Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na konec kozatej japonec *1* *1*
  • Dělat kováře Bersekrovi, bych teda nechtěl *1*
  • Po přečtení článku musím říct, že ve videu je málo ňader a ani ti paroháči to nijak nenapraví.
  • tonnymontana
    ja tem japkam nikdy neprisel na chut, sice filmy japa puvodu mam docela rad tak hry vyslovene nemam rad:) nesedi mi ty proporce jak hrdina s gelovanym prelivem,mejkapem macha macetou velkou jako strom:)

    jinak souhlasim ze uprava ksichtu je ve hrach v podstate knicemu kdyz ji vidite jen zada 90 procent casu. Clovek ma pocit ze je unikatni nez je ve meste s vice lidma. Mohlo by se to resit vetsim avatarem v UI podobne jako v EVE kde porad koukate na vytvoreni charakter. A bylo to tak uz i u starsich rpg kde si clovek sice vybral z ruznych avataru ktere netvoril ale mel je porad na ocich tzn s postavou se vice szil.
    • Jen škoda, že to sou korejci.
      • A pozor čecháčci mínuskujou.
    • Hlavne by dneska nebyl technologicky problem, aby se na tvy postave realne projevovalo to, cim si prosel/jak se o ni staras => casem nejake ta jizva z boje, ztraceny ucho/prst ... postava by ti trebas ztloustla, pokud by ses preziral/chlastal ....

      A pokud to ma mit nejaky smysl, tak musi mit postavy velmi ruznorody postavy - malej tlustej/velky vyzablo ... navic by se to melo projevit do hry => mensi postava = vyssi mrstnost, ale trebas nemoznost pouzivat vetsi/tezsi zbrane. Idealne stim, ze do nejaky miry muzes tu postavu menit (= budes machat tezkejma zbranema = postava ti zesili, je to na ni videt = muzes pouzivat tezsi zbrane, boj te min unavuje ... budes kouzlit => postava sice casem trebas vykouzli 10m fireball ... ale mec sotva unese, a kdyz ho pouzije, privodi zraneni spis sobe nez okolil ... a jeji vizual tomu odpovida = nese nejaky znaky magie)

      Dneska se ve jmenu zjednodusovani pro packare a spol ovsem jde spis tou cestou, ze postava muze delat vsechno ... a neprojevuje se uz ani to, co ma na sobe, takze satenovej plastik vydrzi klidne vic, nez platova zbroj ... a postava v platovy zbroji se klidne muze zcela nepozorovane plizit.
      • tonnymontana
        to si napsal moc dobre nikdy jsem nad tim az takhle neuvazoval ze by uprava vzhledu mela vliv i do hry a imho by to bylo dost zajimave v podstate je to skrytej strom dovednosti ktere volis dle tveho presvedceni. Uprimne bych to rad v nejake hre zazil a vzpomenul jsem si pri cteni tveho postu tusim na NWN1 kde kazda odpoved a rozhodovani mezi nekolika stupni od dobreho az po zleho melo vliv i na dialog tzn jen to aplikovat na vzhled zejo. Uprimne se divim ze to jeste nekde neni kdyz na to prijde clovek v komentu pritom by to urcite mnoho lidi ocenilo. Jak si napsal taky me stve posledni trend ze obri orc warrior co by mel byt tupej a nosit sekeru ma luk nebo kouzli fireboll jako mag:/ to je uz hodne ujety a jde to neuveritelne proti vsem fantasy (temer) az se divim ze to nekoho napadlo
  • lol tak když opomenu to *pozor: odborný výraz* "hongání cecků" při chůzi, tak bych řekl, že jsou to nové equipy do Lineage II
    • Na hongani cecku mam trpaslici ve wow :D
  • wenceslaus
    Nechápu. Proč je tenhle design všude tak populární?
  • kennyB
    Nevíte, jestli naučím spellswordku chodit pozadu??? *1*
  • MrSanta
    Ty ženský 'zbroje' - to je už spíš jako parodie :D
    Jedině snad za účelem nepřítele rozptýlit, ale to by zase bylo účinnější jít do mlaty rovnou nahoře šeřík...
  • ten chest armor je snad chrani len bradavky na tom obrazku
    • to nevím, jak jí ten latexový proužek co má přes ně natažený ochrání bradavky, ale na kozách nemá ani škrábanec nebo jizvičku, takže asi holka ví jak se o sebe postarat *3*
  • Tohle je ten tolik opěvovanej Goat simulator?? *1*
    • Jason_dinAlt
      Jestli ano, tak do toho rozhodně jdu. Kozy jsou moje nejoblíbenější zvířate. Ideálně když jsou v sudém počtu ;o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit