Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubisoft na to kápl ...udělat si vánoce na konci března ! Konkurence spí , formuli kopírujou dokola a dnešní hráč je tupý spotřebák . Tak proč ne ? Vydělávají a zboží mizí z pultů ...
    (O důvod víc vrátit se k emulátorům .....)
  • Na hodnocení mi nezáleží. Snoubenka mi koupila k narozkam Gold Edici, ktera akorat pred chvili prisla a zahrnuje vse, co potrebuju. FC5 uz od představení vypadala nadherne a ted je cas okusit to na vlastní kuzi. Jde se parit a ohodnotim si to sam. :o)
    • jojo a právě proto ty hry lifrujou způsobem jaký můžem vidět v dnešní době, konzumenti jako ty si to stejně koupí aji kdyby to byl úplný šunt.
    • Přesně tak. Názor na hru si udělám sám. Mám předobjednáno už od ledna a těším se až si pořádně zahraju *3*
  • FC5 nejprodávanější na steamu!!!! ... http://store.steampowered.com/games/#p=0&tab=TopSellers
    • Ristoro
      A to si vem, že dalších 50% bude čistě na Uplayi :D.
  • Fajn hra ale Podľa mňa je splinter cell lepšia hra
  • Zabugované Kingdom Come za 9 .. Far Cry 5 za 7 .. dosť vtipné ..)
    • No je rozdíl vydat hru která nemá žádnou šablonu a pak vydat hru která je tu po 6.
      • Důležitá je jen cena.
    • michaliuz18
      ty blbe si ale nepochopil ze far cry je len dalsia kopirka 4ky a trojky a hracov to bavi cim dalej menej. Je to furt o tom istom. KCD je nieco nove, originalne , kde aj napriek bugom sa o hru zaujimas a 7 bodov si nezasluzi. Navyse body navyse dostala preto ze je to ceska hra :)
      • no, neni. Asi jsi to vubec nehral.
    • sorry oprava .. zabugované Kingdom Come za 8 . Far Cry 5 za 7 . dosť vtipné .)
      • Ty si vtipný
    • Far Cry = skvelá hra ? Keď sa vykadím na zem a poviem že je to far cry tak to zješ?
    • Kingdome come dostalo mám dojem 8, ale zabugovaná a nedodělaná byla extrémně. Recenze na KC byla hodně neobjektivní.
      FarCry 5 nevím, ale předešlé díly byly zábavné, výborné.
      • tak ono kdyz po 4. vydavas defakto stejnou hru tak uz to musis mit odladeny. Jinak je celkem smesny srovnavat studio/vydavatele s x-krat vetsim rozpoctem.
        Btw u KG:D se bugy odladi(ja jsem narazil pouze na jeden, kvuli nemuz jsem musel loadovat starsi save), s repetetivnim bulshitem ala FC neudelas nic.
        • Je úplně jedno jak velké je studio, důležitá je cena hry a KD 49,9€ je cenovka hry bez chyb.
          • Takže když stojí hra 79,99 je tak skvělá a odladěná, že opravuje i chyby v jiných hrách?
        • tomekbobek
          Já taky narazil pouze na jeden, kde jsem musel loudovat. Zasekl jsem se v nekonečné smyčce v jednom rozhovoru :( :D ale naštěstí jsem to měl pět minut předtim uložený.
      • Opět mýtus o objektivní recenzi? *9*
        • Zase mýtus o subjektivní recenzi? Recenze by měla být alespoň trochu objektivni
          • Objektivní z čího pohledu? Názor na neco němůže být nikdy objektivní.
            • Slavík je dobrej recenzent. Byl v zásadě první, kdo začal do hodnocení hry promítat technickej stav hry, a to v době, kdy nad tím ostatní ohrnovali nos, protože hodnotit se přece má uměníčko, áno, bugy "kluci" opraví, dyk nám to říkali na E3, když jsme s nima bratrsky chlastali...
            • ale může, fakta jsou vždycky objektivní, např. KC:D má jeden z nejhorší inventářů, co jsme měli možnost v RPG vidět. To je objektivní fakt, na kterém lze postavit subjektivní recenzi, která se bude opírat na faktech, bohužel Slavík potvrdil, že je to spíše další diskutují než recenzent, takže to raději zapomněl zmínit.
    • Mart9
      A kde dostalo Kingdom Come devítku?
  • Ristoro
    Celosvětově převládá spokojenost, jak mezi fanoušky tak v recenzích. Stačí přijít na Games.cz aneb i Witcher III je sr4čka :). Komentáře vždy pobaví.

    PS: To nemluvím ani o tom, že 95% "hráčů" kteří na to nadávají to hrálo na Youtubu.
    • V životě to budeš mít těžký, když si názor na celou skupinu lidí uděláš jenom díky pár trollům, co se dokola opakují.
      Opticky to třeba vypadá, že těch stížností je W3 je "hodně", ale ve skutečnosti jsou to pořád dokola ti samí exoti (tuším, že jich tu je tak 4-8, těžko se to v tom orientuje s těmi jejich multinicky)
    • to víš, každého baví něco jiného, mě Zaklínač 3 třeba taky moc nebavil, i když sračkou bych to nenazval.
  • obtížnost jen zvyšuje kolik tě poškodí nepřátelé, nebo aspoň tak se to píše v nastavení *13*
    • obtížnost by příjemně zvýšilo, kdybys ve všech moderních fps nehrál za Wolverina, jehož healing factor během pár vteřin zacelí dávku za samopalu *4*
      • ucho
        nemyslím si, že by to byla "příjemná" změna. spíš by na to všichni nadávali, jak je to nehratelný. ono není žádná zábava pořád loadovat a něco opakovat. to bys kolem toho musel vystavět celou hru, jako jsou Dark Souls.
        • Mne by se to libilo. Hral jsem socom 4 a nektere useky jsem opakoval snad padesatkrat.
          • Jedna věc je opakovat pár úseků v krátké hře do 10hod (např. kampaň SOCOM4) a něco jiného je nekonečně opakovat některé úseky ve velkých hře, které má víc jak 30hod - tam už to časem člověku začne lézt krkem.
  • Jack1947
    Neměla bejt známka třeba o stupen nižší?... nevím 6/10 to by bylo možná i adekvátnější... jinak asi nic moc hra když to zrecenzoval tak rychle... *12*
    • Není to fuk? Pokud je z textu zřetelné jaká hra je, tak ať tomu dá klidně destíku nebo nulu. Stejně jde o hodnocení, které není nikde definované a každý do vnímá jinak. Tak je spíš udělované ze zvyku.
    • Oh well...
    • Uz jen za ten zacatek, bych dal bod dolu. 4 agenti jdou zatknout "Davida Koreshe", jak to jako muze skoncit jinak nez masakrem muzu zakona.
  • Nie diky...Far Cry 3 bola spica, ale uz Far Cry 4 som sa musel donutit dohrat pre tu ubijajucu nudu a primitivny pribeh...chcelo by to restart poriadnej pribehovice ako bol Far Cry 1 a nie ak ratam i Primal stvrty diel toho isteho len v inom prostredi. Ja sa divim ze to ludia stale kupuju
    • pribeh far cry ?vezes novinářku na ostrov kde robi pokusy na lidech a tvůj úkol je všechny zabít,ani jsi nemohl tunit postavu,vylepsovat si zbrane,jenom porad dopředu a zabijet,jedina deviza FC1 byl otevreny svet a z toho pramenici vyhody zes jsi mohl vest utok relativne odkudkoli,tak mi rekni kde je ten super pribech *16*
  • Coffin.Corner
    Výborná recenze, je vidět, že Václav to bral opravdu poctivě. Potěšilo mě že už nemusí člověk craftovat věci zabíjením zvířat, protože zabít třeba tak krásné zvíře jako je levhart obláčkový se mi eklovalo i virtuálně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit