali nějakou třetí ligu obecního přeboru Horní/dolní, se vším co k tomu patří, tak bych si tenhle díl konečně i zahrál.
  • zdeeneek
    Emoce divaku vypadaji dobre. S emocema hracu to doufam neprezenou, kdyz si vzpomenu jak na MS pri hymnach, rozhovorech a hlavne po zapase s Nemeckem buleli Brazilci :)
  • Keyz
    Hlavně tam musí být brečící dítě, které si brečí do kelímku od Coca-Coly. To bylo dokonalé. *15*
  • Tako ovecky ... zabecet a mazat koupit ... specielne ty co tu becely, ze od EA nikdy nic. A pristi rok si dame dalsi kolecko tehoz ... mno dobre ... pridaj tam ... simulator posrani - kdyz se hrac pri hre posere, dostane bonus.
  • CENZORE!! Co kruci děláš?!
  • dost dobrý, ale fifa se mi bude líbit až zlepší pohyby hráču s míčem a nebude to tak ošklivý zlatej PES ten to má dokonalý, ale zase má jiný mouchy *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit