Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na velký cecky se dá koukat, ale ty předimenzovaný meče a zbroje, to je něco strašnýho.
    • Oproti Diablu III je to este stale nic :)) tam su predimenzovane este viac.
      • Sorry, ale D3 je proti JRPGčkám simulátor reality...
  • walltar
    Co to? Kozy under fire?
    • :D nejaka hra pedvadi upravu KOZ
      japonci ??:D
  • Clanek jsem necet ale kozy nesly prehlednout :D
  • No jo úvodní fotka.Ta musí mít ale vysoký armor.Ty kozy ještě větší asi nemohli udělat.No holt šikmoocí, ty si na takové pro mne divné věci potrpí.
    • kozy divny co ale perecko by nevadilo zejo *14*
      • Nevím jak u tebe, ale já se o mužské pohlavní orgány jako ty nezajímám.Tak si běž sobě podobné hledat jinde.Nepsal jsem divné kozy, bylo to bráno celkově na moderní kulturu některých asiatů .
  • Kingdom Under Boobs.. teda Fire *1*
  • slavek.skara
    Hmm vidím jednu velice zřetelnou pozitivní úpravu..minimálně na mě působí pozitivně *14*
  • Pilgrim66
    Nevim, je to přehnaný, občas až skoro vtipný, ale musíte uznat, že na tom občas něco je *1*
    • wenceslaus
      To tedy nevím.
  • Tak to mi mladá asi nedovolí hrát :D
  • Dokud tam nebudou úpravy kompletní (nejen) ženské postavy jako měla třeba 3ds€xvilla tak mě customizace nezajímá, co na tom, že si můžu pokérovat celej ksicht když všechny ženský budou stejně vysoký a mít stejnou postavu. Co když někdo bude chtít hrát za tlustou prasnici třeba? Osobně bych to nechápal, ale hráč, případně hráčka by na to měl/a mít právo
  • omlouvam se lukasi grygarovi za nasledujici nekorektni prohlaseni

    ale tohle uz nejsou ani kozy, to jsou narazniky *5*
    • ee ... kozy mas 1-5 ... tohle uz je jednicka ... pr…del.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit