Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dnes jsem dohrál singl a upřímně příběh je totální sragora .... jinak prostě jen další far cry ,zabaví ale ... je tam to ale... přihozený koop, dva partáci ... ale 3 a 4 mi přišly lepší co se týká singlhraní . *2*
  • Tak to je opravdu vtip. FC5 dáte 7/10 a takové sračce jako Final Fantasy 8/10? Opravdu zajímavé. Čím to, že ve světových recenzích má FC 8/10-9,5/10? Vaše recenze a hodnocení jsou opravdu směšné a to poslední dobou skoro všechny. Vždy jsem měl Games rád, ale poslední dobou už tady skoro nechodím. Bohužel
    • Jak to breci :D
    • Jack1947
      Ta hra je táhlá nuda to sdamé 7/10 je podle mě ještě nadhonocené *12*
    • Podobné nadšené názory vždy se skóre 9/10 zaznívají i odjinud: Press-Start, VideoGamer, GamingTrend, DualShockers, GameRant, PurePlayStation, CriticalHit, God is a Geek, The Sixth Axis, Attack of the Fanboy, IGN Spain, CogConnected, WCCFtech, We Got This Covered či GamersGlobal.

      Kritičtějších recenzí je jen pár, přičemž jednou z nejnižších známek je zatím 75% od Game Informeru, který si stěžuje, že vše okolo Far Cry 5 je pouze OK.

      ALE POZOOOOR GAMES DÁVÁ 7/10 :-D
      *1* *1* *1* *1* *1*
  • karlman.hajsky
    Stačilo mi se podívat na srovnání FC5 a FC2 a vychází mi z toho jen jediná možnost pokud si to budu chtít zahrát. Až to bude stát max. 3 stovky, tak možná. Víc si za to zkrátka autoři nezaslouží, zbytek je jen zaplacení reklamy.
    • Stejně čekáš na warez, tak o co ti jde? *1*
      • karlman.hajsky
        Z toho už jsem vyrostl. Vydělávám, tak platím.
  • Je to standartni Far Cry..
    Tady me stve nekolik veci... Anglicky neumim, a tak o hlaskach svych partaku nevim, byť mam zapnute titulky. Dalsi jsou ty caste psycho-videa, neustale opakovani infa proc tam jste a co se tam v Montane deje. U Hurka... to je kapitola sama o sobe, ten "strili z bazuky i na mysi" pod nohama. Ovladatelnost letadel neni zrovna nejlepsi a strilet mimo hlavu nema smysl, pokuď sebou na stredni obtiznost netahate batoh s munici. A konec... WTF ? Proboha co to melo byt za konec ? Chapu ze FC neni o logice, ale tohle bylo vycucane z prstu. Ani jsem posledni video nevidel, radeji jsem to ukoncil..
    Nevim jak Vy, ale ten konec myslim hru zabil dokonale aspon pozitek z absolvovani herni doby.
    • Jack1947
      Konec ? to myslím mělo nej asi jen Primal

      Far cry 3 možná a vlastně i FC4 :D

      Far cry 2 a pověstné zavalení v jeskyni... ani nemluvě.
      • No prace, ze ten konec nechapu.. Neustale mam necemu zabranovat a pak tohle ?
        Krom zacatku a konce... jsou jeste vybery rozhodnuti kde ? No, nechci byt rozliceny fanousek serie :D ale za skoro 1300,- mi za to nestalo. Oprav me, ale v predeslych dilech jsi nemusel poslouchat kecy enemaku a rovnou je oddelat, tady to nejde.... bohuzel.
        Jeste vetsi ironie je setkani s Willisem... vzhledem k tomu, jaky je konec, a co sekta vyuziva... muze byt skutecne ironicke prohlasit, ze CIA se stara o dulezitejsi veci :D D :D
        FC2 jsem dohral, ale na zasypani si nepamatuji. No o FC5, bych rekl vice, ale uz ted koketuji se spoilerem, tak nemuzu :( .
        • Jack1947
          Tak neříkej ale jestli je blbej a ty lituješ peněz tak to mluví za vše na druhou stranu kdo hraje hry kvůli koncům že ?
          • Nerikam, ze bych si FC5 neporidil za levnejsi castku. Rikam jen, ze smer kudy se pribeh ubira + nejake ty otravnosti, mi ted pripada, ze za plnou taxu to nestalo. Na druhou stranu, tesil jsem se na hru... a ten dej.. tam nejaky mit musim, kdybych chtel hrat bezduche strileni tak hraju napr. CSko.
            Je to skoda... nastesti tu od Ubi mam i jine hry, ke kterym se rad vracim, i kdyz je tam znat mnohdy stereotyp..
            • Jack1947
              V které hře není sale jako bonus dneska máme sterotypní ubijejicí grind... Far cry asi zůstane už jen tím pohrobkem noo... takh hlavně že ses bavil a ne neříkej " za 200 bys koupil"

              Poběžíš do nejbližšího krámu ) pokud nemáš preorder) hned jak bude možnost koupit další díl reskinu + určitě ted nová obdoba hratelnosti *4* tak hlavně že Far cry moc nestagnuje.
  • Zkusil jsem jestli to pujde a slo... ta sniperka me nebavila uz porad dokola opakovanyma hlaskama a tak mam porad Boomera. a jeho nejvic skill je ho poslat pres "g" primo doprostred stanoviste kde mi oznaci vsechny nepratele aniz by na nej utocili... jinak mi akorat vadi ze za kazdy osvobozeny rukojmi se davaji body do pribehovy linky... a kdyz ctu v diskuzi ze po skonceni nejde hrat dal(neni to jenom po jednom konci treba, nemam ukonceno ale ocekavam atomovej vybuch a teda konec Montany, tak by to bylo logicky)... ...
  • Lituji vyhozených 1200,- Kč. Opravdu jsem na to celkem těšil, hlavně na coop.
    • Tak tu hru prodej a dostaneš se na ztrátu max 300 kč.
      • No nevím, na mém Ubisoft accountu nemam pouze Far Cry5, ale téměř všechny hry od nich ;)
        • Jack1947
          Prodej celej ten účet a už od těhle darmožroutů nic nekup a jsme doma *3*
          • Taky už jsem nad tím uvažoval. Stejně jejich nejlepší hra pro mě byla assasins creed black flag. Od té doby ty jejich jsou jako přes kopírák. Ale kdo by ten účet koupil v dnešní době? Je to víceméně passé.
            • Jack1947
              Jakto že pasé copak nejsou lidi co chtěj účet ? normálně se kradou takhle by je měli legálně lol.
  • hodnotenie na metacritic je 6.3 nie 8.1
    • http://www.metacritic.com/game/playstation-4/far-cry-5
      8.1
      Co to placas?
      • Asi pozeral PC verziu. Ale is PS uz klesla na 7.2
        • nevim co si pozeral ty, ale prumerna znamka z recenzi je na ps4 stale 8.1
          Mozna bych sel pozerat doktora.
          • ja radsej sestricku
    • Ja tam vidim 81, jestli ty něco jinýho, dojdi si prosím k očnímu... *2*
      http://www.metacritic.com/game/playstation-4/far-cry-5
      • jo, zajdi si k ocnimu, lidi davaj 6.4 http://www.metacritic.com/game/pc/far-cry-5
      • odkaz pre Trr, v pohode
    • Tady radši budu věřit recenzentům, než troubům na diskuzích.
  • Nejkratší FC v dějinách, 22 hodin na střední obtížnost a dohráno (všechny quest - hlavní, vedlejší atd.). Tak to je hodně bída. Zbylo mi jen pár výzev (jen rybaření) na zbývající perk pointy.
    • tak to nevim jak jsi to hral... ja ty vedlejsi dostavam stale dalsi a dalsi a to tam mam 30 hodin a nejsem ani vd tretine... Staci si jen vyslechnou civilisty s vykricnikem. A kupodivu musim pochvalit, ze se nejedna uz o tak stereotypni zabavu. Asi druha hra po Origins od Ubisoftu, kde me ty bocni mise bavi. Navic zmenenej system skillpointu je super.
      • No evidentně byl asi problém někde v Uplay (možná, jak jsem to spouštěl přes zástupce ve Steamu), protože pak mi odehraný čas z nějakých 24h najednou skočil na 50.
    • tak to já to beru hodně zvolna, aktuálně 12 hodin (podle uplay, podle steamu dokonce 19 *4* ), a to jsem zatím prolez jen jednu oblast ze tří (tu na JZ), chybí mi tam asi 6 úkolů a ještě jeden zapomenutý outpost, rybolov ani lovení zvěře kvůli perkům jsem zatím vůbec neřešil (kožešiny vlastně sbírám jen z toho co přejedu *1* ).
      jedu to ve výletním tempu, skoro nepoužívám fast travel, jakmile okolo zaslechnu střelbu tak hledám co se to děje, většinou se ani nepřesouvám nejrychlejší cestou ale tou která se mi líbí, když něco dobývám tak to nejdřív pozoruju ze všech stran a vymýšlím jakým způsobem se zrovna vyblbnu (i když by stačilo tam prostě vlítnout a během pár vteřin všechno vystřílet...), když se objevilo nepřátelský letadlo tak jsem většinou neodolal tomu si s ním dát přestřelku na férovku ... automatická puška vs kulomety letadla *4*
    • Já jsem hroznej casual, který FPS zahraje jednou za 2 roky, a na střední obtížnost mi přišlo, že se nedá zemřít, pokud si přímo nestoupneš před jejich hlaveň.
      • tak to mne těší nemám rád ty rádoby cool hry co hráč má 300 životů a nepřátelé 3000 a ještě se spawnujou bez ohledu na progres ale jen podle skriptů *11*
    • A po dohrání se ani nedá vrátit do hry, při stisku continue se jen znova a znova přehrávají titulky. To ale doufám, že je jen nějaký bug.
      • to se obávámj že ne! ono už FC3 se sice po dohrání člověk moh vrátit ,ale ve hře vpodstatě nic nebylo a achievementy nešli splnit (ty co člověk nestih udělt před dohráním) páč vše na mapě již bylo osvobozeno a znovu resetovat nešlo *1* jo po měsících to opravili ale takovým způsobem že to nestálo za znovuhraní... prostě klasika Ubijsoft hype hype hype a pak naleštěná bída *10* *11* těď i PŘEDRAŽENÁ ta cena na PC je OMG OMG *8*
  • Promluvte si s Merlem ?
    X-krát jsem mu ujel s autem o které se pořád opíral, vždy se ho snažil najít a zas opřít ale kecat nechtěl. Tak jsem ho profackoval, 2x oživoval a pak už to šlo..
  • Je Far Cry 5na XBOX ONE local CO-OP ?
    • Jaké to je vlastnit Xbox One?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit