Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezký reklamní článek. Jak slyším slovo emoce je mi jasné že v tom má PR oddělení dané firmy. Přeložili jste reklamní zdělení EA ? Tohle nemá s žurnalistikou nic společného.
  • Takovéto emoce to je k ničemu dobry a nebude to fungovat....ze nebudou povzbuzovat hráče který stále střílí vedle? Ovlivni to nějak hru, když každý na hřišti stejne vždy udělá co chci já, takže nahrávat mu budou porad, leda by mu třeba mohli min nabíhat, ale tomu nevěřím. A aby prostřednictvím jejich emoci něco přenesli na mne? Vůbec a animacky každý přeskakuje po max dvaceti hrách.Jo kdyby třeba šlo se pak sám rozhodnou, ze ve strkanici někomu vrazi facku, nebo třeba při skluzu by člověk mohl zas rozhodnout, zda půjde na tvrdo a třeba při hrozbe červené a dlouhodobého trestu protihráči třeba i zlomí nohu a nebo ucukne, tak dobry, ale takto je to jen nefunkční pozlátko.
    • Na to nemaj packari dost tlacitek ... vem si ze bys tam musel mit hromadu dlasich, trebas na "zakousnout se" ... "bozka ruka" ..."blikanec" (pro ty co nechapou = rozbit drzku proti/spoluhraci/rozhodcimu) .. zkratka na to by i klavesnice byla mozna mala.
  • Tako ovecky ... zabecet a mazat koupit ... specielne ty co tu becely, ze od EA nikdy nic. A pristi rok si dame dalsi kolecko tehoz ... mno dobre ... pridaj tam ... simulator posrani - kdyz se hrac pri hre posere, dostane bonus.
  • Kdyby tam implementovali nějakou třetí ligu obecního přeboru Horní/dolní, se vším co k tomu patří, tak bych si tenhle díl konečně i zahrál.
  • ...letošní fotbal se hraje jako loňský fotbal - to je zjištění, co? *2*
  • pre mna a myslim ze pre mnozstvo ludi je toto len nezaujimavy zapasovy simulator, ja by som si rad zahral futbalovy simulator s velkym poctom sutazi a ked uz nejaku vyhram tak by som si rad zahral aj tu LM alebo europsku ligu, aky zmysel ma vyhrat ligu ked z toho neplynie ziadny benefit ?? a ked uz hram be a pro som v repre tak by som rad hral kvaldu a MS alebo ME a nie bezvyznamne zapasy a celkovo si ten be a pro mozu niekam strcit ked nedokazu ani len dosiahnut urovne new star soccer hry ktoru myslim vyvija jeden clovek tak je to velka hanba
  • dost dobrý, ale fifa se mi bude líbit až zlepší pohyby hráču s míčem a nebude to tak ošklivý zlatej PES ten to má dokonalý, ale zase má jiný mouchy *9*
  • Viac by ma potešil nadpis FIFA 15 bude plná nových lig které jste v předchozích ročnících neviděli.
  • Možná moje emoce vzteku, když si chci dát pár zápasů a naskočí na mě naskriptovaná srajda. PESko se zase dá hrát až po půl roce s hromadou modů a to fakt nejenom těch co upravují soupisky apod.
  • Wtf si delaj prcku nebo vokolika totok ma bejt new konzol jaj at me nikdo netvrdi ze to je jediny na co prisli,maj znas prcku
    • Myslím, že se to s námi snaží komunikovat. Využiju všech svých znalostí a zkusím tomu odpovědět v jeho vlastním jazyku.
      ,,prcku totok prcku konzol"
    • Jacku???
      • Jack1947
        Někomu už ze mně začiná pořádně h r á b at!. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit